Reklama

Je mi smutno

G. (Ne, 14. 2. 2016 - 14:02)

Mně je smutno, že končí zima. Miluju zimu.

John (Ne, 14. 2. 2016 - 13:02)

Mě je taky smutno. Z téhle doby, z dnešní lidí,rádoby vztahů. Nejlépe by bylo vrátit se tam,kde se budu cítit jako ryba ve vodě. Ale stroj času nikdo nevymyslel. Zatím...

Elizabeth (Ne, 14. 2. 2016 - 12:02)

Nevím co mám dělat, vceta mi umřela kočička a jsem strašně smutná...

http://www.zdra (Čt, 12. 12. 2013 - 15:12)

http://www.zdravedarky.cz/

Lukáš (Čt, 12. 12. 2013 - 15:12)

Něco s tim musíme...prosím Tě už s tím něco udělej,ale jak ,c o?

Ivoš (St, 11. 12. 2013 - 15:12)

Mně je také smutno,už jsem ti to psal minule.Tak s tím něco udělej

okenice nesenio (St, 11. 12. 2013 - 11:12)

Něco s tim musíme udě[email protected]

též seniorka (Út, 10. 12. 2013 - 21:12)

je mi hodne...Seniorkám smutno bývá, i mně je a to velmi.

okenice (Út, 10. 12. 2013 - 21:12)

Je mi temno.

seniorka (Pá, 6. 12. 2013 - 16:12)

je mi hodne [email protected]

Kaja (Pá, 6. 12. 2013 - 14:12)

Ahojky,příteli jsem už...Ahoj pokud chceš pohladit,tak napiš. Kája

jirka (So, 19. 10. 2013 - 00:10)

před 2 lety jsem jel z tátou do miami beach se podívat za tetou na 2 měsíce a 1 týden bylo mi 13 samá zábava ocean když jsme doletěli domu zažil jsem do 2 měsicich a 1 tydnu velkou nudu druhy den mě bylo už hodně smusto už to trvá 2 roky a pořád je mi smutno pořád se mi zdá o miami nevíte jak se mám zbavi t smutku

Pavla (So, 7. 9. 2013 - 09:09)

Pavlo jestli nemáš jiný...Děkuji moc za povzbuzení.

. (So, 7. 9. 2013 - 01:09)

Dobrý večer, mě je smutno...Pavlo jestli nemáš jiný problém než smutná období,nebuď smutná,to máme většinou všichni,jestli se máš teď tak nějak ok řekni si že teď to máš ve svých rukou,nemusíš k sobě pouštět už nikoho kdo je na tebe zlý...:-) držím palečky

Pavla (So, 7. 9. 2013 - 00:09)

Dobrý večer, mě je smutno skoro pořád. Nevím proč, ale myslím, že to mám zakódované z dětství. Rodiče se rozvedli v mých 3 letech. Nikdy jsem je neviděla spolu vycházet. Matka na mě byla velmi přísná, až zlá. Jedinné zastání jsem měla u své babičky, ta ale zemřela. Od té doby je to o dost horší. Někdy je mi lépe, ale celkově se pak bojím, kdy zase přijde období pláče. Myslím si, že dětství je nejdůležitější, pak se to již těžko napravuje. Nevím, moje zkušenost.

.... (St, 12. 6. 2013 - 14:06)

Je mi smutno z toho co vidím. Pracuji na schwarc systém. Čím víc toho vím a co vidím je mi z toho smutno . Já musím makat jinak nedostanu peníze. Zaměstnanci se moc nepřetrhnou. Už nesmím být u nich ve firmě, ale mám sedět doma. Schází mi sociální kontakt. Zaměstnanci mi závidí peníze, ale já si musím vše zaplatit. I opravu PC. Snaží se mi jen uškodit. Bojím se , že přijdu o práci . Bez peněz to bude hrozné. Myslela jsem , že si najdu jinou práci, ale to je běh na dlouhou trať. Pokud nechci dělat prodavačku v sámošce. Proč jsou lidé tak zlí ? Lidé donáší a dělají naschvály . Je mi z toho hodně smutno. Hlavně z chování lidí.

názor (Po, 10. 6. 2013 - 14:06)

Vlastně spíše...co na něm ještě miluješ? jestli je co musiš s ním o tom mluvit co by sis přála změnit,dítě je i jeho ne?jestli bys odešla kdybys mohla asi převažují zápory,dál proč by tě i tvé dítě nemohl milovat někdo jiný?mohl ,nepřemýšlej o něm ale o sobě co chceš a jestli není nějaká skulinka jak to pomaličku měnit,přeju ti moc štěstí

... (Po, 10. 6. 2013 - 14:06)

Vlastně spíše...ahoj mám zaplaťPanbůh zdravé děti,ale zažila jsem si moc trápení,týrání,dluhy,urážky nemá smysl se rozepisovat.Doufám,že tebe muž nebije..,přesto jsem si užila i dost "dobrých rad od příbuzných i známých"jak mám jít makat jít do azylu a pod.Jenže jak dluhy,spíš 4h denně,děti byly malé,usínala jsem strachem co bude zítra,a vstávala unavená,bylo to peklo na zemi bludný kruh,každý radil radil ale konkrétně pomoc nikde ono se to každému povídá když si jde v pohodě lehnout,místo aby policie vyhodila jeho ještě jsem musela prosit aby počkali a my mohli utéct v noci z bytu,ale je i pár dobrých lidí,kteří mi pomohli jak mohli.No každý řekl ať se na něj vykašlu,ale jak to udělat když jsem cokoli podala odměnou mi byly kopance a facky,to se těžko pokračuje,policie mi řekla že to není těžké ublížení na zdraví mám smůlu,sociálka by mi děti max.vzala,to je to jediné čeho lituji že v tom děcka museli trpět,ale co uděláš bez práce z brigád nic moc,jednou už ovšem pohár přetekl a já řekla vypadni s tím že už nemůžu dál abylo mi jedno jestli se na mě vrhne...tu sílu jsem ale v sobě našla "až v ten okamžik" to asi změnilo můj život a on v úžasu začal balit a odešel.Bylo to těžký strach mám v sobě dodnes ale pak se objevila prácejiný muž a tak nějak se vede.Mělabys mu řict,že je toho na tebe moc a musíte o tom mluvit,pak je dobré vyvodit čím pro tebe i dítě je,je pravda že plno chlapů postižení nezvládne,ale jsou i jiní kteří by tě milovali i tvé dítě,a to on by si měl uvědomit i ty,najít společnou cestu jinak věř že si zasloužíš dobro i lásku,ne že ji chceš zasloužíš!přeju ti ať se vše v dobré obrátí azvládneš to

pája (Ne, 9. 6. 2013 - 21:06)

Často se naštvu úplně zbytečně a potom je mi to líto.U kamarádů se cítím zbytečně a na nic.Závidím těm co mají štastný život a štastný konec.Stále se cítím na dně a nemůžu se odrazit,jakoby Bůh zhasnul světlo na konci tunelu.Škola taky nic moc.Díky Pája

Eva (St, 5. 6. 2013 - 13:06)

A stojíš o pomoc? ...Vlastně spíše přemýšlím, jestli s takovým člověkem žít. Jestli žít s člověkem, který všechno na mě hodil a nestará se o to jak mi je. Miluji ho, ale nejsem zaslepená puberťačka. Možná, že kdybych měla možnost někam jít, tak jdu hned, ale znáte to, kauce na pronájem, to prostě nedám. Nechci žít s tím, že už nikdy neuslyším miluji tě, z takové té lásky, že mě někdo nepohladí, že se se mnou nikdo nepomiluje, ne jenom nevyspí. Má smysl zatnout zuby?

Reklama

Přidat komentář