Reklama

Je mi smutno

jana (Ne, 21. 11. 2010 - 21:11)

Tak proc teda koupila pejska a pak ho chce dat pryc to nechapu.chudaci pejsci.Vzdyt stim kazdy musi pocitat,ze za pejska se plati a pejsek se taky musi zivit a veterina a ockovani to ta maminka nevedela,to je tak nezodpovedna,vzdyt pejsek je zivy tvor to neni hracka.Si to konecne lidi uvedomte,kdyz na to nemate tak si pejsky neporizujte.

Barborko (Ne, 21. 11. 2010 - 19:11)

možná má maminka finanční problémy a bojí se,že by vás všechny neuživila,Taky se za pejska platí a pokud žijete třeba v paneláku tak je to 1000,-kč za rok.Zeptej se své maminky,proč by měl jít pejsek z domu anabídni,ji,že třeba budeš sbírat staré noviny a dávat je do sběru.Naše kamarádka má také dcerku,je ji o rok méně a s kamarády sbírají starý papír.Nedostanou moc za prodej do sběru,ale každá korunka je dobrá.A nezatěžují domácí kasičku.

Jíra (Ne, 21. 11. 2010 - 17:11)

Barborko, proč by ti ho maminka chtěla vzít? Vždyť takový pejsek je skoro člen rodiny! Myslím, že ho právě teď potřebuješ víc než co jiného. Navíc je to živý tvor a s ním se nezachází jako s nějakou zbytečnou hračkou. Jistě to nějak rozumně vyřešíte. :-)

Barbora 12let (Ne, 21. 11. 2010 - 15:11)

Ahoj,Problém je v tom že tatinek od nás odešel protže si našel jinou a bylo to před rokem,mamka od té doby moc pracuje aby mně uživila,koupila mi pejska kterého mám moc ráda aa ona mi ho chce vzít ,nevím proč.Co mám dělat?děkuju za odpověd

Jan (Út, 26. 10. 2010 - 23:10)

Vis Katko,ted je to fajn.Az...Demi, nejlepší je radit, aby druhej někoho přestal mít rád. Nikoho z nich neznáš a plácáš jen bludy. Sama za jejich osud žádnou zodpovědnost nemáš, tak si řeš hlavně svý problémy a druhým radši nemotej hlavu. Až budou sami, tak jim taky nijak nepomůžeš...

martin (Út, 18. 5. 2010 - 18:05)

S čistě doktorského...jo

ONDREJ BOUCHAL (Út, 11. 5. 2010 - 23:05)

Ty si kokot veliky bože dement

Ondřej Bouchal (Út, 11. 5. 2010 - 14:05)

Ahoj,můj problém je už...S čistě doktorského pohledu SI PĚKNÁ PÍČA

ženská sakramen (Pá, 30. 4. 2010 - 10:04)

Jste ubohé nány, pokud si...Co se týká oprav kolem domu, elektrických spotřebičů aj....takové věci zvládám lépe, než můj muž. Na druhopu stranu ale nesouhlasím, že chlapi jsou na nic. Ženy i muži tady mají oba určitou úlohu. Ne všichni muži jsou "nepoužitelní", na 2. stranu spousta žen by si měla také sáhnout do svědomí....

hum (Pá, 30. 4. 2010 - 10:04)

me se styska po me dcerce nechtela jit do skolky zlato moje malicky...........

dement (Pá, 30. 4. 2010 - 09:04)

Bože to jsou slepice.

Aneta (Pá, 30. 4. 2010 - 00:04)

Mas pravdu Evule i ja bych byla radsi chlap,taky by se mi libylo aby mi nekdo varil,uklizel..to jako to chteji oni..a kdyz nekterej udelaj dite a utecou tak zase vsechno je na holce..zenska to ma proste tezsi a ma min fyzicky sily nez chlap.

evule (Pá, 30. 4. 2010 - 00:04)

Nemaš, pravdu žila bych sama ano ale sloužila bych si ,sama milovala bych se ženou, pracuji jsem soběstačna ,, a hlavně bych nedělala někomu služku jste verbež,,, nic jineho my dělame tři věci najednou , a vy jednu a blbě jěště jednou kdybych přišla na ten svět chtěla bych byt chlapem , ten se ma ??????

Filozof Petrman (Čt, 29. 4. 2010 - 18:04)

Jste ubohé nány, pokud si myslíte, že chlapi jsou zbyteční. To je názor rozmazlených fiflenek, víte? Kdo vám bude vydělávat, kdo vám opraví barák, postará se o vás, opraví spotřebiče atd atd? Nemyslíte si, že je lehkomyslné odsuzovat chlapy? No zaplaťpánbůh, že mezi náma takových přerostlých rozmazlených naivek neběhá tolik. To by asi lidstvo brzo vymřelo. Ale šukat byste určitě chtěly, přiznejte si to.

... (Čt, 29. 4. 2010 - 14:04)

Proč se tak nazýváš ubohá blbka? Vždyt´máš pravdu a za ten výrok zasluhuješ metál,jen bych to trošku poopravila,výroba se jim zasekla a tím vzniklo několik totálních blbů,ale přesto je nechali a tady je výsledek..........

ubohá blbka (Čt, 29. 4. 2010 - 12:04)

Chlapi jsou odpad při výrobě člověka.

anita (Čt, 29. 4. 2010 - 11:04)

Ahoj,můj problém je už...nespoliehaj sa na chlapov, kúp si psa, ten sa bude na teba tešiť vždy

evula (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

Utíkej Katko ,,, chlapy jsou, byli a budou velky sobci .

Lucia (St, 14. 4. 2010 - 20:04)

hmmm...aj mne je smutno. Vacsinou to na mne nie je poznat, som vzdy vysmiata a v dobrej nalade, ale nikto nevie ako sa citim, asi nechcem aby moji blizki vedeli, ze ma cosi trapi, nechcem aby sa preto aj oni trapili. Je mi smutno..som sama, citim sa sama. Mam priatelov, rodinu..a som nesmierne Bohu vdacna ze ich mam. Laska pre mna znamena vsetko, ale najst toho spravneho..je tazke. Chýba mi ta chybajuca polovicka, niekto kto ma vie vzdy rozosmiat a ja jeho, stred mojho vesmiru, pevne rameno, o ktore sa da opriet ale aj pritulit. Clovek, od ktoreho sa mozem nieco naucit, ktory ma svojou mudrostou a laskavostou posunie dalej a napriek vsetkemu ma bude milovat taku, aka som. Co mi najviac brani v tom nebyt sama, je moj vlastny strach. Asi mam strach si niekoho pripustit k sebe, a vacsinou vzdy z niecoho vycuvam, z coho by uz mohlo aj nieco byt, viem ze problem je vo mne. Rada by som sa na niekoho uz tesila domov ... Zdravim Vas vsetkych. Nezabudnite sa usmievat...pretoze vzdy je dovod na uprimny usmev :-) a vzdy je ho komu dat..Lucia.

Béďa (St, 31. 3. 2010 - 09:03)

Xce: Jak jsem koupil, tak prodávám! Ta dívka je z Náchoda a ten léčitel byl nějaký prominentní - bylo těžké se k němu dostat (povedlo se jí to z protekce).Mariano, jak je? :-) Přeju hezké Velikonoce a budu na Tebe myslet.

Reklama

Přidat komentář