Reklama

Umělé řasy

Návštěvník (St, 2. 7. 2008 - 22:07)

Ahojky holky,bacha na ty trsy! Já je používala asi půl roku a málem jsem přišla o své vlastní řasy! Nejdřív jsem byla hrozně nadšená a vypadalo to opravdu super, jenže po pak mi vypadaly mé vlastní řasy. Je také možné, že záleží na šikovnosti vaší kosmetičky. Ta moje mi tam dávala tunu lepidla, což asi nebude to pravé! Tak holky bacha, ať nedopadnete jako já:)Řasy mi sice za pár měsíců narostly, ale jistou dobu jsem bez nich vypadala fakt divně:))) Takže bacha!

ali (St, 16. 1. 2008 - 18:01)

jak dlouho tak vydrží řasy které se dají koupit normálně v drogérii, když si je člověk nalepuje sám?nemyslím nosit je stále.

kiki (Út, 25. 12. 2007 - 18:12)

Chodím do salonu v Kutné Hoře. Trsíky jsou možná už starší metoda, ale moje kámoška byla ted na těch jednotlivých, což je novinka, ale taky za ně dala skoro 5 tisíc (dodělání 500,-) a po 14ti dnech už byla pomalu bez nich a vzhledově jsou ty moje i mnohem hustší. Já za komplet nové dávám okolo 800,- tři týdny mi vydrží úplně v pohodě a když mi pak někde něco vypadne, tak za dodělání cca. 100,- Jsem s tím fakt spokojená a už bez nich fakt nemůžu být!

Simona (Pá, 14. 12. 2007 - 16:12)

Trsíky? Jen to ne! To už je snad stará metoda , ne?

Simona (Pá, 14. 12. 2007 - 16:12)

Trsíky? Jen to ne! To už je snad stará metoda , ne?

ann (Pá, 14. 12. 2007 - 13:12)

a kam Kiki chodíš?

kiki (Pá, 7. 12. 2007 - 18:12)

Ahoj ženský, umělé řasy jsou prostě bomba!! Chodím na ně už několik měsíců ke své kámošce do salonu a jsem mooc spokojená. Používá ty trsíky a lepí je černým lepidlem, takže to úplně vypadá jako nalíčené. A dělám s tím všechno, mohu jen doporučit!!!

loma (Po, 26. 11. 2007 - 23:11)

řasy po trsech jsou pekné a vůbec nepoužívám řasenku.oko je výrazné,hlavně když ráno vstáváte.ocení to hlavně kdo vás uvidí nenalíčenou.jsem spokojená a mohu doporučit.

xxx (St, 12. 9. 2007 - 20:09)

jestlu muzu poradit(pracovala jsem jako vizazistka), tak koupene rasy cele rozstrihnete v puli a pote nalepte jen na vnejsi polovinu ocniho vicka.(je snadna i manipulacea hlavne casove mnohem mene narocnejsi nez lepit jednotlive trsy) jeste lepe a prirozeneji vypada kdyz rasy sestrihnete aby na vnitrnim okraji ladily s delkou vasich ras a po postupne sly do nejdelsiho.

Luka (Po, 10. 9. 2007 - 21:09)

Ahojky holky. Ja trsy ras mam uz nekolik mesicu a jsem spokojena. Vzdycky kdyz trsy odpadnou tak si je necham dat znova:) Takze mohu doporucit...

Lucy (Út, 30. 1. 2007 - 15:01)

Myslím že oboje řasy se hodí spíše příležitostně. Ty trsy jsou ještě horší, neměli by ste je nosit dlouhodobě,hodně ničí vlastní řásky....

Hana (Pá, 3. 6. 2005 - 22:06)

Poradila bych se s nějakou kosmetičkou, pokud máš alopecii. Pamatuju si, že moje kosmetička mi kdysi říkala, že za ní byla slečna s alopecíí, která se chtěla vdávat a též se ptala, zda to jde. Kosmetička tehdy říkala, že to jetšě nedělala, ale že si zkusí najít nějaké informace, aby jí mohla pomoct (halvně jak řasy zachytit, aby lepidlem nepodráždila oči...).

Kiara (Pá, 3. 6. 2005 - 21:06)

Já myslím že můžeš používat um.řasy když nemáš žádné!! se svazečky nemám zkušenost tak nevím!Normální um.řasy si v obchodě zkuste přiložit k oku-je víc velikostí i na šířku nejen.Hlavně si kupte kratší-dlouhé jsou na extravaganci a normálně na den to vypadá hrozně!

Jana (Ne, 7. 11. 2004 - 12:11)

jak dlouho vydrží?

Nika (Ne, 7. 11. 2004 - 12:11)

Jednotlivé svazky řas jsou lepší,protože vypadají přirozeně.S trochou cviku si to může člověk lepit i sám.Moc dlouho to ale nevydrží,takže se to hodí spíš příležitostně

Jitka (Po, 18. 10. 2004 - 11:10)

Ahoj, taky by mne zajímalo, s čím máte lepší zkušenosti. Jestli s celými řasami nebo těmi jednotlivými svazečky. Uvažuji o tom a tak bych chtěla znát vaše názory. Díky.

jana (Út, 28. 9. 2004 - 15:09)

mohu jsi nechat nelepit řasy pukud žádné nemám??trpím alopecii.Děkuji

Ina (Pá, 20. 8. 2004 - 11:08)

Zajímala by mě vaše zkušenost s umělými řasami, necháváte si je lepit po svazečkách v kosmetickém studiu nebo je máte koupené v drogerii a lepíte si je sami? Prodávají se jak svazečky, tak celé řasy, koupila jsem si ty celé, ale zvládnout si je sama dobře nalepit je docela fuška, možná by jednotlivé svazečky byly jednodušší, podělíte se o zkušenosti??Děkuji

Reklama

Přidat komentář