Reklama

Tchýně........proc mě tak hrozně štve

mila (Pá, 20. 8. 2004 - 10:08)

To jsou ty tchýně.Myslím, že podobný problém má hodně lidí a je to o to horší, že s jiným člověkem si vyříkáš ledacos, ale s tchýní - to by se taky mohlo stát, že by tvůj manžel mezi vámi pak lítal. Asi to podvědomě cítíš. ¨Nejlepší by asi bylo, aby si s ní promluvil on. Ale nepopuzuj ho proti ní, buď ty "ta hodná" :-) A hlavně, ať s ní nemluví způsobem, že tobě to vadí, aby zas nepopudil on ji.No, je to těžký. A je to skoro všude. Máte děti? Protože máma si nejlíp umí představit, jaký to je, když vidí, že její dítě nedělá všechno úplně nejlíp (podle jejích představ:-), a to, ikdyž je dospělý. A myslím, že je hodně velké umění, když žena dokáže to, co třeba moje babička, která se nikdy našim do ničeho nepletla, ale vždy uměla správně poradit, když se jí zeptali.

Martina (Pá, 20. 8. 2004 - 10:08)

Mam tchyni ktera mi uz par let pěkně leze na nervy, míchá se nám do peněz, do bydlení proste uplne do vseho....vzdy si ji jen vyslechnu kyvam, myslim si svoje a pak to vypustim z hlavy, ale proc ji neumim rict at nam da pokoj a uz se do toho neplete....docela z ni mam respekt.....bojim se ale jednou ze vybouchnu a reknu ji vse z plnych plic....a bude hodně zle.mate nekdo podobny problem?? pritom jsem clovek ktery si umi vse v klidu vyrikat, zariti, umim se o sebe postarat, usetrit penize atd....ale nechci aby se ona do toho pletla..at klidne rekne svuj nazor, ale at mi nerika za co mam utratit svoji vyplatu, na co mam setrit, kolik mam setrit atd...

Reklama

Přidat komentář