Reklama

ZESVĚTLENÍ TMAVÝCH CHLOUPKŮ

(Po, 16. 7. 2007 - 20:07)

Ahoj, klidně můžeš, já používám klasický odbarvovač na vlasy a je to fajn, rozhodně je to levnější, jen než si to napapleš na kůži musíš použít nějaký ochranný krém co dělá film, já mám jakýsi krém z lékárny, pak se ti nepodráždí kůže ani neudělá flek v opálení. Používám to na ruce, břicho a knírek.

Šárka (Čt, 5. 7. 2007 - 18:07)

Jana:Ahoj moc ti děkuju za odpověď a informace o depilaci=)

Jana (St, 4. 7. 2007 - 21:07)

To rozhodně nedělej!!Můžeš si tak přivodit popáleniny a alergické reakce, které se mohou různě projevovat. Existují odbarvovací krémy, myslím, že jeden takový má ve své řadě i firma mako, ale nejsem si jistá, jestli to není zančka pouze pro kosmetičky. Na internetu ale jistě něco najdeš a když ne, tak za nějakou kosmetičkou prostě zajdi...mnohdy si i přes ní můžeš něco obědnat. Barvy na vlasy patří skutečně jen na vlasy a nikam jinam. I na barvení a odbarvování obočí se používají barvy jiné. Pokožka hlavy, obličeje a těla je hodně rozdílná. já jsem taky chlupatější, protože jsem jižanský typ a chloupky nad horním rtem se prostě holit nedají. Tam to řeším depilačním voskem, kterých je na trhu celá škála, ale určitě bych doporučila zajít nejprve ke kosmetičce, aby ses s ním naučila zacházet. Popálení zde hrozí rovněž a také strhnutí kůže a zánět, ale neboj není to nic složitého. Jen si musíš dávat pozor, abys jedno místo nedepilovala víc než 2x a měla správně rozehřátý vosk (málo je také špatné)a po depilaci místo zasypala zásypem, aby nedošlo k zanícení. A ještě jedna věc, vosk dostaneš dolu jen olejem, ale samozřejmě neber kuchyňský!! Ze začátku to sice dost bolí, ale zvykneš si. Mě teď mnohem víc vadí epilace obočí. Chloupky se časem zjemní a rostou mnohem méně. Další možnost je laser, je to sice držší záležitost, ale vyplatí se. Na laser musí být chloupky tmavé nejmíň centimetr dlouhé. Ceny se stále mění, ale myslím, že hypertrichóza (chloupky nad horním rtem) stojí 800 Kč a je potřeba to podstoupit 4x aby ses jich opravdu zbavila natrvalo. Přeju hodně štěstí

Šárka (St, 4. 7. 2007 - 17:07)

Ahojky chtěla bych se zeptat jestli se dají tmavé chloupky zesvětlit odbarvovačem na vlasy?A jstli jo,tak můžu si nějak poranit kůži??Předem děkuju za odpověď

kristen (Čt, 7. 6. 2007 - 18:06)

ahoj chci se zeptat nevíte někdo jak se dají zesvětlit chloupky na rukách ??? aniž bych vyhodila takovou hromadu peněz za kosmetiku sally Hansen ???díky za odpověď

Stáňa (Út, 10. 4. 2007 - 14:04)

Ahoj, chci se vás zeptat, zda-li je potřeba zesvětlovat chloupky po určitém časovém intervalu, pokud ano, tak jak častém nebo jestli chloupky zůstanou už světlé? Předem moc děkuji za odpověď. (Dotaz se vztahuje na zesvětlovače řady Sally Hansen.)

J. (Pá, 6. 4. 2007 - 13:04)

Ahojky, chci se zeptat, jestli zbyde na víc použití, když chci zesvětlit jen ruce.

Véra (Po, 19. 3. 2007 - 18:03)

Hned.Je to zesvětlovač,tak to hned chloupek odbarví.

Bára (Po, 19. 3. 2007 - 17:03)

cus, chcu se vas zeptat za jak dlouho po aplikaci kosmetiky sally hansen to zacne pusobit, a budu mit svetlesi cloupky? dik

Jana P. (St, 7. 2. 2007 - 15:02)

Myslím, že to mají ve všech OD Tesco, ale z vlastní zkušenosti vím že ne v hypermarketech. Jinak to seženeš na webu www.americanstars.cz Hodně úspěchů.

Návštěvník (Čt, 2. 11. 2006 - 07:11)

Vydrží to odbarvený až 14 dní. Sally Hansen jsem opravdu neviděla v žádné drogérce a ani v lékárně. Takže to zkus přes ten net. A neboj se. Je to opravdu kvalitní značka.

XXX:) (St, 1. 11. 2006 - 20:11)

ahojik , mela bych jeden dotaz.......jak dlouho to vydrží odbarveny a jak casto si to teda mam delat a jestli se to ta kosmetika sally hansen sehnat i nekde jinde nez na internetu.....predem diky

Olina (Út, 8. 8. 2006 - 10:08)

Mám také problémy s tmavými chloupky. Našla jsem na internetu www.depilace.com zesvětlovač chloupků na obličeji Creme hair bleach for face (kód 2000) značky Sally Hansen a jsem naprosto spokojená. Na tělo používám Zvláště účinný zesvětlovač chloupků na pažích, nohách a na obličeji (kód 2010).

girl1035 (So, 22. 7. 2006 - 09:07)

Nesmrdí to nějak?

Denina (Pá, 14. 7. 2006 - 11:07)

Ahojik,a myslíš že by ho měli i v jiném tescu??třeba v LIberci a tak?ja se tam nedostanu jen sem...?

Denina (Pá, 14. 7. 2006 - 11:07)

Ahojik,to by mě taky docela zajímalo než se do toho dam taky...bojim se že to bude pořad stejný a že se toho zbavim jen na těch pár dnů...

veronika (Út, 4. 7. 2006 - 15:07)

ahojky. máte někdo dlouhodobější zkušenosti s používáním zesvětlovačů od Sally Hansen? já jsem si nedávno zesvětlovač objednala a jsem docela spokojená. jen ty chloupky nevydrží světlé moc dlouho, po pár dnech zase úplně ztmavnou. bude se to časem zlepšovat?

ferreste (So, 1. 7. 2006 - 21:07)

Teda holky!Do toho jdu taky..mám stejný trápení jako vy a fakt je, že jsem neustále přemýšlela co s tim a tohle je nejméně bolestná varianta.

zuza (St, 21. 6. 2006 - 16:06)

Prodavaji ho take v TESCU na Narodní tride. Ale jenom jeden typ baleni. Malej kalisek. Stoji pres 300,-

Iva (St, 21. 6. 2006 - 12:06)

Lara:Původně jsem si jej chtěla koupit na http://www.americanstars.cz/ tam píšou, že ho prodávají v Douglasu, tak jsem si zavola a jela pro něj.:)Vyšel na 342,- je to ten napaže, nohy a obličej.Přes net vychází o něco málo dráž kvůli poštovnýmu.Dávala jsem si ho na obličej(po stránách jsem měla tmavý chloupky.:()Běž do něj, fakt je to super, nikdy dřív jsem o tom neslyšela, ale než jsem do toho šla, přečetla jsem si na recenze na amer.stránkách a tam je na něj jenom chvála. Můžu hodit odkaz, ale musela by ses registrovat.

Reklama

Přidat komentář