Reklama

Je mi smutno

nici (So, 27. 2. 2016 - 20:02)

Je to tak??

nici (So, 27. 2. 2016 - 20:02)

Dulezite je proc nemůžeš usnout.Je to tak,že se ti hrozne chce spat a nejde to...

nici (So, 27. 2. 2016 - 20:02)

prosim o radu

nici (So, 27. 2. 2016 - 19:02)

ahoj potrebuju porait je to divne ale co mam delat kdys nemuzu usnout

luci (Čt, 25. 2. 2016 - 15:02)

Pokud te mlátí odejde, jinak zkus prostředníka

luci (Čt, 25. 2. 2016 - 13:02)

Odejdi od něj, jiná...ja ho ale miluju

Lizz (Út, 23. 2. 2016 - 19:02)

miluje mne ale furt mi...Odejdi od něj, jiná možnost není.

luci (Út, 23. 2. 2016 - 18:02)

ahoj mam problem ve vstahumiluje mne ale furt mi ndavaa mlati

luci (Út, 23. 2. 2016 - 17:02)

ahoj mam problem ve vstahu

:( (Út, 23. 2. 2016 - 06:02)

Je pro nepředstavitele a bez poškození si zdraví mít s nimi cokoli společného.

:( (Út, 23. 2. 2016 - 06:02)

Pro me je demokracie jediny možný politicky systém.

:( (Út, 23. 2. 2016 - 06:02)

Máš úplnou pravdu.kazdy vztah musí byt opřeny o důvěru. Důvěra a skrze důvěru lze překonat i strach.Strach má vzdy konkrétní podobu.Jsou lidé ,kteří získali strach prozitim nacistického ale komunistického systému. Já mám např. Strach z komunistů na zaklade prozitych osobních zkusenosti .

:( (Út, 23. 2. 2016 - 06:02)

Máš úplnou pravdu.kazdy vztah musí byt opřeny o důvěru. Důvěra a skrze důvěru lze překonat i strach.Strach má vzdy konkrétní podobu.Jsou lidé ,kteří získali strach prozitim nacistického ale komunistického systému. Já mám např. Strach z komunistů na zaklade prozitych osobních zkusenosti .

:( (Po, 22. 2. 2016 - 23:02)

Do takového věk.rozdílu...Víš, ono máš pravdu. Ale citům, lásce neporučíš.Jsem si toho vědoma, ale... .Teď je to krásné a co bude pak to nikdy člověk nénůže věďet v žádném vztahu.

Steve (Po, 22. 2. 2016 - 23:02)

Jj, je to tak ... pak se brzy dívat na umírajícího partnera a být brzy vdova, to není žádná výhra.

Věra (Po, 22. 2. 2016 - 22:02)

Ahoj,můj problém je už...Do takového věk.rozdílu bych NIKDY nešla. Vím jak dopadla moje matka se 14let starším otcem, kterého jsme pak honili po vsi i po lese když měl Alzheimera, atd. Rychle pryč dokud je čas. Ty řeči, že věk nehraje žádnou roli jsou skutečně JEN KECY. Dříve či později to každý pozná.

.. (Po, 22. 2. 2016 - 14:02)

Je to tak,většinou na kávu,podrbat a to je všechno,přitom bych chodila třeba na tůry,ale není s kým.Tu kávu si dám klidně doma.

Jana (Po, 22. 2. 2016 - 13:02)

Přesně tak, oni ti mladí...Ještě bych dodala, že asi celkově se lidi uzavírají do těch svých ulit, je to i tím, co se kolem děje a to právě nahrává těm "nahoře",lidi nedrží spolu, mladí toho mají většinou dost aby uživili rodinu a ti staří se setkávají akorát v Kaufu a u lékařů. Pc zasahuje už i moji generaci/60/, mám denně asi 50 příchozích mailů/taky od těch tzv. přátel/,ale když někdy napíši někomu něco osobního, nebo pošlu nějaké své foto,tak žádná reakce, jo přeposílání to nám jde.

Jana (Po, 22. 2. 2016 - 13:02)

Hodně ti rozumím, i když...Přesně tak, oni ti mladí jsou na tom někteří ještě možná hůře jak senioři, každý má plno "přátel" na fasu, všechno s každým sdílí,ale opravdový kamarád do nepohody chybí. Což o to já se nenudím, hlídám vnoučata, přes sezónu veliká zahrada, ale když chci s někým vyrazit do kina/manžel na to není/,tak je veliký problém někoho sehnat. S holemi/turistickými/ chodím taky většinou sama, známé mnohdy řeknou,že chodí dost i bez holí, některá se za ně stydí, že na to asi je ještě mladá. /přitom chodí i mladí/.Když je to někdy náhodou naopak, tak já se snažím vyhovět,když mě někdo potřebuje a pak jsem z toho akorát zklamaná, to je právě že to nemůže být jednostranné, to je o tom kamarádství.

Gábina (Po, 22. 2. 2016 - 08:02)

Taky jsem seniorka a žiji...Hodně ti rozumím, i když já pocitem osamělosti netrpím, mám naštěstí kamarádku a děti, s kterýma pravidelně něco podnikáme, chodíme do přírody, máme zábavu kolem pěstování všeho možného a pak to zpracováváme do všeho možného. Přesto si kolikrát při našich dobrodružstvích říkám: kde jsou ti všichni ostatní. Krajina kolem nás je nádherná a lidi jak kdyby to nezajímalo. Sedí doma, u televize, počítačů. Co mne osobně přijde nejhorší, že tento mor postihuje čím dál tím mladší lidi a děti. Kolikrát vidím na facebooku, jak mladí píší - napiště někdo, nuda. Bože proč se nudí, proč nejsou spolu, proč něco nepodnikají? Nevím, jestli se tohle ještě někdy zlepší a z toho mi je smutno. Také nemám ráda, když vidím lidi, že nejsou šťastní, přitom ti mladí jsou zdraví, mají sílu, energii a vůbec to nevyužívají.

Reklama

Přidat komentář