Reklama

Zánět prostaty

Daniel (Po, 13. 12. 2010 - 12:12)

Lidi zaregistrujte se zde http://prostatitida.cz a tady můžeme veškeré problémy s chronickou prostad. probrat. Web je nově založen, tudíž nemáme moc členů. Za každého člena budeme rádi..S každým členem se zvyšuje šance na vyléčení.

Daniel (Po, 13. 12. 2010 - 10:12)

Dobrý den...Ahoj MIchale, byla by možnost zaslat nějaký jídelniček? Děkuju

ner (So, 11. 12. 2010 - 18:12)

Krásný den pánové, jak jsem si pročítala vaše články napadá mě možnost v podobě bylinek, už jste je zkoušeli? Mám kamarádku kdy její manžel měl problém s prostatou, užíval léky, ale výsledky nebyly příliš uspokojivé, vzhledem k vysokému tlaku nechtěl přistoupit k radikální léčbě. Když užíval bylinky jeho obtíže se výrazně zlepšily až na hodnotynormálního stavu, pokud by Vás zajímalo více klidně mi napište na mejlíka [email protected]

jarek (So, 11. 12. 2010 - 15:12)

Já to mám taky a nejhorší je na to stres. Jakmile mám stres, hned to začne pálit.Beru solasmin.

Michal (So, 11. 12. 2010 - 15:12)

Ahoj Michale.Pokud jsi taky...Dobrý den ,pánove.Omlouvám se že jsem se neozval dřív ,ale byl jsem v láznich Jesenik a neměl jsem připojení na internet,až se Vám všem udělá líp tak se tam slezem a požádně to tam oslavíme. Chci jen upozornit že ja sve zkušenosti již popsal minulý rok a na tom nemám co měnit. Jenom dodam že první příznaky zlepšení jsem začal poci´tovat po třech měsících kdy jsem jedl pouze ZASADOTVORNÉ (pozor neplest si ze zásaditymi potravinami)POTRAVINY a pil vodu s citrónem nebo zakysané mléko(acidofilní,kyšku atd.)a proseděl hodiny u internetu nad touto dietou.Důležitá je vnitřní sebekázeń a když není po ruce žádna zásaditotvorná potravina tak jdu prostě spát hladový.Takže závěrem -žádný alkohol-spoustu zeleniny-cerealii-vlákniny-denně 3 stroužky česneku(to je to správne antibiotikum) . A hlavně pozitivní náladu protože zlepšení příjde . Jo a taky uvolńovat prostatu a´t neni v křečí tzn. z hluboka se nadechnout a představovat si že vydechuji jakoby prostatou je třeba na to pořád myslet -v sedě v leže při chůzi- prostě stále. Tak se zatím držte,myslete pozitivně , poctivě dietujte a podělte se s ostatními o svoje poznatky .Jedině alkalická prostata bude zase zdravá prostata.Nazdar.

Daniel (Ne, 5. 12. 2010 - 20:12)

Ahoj Dane ,nemám problém Ti...Ahoj Michale.Pokud jsi taky prodělal tuto závažnou nemoc tak jistě víš jak se těd všichni přítomní na této stránce cítíme. Lékaři nám již nejsou schopní pomoci, proto tě žádám, určitě za všechny přítomné aby jsi se s náma podělil o své zkušenosti. Předem děkuju.

Karel (Čt, 2. 12. 2010 - 19:12)

Jsem tady na tom servu prvně a vidím,že zánět prostatidi je vlastně nevyléčitelná nemoc,mám jí již 10let,přez antibiotika jsem se prokousal k přírodním produktum .nejdříve mi muj urolog psal capistan a vždy mi říkal,že my prostatu neléčíme ale jen kontrolujem jestli nevznikla rakovina ,když je to v relativním normálu tak se stím dá jaksi žít ale bohužel se to opakuje ,chtěl bych vědět jestli se už někdo ztéto nemoci vyléčil a jak .Muže mi někdo odpovědět?

kajoslav (St, 1. 12. 2010 - 17:12)

Vážení přátelé v utrpnosti stouto nemocí jako je zánět prostaty Stouto nemocí již bojuji 10let a sám jí přirovnávám knevyléčitelný nemoci jako je třeba schyzofrémie.Povšech každoročních vyšetření mi urolog píše capistan a říká že my prostatu neléčíme ale jen kontrolujem jestli nevznikla rakovina.Za tu dobu jsem vyzkoušel mnoho přírodních produktu jako je .Triomen Prostamol uno atd.Časem se to zlepšilo natolik že jsem si na to zgvyknul a dalo se stím jaksi žít v listopadu 2010 se mě nemoc zase vrátila a jsem zase na capistanu a tak to bude asi do smrti.Přátelé pokud jste se někdo z této nemoci vyléčil rád bych věděl co vám pomohlo Děkuji.

Michal (Ne, 28. 11. 2010 - 11:11)

Ahoj Michale bylo by možno...Ahoj Dane ,nemám problém Ti dát na sebe svůj osobní kontakt ale pojďme to řešit přes tyhle stranky ,ať se z naší debaty inspirují take ostatní.

Daniel (So, 20. 11. 2010 - 13:11)

Dobrý den panové.Je to rok...Ahoj Michale bylo by možno se s tebou nějakým způsobem spojit a pohovořit s tebou o léčení? nějaké rady apod? kdybys byl tak laskav a dal mi na sebe email. Každopádně bych to chtěl s tebou probrat. Aspon co se týče té stravy? Můj email je [email protected]

Daniel (So, 20. 11. 2010 - 12:11)

mam co potrbujete vedetMáš nějakou radu co se týče léčení chronického zánětu prostaty?

Daniel (So, 20. 11. 2010 - 12:11)

Trpí už po léta...Ahoj Franto, taky se toto onemocnění léčím již asi 5 rokem. Doposud jsem nenašel nic co by mi nějak extremě pomáhalo. Prostakan forte jsem bral do těd asi půl roku, bylo to lepší ale po vysazení se to vrátilo do stejných kolejí. Jinač seznámil jsem se s klukem co se taky na todle léčí a snažíme se vytvořit web o této problematice. Snažíme se skontaktoval lidi co trpí stejnou nemocí. Čím více lidí seženeme tak větší bude úspěšnost nějakého vyléčení. Kdyby jsi měl zájem tak se když tak koukni na náš dosud nedokončený web http://prostatitida.cz/forum/

Jana (Út, 19. 10. 2010 - 17:10)

Dobrý den, přítel měl již 2x zánět varlat. Může mít kvůli tomuto problém s plodností? Děkuji

MICHAL již 36 L (Po, 20. 9. 2010 - 14:09)

Dobrý den panové.Je to rok co jsem tady napsal své tři příspěvky ,jakým způsobem se ja pokusil o samoléčbu zánětu prostaty. Kdybych měl zhodnotit uplynulý rok řekl bych 90% o.k 10% s problémy. Stále držím zásadotvornou dietu ale už ne tak přísnou jako na začátku.Vyhýbám se bíle mouce,cukru a chemickým umělotinám ve stravě. Baštím spoustu zeleniny zahuštuji stravu pohankou a mouku používam špaldovou, davám přednost bílemu masu a rybám a zobu zrní. Taky jsem vymněnil urologa za mladšího, vstupní prohlídka byla drsná ,se všemi možnými výtěry ale aspoň vím na čem jsem . Doktor mi na rovinu vysvětlil že po tak dlouhém zánětu spoustu žilek a cévek prostě odumřelo ale pokud se zabráni dalšímu návratu zánětu mněl bych vést kvalitní život.Mužu upřímně říct že můj sexualní ,sportovní ,pracovní i společenský život se vrátil do starých kolejí.Souložit mužu denně, jezdím na kole /letos 500km)na bruslích ,hraji nohejbal.Jezdím do přírody ,přespávám pod širákem.S léku baštím pouze prostakan a k tomu si přikoupím občas vytamín B ,zinek,česnek atd.Jestli Vám pánove mohu poradit ,kupte si lakmusové papírky a každé ráno je pomočte,vsadím se že budou silně kysele.Pokud svou dietou dokážete stoupat po stupnici směrem k zásaditosti,budou Vám ustupovat příznaky ,začne se prodlužovat přestávka mezi pobyty na záchodě a Vám se začne zvedat nálada a přicházi pocit že na světě není zas tak špatně. Závěrem nám všem přeji abychom na téhle stránce neřešili problémy se zánětem prostaty ale vymněňovali si recepty na chutnou zasadotvornou stravu.Zdravé prostatě nazdar! MICHAL

Irena (Út, 14. 9. 2010 - 23:09)

k urologovi docházím už 4...máme na prostatu bylinky .Piš[email protected]

Jana (St, 8. 9. 2010 - 15:09)

7 denní kurz hubnutí - registrace na www.snama.cz/dieta

Jana B. (St, 8. 9. 2010 - 13:09)

zkuste přírodní produkty OKG. V případě zájmu písnite na [email protected] ráda poradím.

petr (Út, 7. 9. 2010 - 22:09)

Ma nekdo zkusenosti s touto...Mám tuto nemoc již 20 let. Nepřeji to ani tomu největšímu nepříteli. Tato diagnóza vás psychicky zničí.

78lb (St, 1. 9. 2010 - 15:09)

Zdravím Vás všechny, s...Ivo zkuste hladovění kombinované s urinoterapií. Musím říci, že to opravdu pomáhá. a nakupte si patřičnou literaturu. Budete-li chtít nějaké informace, jsem s touto značkou na seznamu

naja (St, 1. 9. 2010 - 14:09)

tak na prostatu pomůže...k urologovi docházím už 4 měsíce,je mi 30 a stále nemám diagnozu,jsem na to jako michal 35,v článku nahoře,je to banda buzíků co mě stále ládou tabletkama....

Reklama

Přidat komentář