Reklama

Je mi smutno

Ň (Pá, 19. 12. 2014 - 02:12)

nejhorší je když musím bryndat do ručníku a kolem mne je bab jako much a žádná nechce dát nohy od ssbe na pár minutek. já bych bacal bebí až bych brečel. ńadrženej

S. (Čt, 18. 12. 2014 - 23:12)

Nejhorší je, když je člověk sám, a ještě nemocný. A žije mezi čtyřmi zdmi, jako v kobce.

R. (Čt, 18. 12. 2014 - 21:12)

Lauro není to jen tak jednoduché. Mám to podobně a vím, že chodit mezi lidi je dost "drzé". Jsem přesvědčený, že druhé otravuju, že jsem vtěrka, o niž nikdo nestojí. Možná přebytek sebekritiky, nedostatek sebevědomí, kdoví.

Laura (Čt, 18. 12. 2014 - 12:12)

Píšete, že je vám smutno,...Eduarde,proč nechodíš ven? Pokud nejsi nemocný,tak přeci musíš mezi lidi,jinak jsi na nejlepší cestě do blázince.

Eduard Nud (Čt, 18. 12. 2014 - 09:12)

Píšete, že je vám smutno, protože jste sami. Vy ale jenom nemáte partnera nebo partnerku. Jinak jste s lidmi. Já jsem skutečně sám, sám uprostřed lidí. Maminka jenom leží, spí, čte nebo se dívá na televizi. Já osobně jsem venku nebyl už pět let, jenom, když někam potřebuji. Jednou za tři dny nakoupit, jinak k doktorovi, na poštu... Z počátku jsem se pokoušel, ale bylo to ještě horší. A tak zůstávám doma. Tak se tím trápím, že mě skoro už nic nebaví. Jediné, co dělám pravidelně, je myji a oplachuji vynášky a nádobí po obědě. Nám jídlo vozí služba. Když dělám něco navíc, je to skutečně práce navíc. S vypětím sil. Když jdu třikrát denně na počítač, tak už si myslím, že to přeháním. Počítač je moje jediné spojení se světem. A přitom psát moc neumím, když něco napíši, lidé to nepochopí a myslí si, že je to zase nějaká moje legrace. Nikdy nemyslím nic tak vážně, jako když žertuji. Jenomže to jinak myslím a jinak to vyzní. Chce to zkrátka se nad tím zamyslet, co chci říct. Promiňte, že jsem zdržoval.

Janika (Pá, 17. 5. 2013 - 21:05)

Ahoj je mi smutno protože moje BFF z dectví je pryč alej já nevim kdde..Předem Děkuji za radu..

claudia (St, 13. 8. 2014 - 23:08)

Cauky, taky je mi moc smutno,...ahoj,sla by jsi na kafe,nebo caj?Zdenek

Petr (Po, 28. 7. 2014 - 22:07)

To je fine, že tu máte i komerční příspěvky, to se má důvěra ve Vaše rady porady okamžitě prohloubila.

Honza (Pá, 11. 4. 2014 - 11:04)

Honzo proc jsou ty byty tak...Jano, já nejsem realitní makléř, ani nebydlim v Teploušovicích, takže nevim.Už mě taky napadlo, že bych tomu makléřovi napsal emajl, aby mi řek na férovku, co v tom je za levárnu. Protože i když sou v Teploušovicích byty levný, tak 75 000,- Kč za byt 3+1 je vopravdu ektrém, poněvadž za to nekoupíš ani garáž, a asi ani na vesnici.Jenže - má to cenu, abych se toho makléře ptal? Jemu jde samozřejmě vo to, aby prodal. Takže mi nebude řikat něco, co je sice pravda, ale já to v žádnym případě vědět nesmim, protože jinak bych nekoupil.Ale jedna věc je jasná: věčná škoda, že takovej byt nemužeš koupit za 75 000,- Kč, naložit ho, a vodvýzt třeba na ňáký lukrativní místo v Praze, kde ho mužeš pronajímat za měsíční částku, kerá u většiny lidí znamená celou vejplatu, nebo ho prodat za několikanásobek, než's ho koupila.

Lea (Čt, 10. 4. 2014 - 13:04)

Ahoj :-) jsem 24 letá mamka...Teda promiň, jestli Ti dal "párkrát facku", tak se divím, co u něho ještě děláš. To budeš čekat až dá "párkrát facku" i malýmu?

Jana (Čt, 10. 4. 2014 - 08:04)

Vodstěhuj se s prckem do...Honzo proc jsou ty byty tak levne?

D (St, 9. 4. 2014 - 23:04)

Mně taky.

Honza (St, 9. 4. 2014 - 10:04)

Ahoj :-) jsem 24 letá mamka...Vodstěhuj se s prckem do Teplic (Teploušovice).Tam prodávaj byt 3+1 za 75 000,- Kč.

káta (St, 9. 4. 2014 - 10:04)

Ahoj :-) jsem 24 letá mamka 3 letého synka je to moje malí zlato , přítel jezdí domu každý den až na 6-7 hodinu večer domů a já se cítím hrozně sama je to 3 roky co jezdí takhle pozdě , už spolu skoro ani nespíme ani se nezdravíme.... jakmile má 1-2 dny volno tak se snaží si najít nějaký plán co bude asi tak dělat nakonec je to skoro vždy práce na víc , nebo pití s kamarády , neříkám že by si nemohl alespoň trochu užít , když je celé dny v práci ale od malého narození s námi nebyl ani na písku na procházce atd... prostě mi to přijde jako by s námi nikdy nepočítal :-/ .... vůbec nevím co mám dělat a když se ho na něco ptám např.. nepůjdem opékat buřty , jdeš s námi ven ? tak pokaždé řekne NEJDU :-/ .. nevím si rady všichni mi říkaj at odejdem ale je to přece jen malého táta ... párkrát už mi dal i facku atd .. řekla jsem že půjdem od sebe , měla jsem i podanou žádost o svěření do péče ale pokaždé jsem to stáhla ... Nevím co mám dělat PORADíTE??

a co (Pá, 10. 5. 2013 - 09:05)

je dnes taky hrozně smutno....máš za profesi ...jestli máš ráda lidi a jsi komunikativnítak ti mohu pomoci...ale chce to se sejít .. hlavu vzhůru !!!! Monika

Mně (Čt, 9. 5. 2013 - 13:05)

je dnes taky hrozně smutno. Je mi přes 50, jsem bez práce a opět, už po xxté mi přišlo vyrozumění, že mě nevybrali na pracovní místo, kam jsem se hlásila. připadám si jako největší nula, odpad společnosti, o koho už fakt nikdo nestojí. Důchod v nedohlednu a práce žádná. Budu muset brát dávky jako nějaký cikán, nebo mi je vůbec nepřiznají?! Nejradši bych už vůbec nežila, můj život nemá žádný smysl!

(Čt, 9. 5. 2013 - 09:05)

jsem alkoholička už léta ...neni to život ...vše tady chápu ale něco se sebou dělejte ať si nezkazíte život jako já .. bez rodiny bez dětí bez práce..dluhy ztráta bytu .. exekuce ...a 40 na krku

Pampeliška (Čt, 9. 5. 2013 - 08:05)

ahoj pomoc temiJak je možné ti pomoct?Napiš, co se děje.

jara (Čt, 9. 5. 2013 - 08:05)

ahoj pomoc temi

Magdalena Pivoň (Út, 14. 12. 2010 - 00:12)

milá holčičko, myslím, že si všechno bereš moc k srdci, - maminka ho nevyhodí, neboj, určitě se nějaké řešení najde, co myslíš? Měla jsem podobné trable v mládí, a tak ti moc rozumím, hezké vánoce a měj ráda oba - maminku i pejska a ona si toho všimne a nedá ho pryč. Ahojky

Reklama

Přidat komentář