Reklama

Tchýně........proc mě tak hrozně štve

tchýně (Po, 19. 3. 2018 - 13:03)

syn má krásnou manželku, ona je opravdu velmi hezká a který by si takovou nepřál. On ji prostě miluje, v holčičce se vidí a věnuje se jí. Je chytrý, vychován k práci, skromnosti, neudělali jsme při výchově dětí nic špatně. Asi je jiná doba.

(!) (Po, 19. 3. 2018 - 11:03)

No vás všechny štve a mě zase jak byla asspoň chvilička tak mě prach sprostě vojela! Ale musím přiznat na těch svých 39 roků byla velice zachovalá a ty její asi 7 kozy byly doslova výstavní! Byla to hold mistrová. co ta vám s ní dokázala jsem už v životě nezažil. Tak dokonale ovládala dno pánevní, že s ním dokázala když už jsem byl vystříkanej, že se znova schopil a jelo se dál a nejvíce jsem byl třikrát za sebou. To byla ale nádhera, kdež s tím dnem začla pracovat tak to byla jako by vám ho žmoulala prostě paráda! Více jsem se s něčím takovým nesetkal. A já v té době mlaďoch téměř bez zkušeností a ta zkušená žena si dělala se mnou opravdu co chtěla. Prostě doslova vysoká šukací škola! Mohu jen na závěr přiznat to byla ale škola?

Martina (Po, 19. 3. 2018 - 10:03)

on chce mít doma klid...Když je v práci úspěšný, proč jim dáváte peníze? Navíc, když s nimi nežijete, nemůžete vědět že ji poslouchá na slovo.Každopádně utněte peňezovod, jestli na to nemáte Vy, Váš manžel snad na to má, divím se, že to neudělal dávno. Není syn tedy po něm?

tchýně (Po, 19. 3. 2018 - 10:03)

on chce mít doma klid prostě ji poslouchá ve všem. V práci je velmi úspěšný ale doma bačkora, nevím proč to tak je. Její rodiče jsou alkoholici nezaměstnaní možná cpe peníze jim to my nevíme a je nám do toho prd.

A (Po, 19. 3. 2018 - 10:03)

snachu jsme přijali do...jestli celý příspěvek není vycucaný z prstu, nevěřte, že ho před?lala mladá. Slušně vychovaný kluk by si to k rodičům nedovolil. A její rodiče jim nic nedali?

Co (Po, 19. 3. 2018 - 10:03)

snachu jsme přijali do...by se s ním salo, je to vyčůránek. Už když jste jim nacpali těch 5 tisíc měsíčně, udělali jste chybu. Na auto jste jim měli půjčit, ne dát a na dovolenou ať jedou, až si nasetří. Žádné další peníze. Tu dovolenou bych i použila k tomu, že když neumí hospodařit, není potřeba jim dávat těch 5 ticíc, až se to naučí, že si o nějakém skromném dárku pro vnouče můžete promluvit.

tchýně (Po, 19. 3. 2018 - 09:03)

snachu jsme přijali do naší rodiny opravdu jako dceru. Po jejich svatbě tak půl roku OK. Bydlí také v Praze. Nechali jsme jim náš velký byt, koupili jsme si menší. Návštěvy vždy na předem ohlášení, žádné rady, žádné poznámky, neutrální témata. Když se narodila před rokem vnučka začali jsme jim dávat pět tis. měsíčně aby nestrádali. I když syn má dobré zaměstnání i velmi slušný příjem. Má dvě VŠ . Před vánocemi co chcete? Přidat na auto protože jedno nestačí. Takže 300 tis. Koncem ledna přišli že by chtěli v létě na dovolenou jestli jim na to dáme a teď pozor, že my jsme už staří a už nic nepotřebujeme. A my že ne od té doby se neozvali až včera co bude s tou dovolenou že už to musí zaplatit. Jak se máme zachovat? Sn nikdy takový nebyl le je absolutně pod pantoflem. Máme ještě o dva roky starší dceru ta nic nechce, naopak ona se ptá jestli něco nepotřebujeme, žijí na co mají a kouká taky jako blázen co se to s tím naším klukem stalo. Nevím jestli jsem se nepovedla jako tchýně. Manžel říká to máš z toho že jsi dobrák, chce abych zastavila i těch 5 tis. a raději to dávala vnučce na knížku. Dcera děti zatím nemá.

Stačí (Po, 19. 3. 2018 - 09:03)

jim mají dát vše, odevzdat...když jim dají syna. Aby ho měly doma, proto si ho snad nevychovaly.

matky synů (Po, 19. 3. 2018 - 06:03)

jim mají dát vše, odevzdat je snachám a tím to pro ně končí. Ach vy snachy, máte-li i vy malé synky, připravte se na totéž. Až budete ve věku a pozici vašich tchýní tak pochopíte, dřív ne.

jaký (Ne, 18. 3. 2018 - 23:03)

bábo táhni k čertu,...si to uděláš, takový to máš....

Stará žena, vdo (Ne, 18. 3. 2018 - 20:03)

Rodič se musí připravit a pochopit, že se děti osamostatní a odejdou. Už je nemá co kontrolovat a přikazovat, co mají dělat. Některé, zejména matky, to dělají pořád. Je třeba převzít odpovědnost za svoje životy na obou stranách. Utápět se ve stesku, že už za mnou nejezdí, je stejně špatně, jako být vzteklý, že zas tam musím v neděli na návštěvu. Nabídnout pomoc, to ano, ale nemusím ji přijat a nikdo se nesmí zlobit.

Ano (Ne, 18. 3. 2018 - 20:03)

Nepochopila jste to.

Rodiče (Ne, 18. 3. 2018 - 19:03)

kteří vychovali svoje děti, a děti se osamostatnily a daří se jim, a svým rodičům naznačí nebo rovnou řeknou že už se nemají oně zajímat a oni se o rodiče také zajímat nebudou, ano i tohle je,ale z druhé strany, pro rodiče peklo.

Ano (Ne, 18. 3. 2018 - 13:03)

Rodiče, kteří jsou na dětech psychicky závislí, to je peklo .

taky tchýně (Ne, 18. 3. 2018 - 12:03)

bábo táhni k čertu, nemotej se do nás, čekej na telefon až tě budeme potřebovat, hlavně prachy protože si chceme koupit to a to jet nebo letět tam a tam. Nic na nás nechtěj jen ti pošleme SMS číslo účtu a částku kterou nám prostě pošleš protože v tomto případě jsi členem naší rodiny. A ty už jsi stará a nic nepotřebuješ a na svůj pohřeb snad našetřeno máš.Jinak ne, nemáš nárok. Sbohem Jiřka

také matka (Po, 24. 10. 2016 - 19:10)

Já určitě báječná...To je doufám psané v žertu...

také matka (Po, 24. 10. 2016 - 19:10)

to právě z pozice matky.Zajímavé, já matka i tchyně sem a myslím, že univerzální supr tchyně, dokonce ani matka, neexistuje.

tchyně Nesoňa (Po, 24. 10. 2016 - 18:10)

Já určitě báječná ženská jsem, říkají to všichni, jen se zeťákem se nemůžeme ani cítit. A nedá se s tím nic udělat, antipatie jsou prostě antipatie. Nejhorší je, že proti mě obrátil i dceru.

Vidí (Po, 24. 10. 2016 - 17:10)

co přiměje člověka k...to právě z pozice matky.

matko a tchyně (Po, 24. 10. 2016 - 16:10)

Tak to je síla, vždyť jste...co přiměje člověka k tomu, že vyhledá přes rok starou diskusi, aby sem napsal hovadinu? Nebo si tak blbá, že věříš, že jsou všechny matky a tchyně báječné ženské?

Reklama

Přidat komentář