Reklama

Ženská obřízka - existuje u nás?

. (So, 23. 9. 2006 - 00:09)

teda ja mam celkem hodne velke "male stydke pysky" a rozhodne to v kalhotkach ani jinak "nedrazdi" -ani trochu!

Petra (Pá, 22. 9. 2006 - 20:09)

Joanno,to zalezi,jak se citis ty,ale osobne pokud ti ta delka nevadila,tak nebyl duvod si to nechat delat JEN z estetickeho hlediska a ztratit citlivost a vzrusivost.

Maja (Pá, 22. 9. 2006 - 19:09)

Zatum,nevis o cem mluvis,velke pysky,prave proto,ze jsou velke,tak ty konce jsou jakoby uz odumrele a necitlive,nema to NIC spolecneho se sexulani vzrusivosti a neni to vubec tak,ze by se chuzi drazdily a kazdou chcili musely mit sex.Mam fakt zkreslenou predstavu.

joanna (Út, 19. 9. 2006 - 02:09)

vy, co jste si to nechaly jakkoliv upravit, tak ja vam reknu jedno - nechala jsem si ho skratit, ponevadz mi trcel moc - ted je to super, i kdyz pocity nejsou takovy, proste ty nervy tam nejsou. Ale co je lepsi? Mit to akorat, teda esteticky, nebo se vsim vsudy, se vsema nervama, vzrusivej? Napiste. Joanna

víc než ty (Pá, 2. 6. 2006 - 12:06)

těžko říct zda souhlasíš s nedobrovolnou obřízkou žen za plného vědomí nesterilními nástroji či nikoliv. Pokud souhlasíš, proveď zákrok, který nám doporučuješ nejprve na sobě, rád se přijdu podívat, náboženský chudáku

Radka (Pá, 17. 2. 2006 - 06:02)

Já bych se ráda optala, zda s obřízkou, respektive odstraněním předkožky klitorisu, má nějaká žena zkušenosti. Mám předožku dost bytelnou a pod ní se mi špička klitorisu uplě ztrácí, takže při vzrušení /zvětšení/ stejně zůstává uvnitř. Prosím, poraďte. Dík, Radka.

Naty (Út, 7. 2. 2006 - 12:02)

Romča to řekla z prdele, dělá si z vás srandu a vy jak prasata na to skočíte. To je sranda:-)))

ama (Út, 7. 2. 2006 - 12:02)

Romca, celkom by ma zaujimalo, aku ma vyhodu obriezka predkozky klitorisu. ak mozes, daj na internet aj fotku

ajatolláh (Po, 6. 2. 2006 - 13:02)

Vy bando perverzních úchylů, patří vás vykastrovat a pověsit za uši do bran sv. města Mekky o měsíci ramadánu, jako výstrahu všem bezbožným pohanským psům!Allah Agbar!

link (Po, 6. 2. 2006 - 11:02)

foto / zenska obr...http://www.circlist.de/frauenbeschneidung.htm

Honza (Ne, 5. 2. 2006 - 11:02)

zajímá mě to taky, sem se mi tel. nechce dávat, ozvi se mi na mail a pošlu přímo, jo?

Gypsi (So, 14. 1. 2006 - 05:01)

Tak jsem si přečetl téma a připadá mi, že úchylné myšlení nemusí být jenom součástí muslimské NE-kultury. Tradiční mužská obřízka mohla mít mnoho důvodů platných ve starověku. Od nemožnosti dodržet minimální hygienu v pouštních podmínkách, až po rituál, kdy chlapec podstupuje dobrovolně bolest, aby se zařadil mezi muže.Ženská obřízka však nemá nic společného s hygienou, ale je to jen a jen starověká barbarský zvyk, který už nesmí mít místo v myšlení moderního člověka. Skrze tuto obřízku, kdy je ženě odstraněn(!!) klitoris, oříznuty stydké pysky a následně sešity tak, aby tam byla žena co nejužší, je žena pasována na nižšího tvora. Napadá mě jediný důvod, proč se toto dělalo. Pohlavní styk musí být pro ženu po tomto "zásahu" trpěný, ale pochybuji, že příjemný. Myslím si že odstraněním klitorisu přichází žena o živočišnou radost ze sexu a proto je menší pravděpodobnost její budoucí nevěry. Tak se nemůže stát, že by arabský muž vychovával cizího "parchantka". A v neposlední řadě se Arab ani nemusí pokoušet o uspokojení ženy, neboť je to nemožné a má tedy tak čas, aby se věnoval s ostatními muži hraní domina v kavárně.Když nějaká žena tvrdí, že podstoupila u nás obřízku, jedná se vždy o kosmetický zásah, který má napravit vývojové vady či naopak upravit pohlaví pro normální fungování. Dá se mluvit o plastice, nikoli však o obřízce. Příroda je u nás napravována, nikoli však przněna, jak je to možno vidět u muslimů.

Romča (Pá, 13. 1. 2006 - 22:01)

Napiš svuj telefon

mirek (Pá, 7. 10. 2005 - 11:10)

to te mozna neuspokojim, takovou delku nemam ale chtel bych tu tvoji krasku treba jen videt, prijde mi to velice hezke.

Romča (Čt, 6. 10. 2005 - 14:10)

Ahoj Mirku, co chceš ještě slyšet? Prostě paráda, ale nevím jestli bys mě mohl uspokojit! Požaduji velké penisy, tak kolem 25cm délky a hlavně 6 cm tloušťky i více!Dostanu do sebe i 1,5 l pet láhev, ovšem ne celou na délku, to je jasné!

MIREK (Čt, 6. 10. 2005 - 14:10)

AHOJ, CHTEL BYCH TE POZNAT. A TAKE SE DOZVEDET NECO VIC O TVOJI OBRIZCE

Tomáš (Čt, 29. 9. 2005 - 16:09)

Alčo, proč ses tak rozhodla?

Romča (Čt, 29. 9. 2005 - 14:09)

Já mám odstraněny malé pysky a kryt klitorisu.Mám ji tak velkou, že do ní bez problému vsunu celou ruku!Je to velice praktické! Tak holky dotoho, ať je nás víc!

postevak (Čt, 29. 9. 2005 - 12:09)

predpokladam ze u nas jestvuje v roznych formach:1. korekcia stydkych pyskov (vzhladom na diskusiu na tomto serveri myslim, ze ide o relativne rozsirenu vec)2. obriezka predkozky na klitorise (toto je dokonala alternativa k muzskej obriezke. predpokladam, ze to u nas nie je bezne, ale ak by niekto mal s tym skusenosti, napiste o tom viac)3. amputacia klitorisu (toto je jednoznacne mrzacenie a nepredpokladam, ze by to robil u nas niekto dobrovolne. na tento ukon treba hlboku tradiciu a presvedcenie, z racionalneho pohladu je to odsudeniahodne).

jos. (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

do istej miery ide o kulturnu otazku, ktorej nemozeme rozumiet. Nesmieme do toho ani zasahovat, lebo kazda, i ked nepochopitelna vec ma u inych kultur svoj vyznam.Na druhej strane, je uz velmi velky vplyv nasej "kolonialistickej" civilizacie, ktory znicil povodne vazby v tychto kmenoch. V takomto pripade nemaju uz casto ritualy obriezky povodny vyznam, su len zotrvavanim na niecom starom, bez pochopenia a vyznamu. S implementovanim civilizacie by mali byt vymazane taketo nezmyselnosti.V kazdom pripade, zenska obriezka je viac-menej nase zle svedomie za prinos tzv. "civilizacie" do afriky a na blizky vychod.

Reklama

Přidat komentář