Reklama

Je mi smutno

smutná (So, 29. 10. 2016 - 14:10)

Ono se říká dělání dělání všechny smutky zahání, ale přemoci se někdy nejde. Člověk by zalezl někde do kouta.Práce padá z ruky.

Pampeliška (So, 29. 10. 2016 - 14:10)

Ahoj Pampeliško, díky za...Marienko,mám teď také takové těžší období, a volné dny jsou pro mě obzvlášť krizové. Včera jsem se dokopala jít do kina, to bylo fajn, že jsem neseděla doma (i když doma mám pořád dost neudělané práce, je co dělat). Ale když je blbě, tak nepomáhá být mezi lidmi. Je mi smutno i mezi lidmi. O to hůře, když jsou to davy lidí. Jít do přírody jsem také zkoušela, hlavně na kole. Ale smutku a úzkosti neujedu.Proto jsem obdivovala, když ti ta procházka v lese aspoň na chvíli zabrala. Nějak jsem už toho za ty roky vyzkoušela mnoho, co by mi mohlo pomoci. Zatím jediné, co pomáhá, je denní režim. Práce a odpočinek. Když je jednoho nebo druhého moc, je to špatný.

Marienka (So, 29. 10. 2016 - 09:10)

Marienko,je to moc fajn,že...Ahoj Pampeliško, díky za milý vzkaz, ta pohoda je ale stejně jen dočasná, je to jen odsunutý krach. Tak nějak s tím počítám, jen se pořád snažím ho oddálit. Někdy jsou věci prostě jinak, než bych chtěla, ale tak jsou na tom asi všichni. Nejsem prostě zdatný manipulátor.A proto je fajn, když si tu člověk může ulevit.Díky.

máša (So, 29. 10. 2016 - 09:10)

Když je vám smutno, běžte mezi lidi. Neseďte doma u počítače, jděte ven, do přírody, na ulici, mimo uzavřenou místnost.

Pampeliška (So, 29. 10. 2016 - 02:10)

Ahoj všem dobrým lidem,...Marienko,je to moc fajn,že pomohla příroda. To ti vlastně upřímně závidím,jak málo stačí...tak kéž to i vydrží.

Pampeliška (So, 29. 10. 2016 - 02:10)

Pampeliško, jsi to Ty, jak...Dane,ahoj.je to možné,já mám někdy takové psavé období...

Dan (So, 29. 10. 2016 - 00:10)

Pampeliško, jsi to Ty, jak jsi psala před (dlouhým) časem na téma "Jak se odmilovat"? Tam byla výborná parta, třeba by se to líbilo i Marience (píše "láska prostě někdy potrápí")...Taky přeju pěkný víkend. :-)

Marienka (Pá, 28. 10. 2016 - 20:10)

Jo priroda je tez bezvadny...Jitko, jsi moc milá, děkuju. Nějak jsem včera neustála nějaké osobní věci, láska prostě někdy potrápí. Ale neumírá se na to, já prostě počkám, jak to dopadne, nic jiného ani dělat nejde. Krásný večer a víkend - tobě a všem hodným lidem.

Jitka (Pá, 28. 10. 2016 - 20:10)

Ahoj všem dobrým lidem,...Jo priroda je tez bezvadny lek, na tu jsem zapomnela. To jsem rada, ze je ti jiz lepe. Tak at uz je to furt lepsi a lepsi :)

Marienka (Pá, 28. 10. 2016 - 20:10)

Ahoj všem dobrým lidem, moc, moc vám děkuju za podporu a účast. Já jsem dnes ráno vyrazila do přírody a už je mi mnohem líp. I když důvody ke smutku zatím nepominuly, v lese jsem tu úzkost nějak setřásla.A Volfe neboj se, já se neupanákuju, na to nemám. :-)

Volf (Pá, 28. 10. 2016 - 20:10)

No aby z tebe časem nebyla notorička! Panáka si na smutek nedávej.

Pampeliška (Pá, 28. 10. 2016 - 04:10)

Jitko, moc děkuju za tvou...Tak sem večer zase napiš.treba se nás tu takových sejde vice.

Marienka (Čt, 27. 10. 2016 - 21:10)

Ahoj Marienko, nevim jestli...Jitko, moc děkuju za tvou reakci. Normálně bývám veselá, ale teď se mi sešlo najednou několik nepříjemných věcí, a nějak to na mě dolehlo. Básničky psát neumím, dala jsem si panáka a asi brzy usnu.Ráno jedu do přírody, ale zítra navečer se "depka" zase vrátí.

Jitka (Čt, 27. 10. 2016 - 21:10)

Je mi moc, moc moc...Ahoj Marienko, nevim jestli te potesim, ale mne vzdy pri smutku pomohlo ho prozit. Dat si treba panaka, pustit si smutne pisnicky a vybulet se. Nekdy mi pomohlo se ze smutku vypsat. Psala jsem smutny basnicky ci dopisy, ktere jsem nikdy neodeslala. No ale smutek odeznel. Zni to asi jako blba rada, ale mne se to vzdy osvedcilo : Prozij a uzij si svuj smutek! Je to emoce, ktera taky patri k zivotu.

Marienka (Čt, 27. 10. 2016 - 21:10)

Je mi moc, moc moc smutno.Našel by se tu někdo, kdo by mě potěšil?

nazdar (Čt, 9. 6. 2016 - 01:06)

Tady vůbec každý druhý mele rychleji než čte, jak se v tom má vyznat malý děvče, ta je chytřejší než jirka proti i s j. dohromady. Stejnak jste ji poradili kulový...nesmysly nemá žalovat jiříku tj negativní? Aha tak hlásit určitě ty vole, to se má nechat mlátit a jít se učit kungfu tu vago rady jak z teleseriálu.

íí (Čt, 9. 6. 2016 - 01:06)

Bohuzel se mylis.Pokud by jsi...tys zřejmě nepochopil co říkal jirka ale i okolo, odpovídáš nesmysl.

j. (Čt, 9. 6. 2016 - 00:06)

Bohuzel se mylis.Pokud by jsi totiz mel pravdu,pak by v lidech kolem nas,v politicich a lidech v politicko/managerskych funkcich,jako i v reditelech firem na vyrobu potravin a napoju,ci farmaceutickych firem,byla opravdova empatie.Ale neni...Zlo,manipulace a touha po penezich,naivita fetujicich umelcu (i "umelcu"),tolerance nasili mladistvych,to je tobro,co se podle tebe rychle siri celym svetem?To snad jeste veris v Havla a v jeho "Pravda a laska zvitezi nad lzi a nenavisti"?Karel Kryl rotuje v hrobe,narod upi,mladez fetuje a mlati holky...tak kde je ta laska okolo nas?Ptam se te.Dusevni nemoci-to je ona cerna magie-a ta se siri sakramentsky rychle!Je zvlastni,ze nemocny se od zdraveho (tim zdravym myslenim) nenakazi,zato zdravy clovek od porusene osobnosti velice rychle...Tim jsem rekl vse.A Ivosi: pokud te dlouhe texty irituji,nikdo te nenuti je cist.Ja tvoje snusky nesmyslu,(byt' jsou strucne,ale nikdo jim nerozumi,snad jen ty sam),take nectu.

:-) (St, 8. 6. 2016 - 22:06)

Kdo ti nakukal že bílá magie nebo dobro nepůsobí rychle ??? Kdo tomu rozumí může kouzlit dobro okamŽitě, čas vyžaduje jen u nepichopen?, nemáš právo tu vykládat kdo je čeho schopen...Jak komu...máš se hodně co učit, hlavně neraď...Někdy stačí jediný pohled a odrovnáš i v dobrém kohokoli...Jsi si tak jistý....verča tu neni...nesleduje...atd :-)))() :-))(

jirko (St, 8. 6. 2016 - 22:06)

Mluvíš dlouze a určitě ne k 11 l.holce tudíž zbytečně,

Reklama

Přidat komentář