Reklama

Zneužívání u lékaře

BSP (So, 6. 11. 2004 - 15:11)

Pro Georg;)S paní Jiřinou nemáme nic společného, tak sáhodlouhých příspěvků se od nás nedočkáte.

Georg (So, 6. 11. 2004 - 09:11)

Teď mi to cvaklo, Jiřina jsou ti hecaři :-) Že mi to necvaklo hned, takový příspěvek mohl napsat buď mentál nebo provokatér. No jo přispěl jsem Frantovi na pivo asi 2 bodíky. Tak si to užij.

Ponocny (So, 6. 11. 2004 - 02:11)

Bohuzel doktorka se sere do prdele a stava se tu z toho zabavny forum pro uchylaky vseho druhu ktery maj doma vopatlanej monitor i klabosnici vod tech strikancu. Chce to ale trochu premejslet a neskocit hned na spek kazdymu volovi co pise kraviny.

Georg (Pá, 5. 11. 2004 - 16:11)

Petro, prosím tě přečti si ty bláboly Jiřiny ještě jednou. Jinak mám manželku a o těchto věcech jsme se bavili, takže vím co zažívá a orgasmus to rozhodně není a o nějakém dráždění poštěváčku už vůbec nemůže být řeč. Jiřina psala, že ji matka přistihla, takže to byla náhoda a nikoliv veřejné masturbování. A jako reakci ji údajně nařídila podrobné prohlídky u gynekologa, který zkoumal její reakce? Nenech se, Petro, vysmát.

Michala (Pá, 5. 11. 2004 - 15:11)

Souhlasim, ja kdyz jsem u gynekologa, tak se modlim at uz je to za mnou. Jednak mi to je neprijemne z duvodu ze tam lezim "rozcapena" na koze, a i kolikrat to boli. Docela me prekvapily nazory nekterych holek nebo pani, ze se pri prohlidce vzrusily, nebo dokonce mely orgasmus. Prijde mi ze to opravdu nemohla byt normalni prohlidka, ale zamer lekare.

katae (Pá, 5. 11. 2004 - 10:11)

Naprosto souhlasím s Ponocným. Ta "Jiřina" je totální úchyl.Vzhledem k tomu, že mám za sebou hodně návštěv lékařů včetně gynekologů (byla jsem dvakrát těhotná), tak můžu řict, že jsou to bláboly. Nikdy jsem při žádném vyšetření nebyla nahá (jo, jednou před operací, ale to jsem byla až do narkózy pod plachtou, dokonce ani při předoperačním vyšetření jsem nebyla nahá).A gynekologické vyšetření je spíš lehce nepříjemná záležitost, o nějakém vzrušení u toho může mluvit buď někdo s bujnou fantazií a vzrušuje se tím tady, nebo ženy, které opravdu takto mohly být znásilněny. Ale rozhodně při běžné gynekologické prohlídce samovolně k žádným příjemným pocitům dojít nemůže a při důkladnějším vyšetření je to dokonce někdy dost bolestivé a dotyčné si jen přejí, aby už to měly za sebou.

Petra (Pá, 5. 11. 2004 - 10:11)

Hele chlapi...nebo co jste zač. U gynekologa jste asi nebyli...tak neplácejte nesmysly...zkuste ležet rozcapený a nahatý s roztaženýma nohama před chlapem, kterej se vám probírá v rozkroku...i holky jsou docela dost citlivý,možná víc než kluci a ono to opravdu orgasmem skončit může,co vy o tom můžete vědět? Neříkám,že na urologii nejsou třeba úchylný doktorky,ale na gyndách je jich pár určitě...a masturbace?Rodiče se mnou o tom nemluvili, nezakazovali, nepoučovali...a ten stud je pochopitelný, je to dost soukromá věc a ten kdo onanuje, by to měl dělat v soukromí, proto Jiřina mluvila o těch podmínkách rodičů, pochybuju, že přestala onanovat...ale i vaši blízcí by asi neradi viděli, že před nima onanujete...a hlavně vaše přítelkyně či ženy, jestli se na ně zmůžete...zkuste se zamyslet a přestaaňte hodnotit něco, do čeho vám nic není, nebo uveďte vlastní zkušenosti...Nazdar Petula

Ponocny (Pá, 5. 11. 2004 - 09:11)

Taky bych "jirinu" hadal na chlapa kterej si ho honi pri psani techhle nesmyslnejch debilit

Georg (Pá, 5. 11. 2004 - 09:11)

Jiřino, ty jsi úplně blbá, ale opravdu totálně. Co to tady píšeš za magořiny, že doktor zkoumal Tvé reakce a byla jsi vždy nahá. Co to tu meleš o masturbaci a problémech v manželství? Možná ještě riziko infekce bych trochu uznal, ale jestli jsi měla přísný režim skrz masturbaci, tak jste holt debilní rodina.

Georg (Pá, 5. 11. 2004 - 09:11)

Jiřino, ty jsi úplně blbá, ale opravdu totálně. Co to tady píšeš za magořiny, že doktor zkoumal Tvé reakce a byla jsi vždy nahá. Co to tu meleš o masturbaci a problémech v manželství? Možná ještě riziko infekce bych trochu uznal, ale jestli jsi měla přísný režim skrz masturbaci, tak jste holt debilní rodina.

Ája (Pá, 5. 11. 2004 - 08:11)

Takže se to stává, že žena prožije u lékaře orgasmus??? Pozná to lékař? Je mi 16 a tohle se mi nestalo, ale nevím,jak bych se zachovala...Jak vy jste se zachovaly? Co na to ten lékař? Zažil už někdo něco víc než standardní prohlídku??? Ahoj Alena

Jirina (Čt, 4. 11. 2004 - 20:11)

Pro vysetreni sexualnich reakci mohou byt medicinske duvody, nemusi tovzdycky znamenat zneuziti pacienta. I kdyz i takove pripady jsou.Temi duvody myslim nejenom zjisteni nemoci nebo funkcnich poruch, alei odhaleni nekterych zlozvyku.Byla jsem vychovana v duchu snad mirne "zastaralych" nazoru ale po letechsama dochazim k tomu, ze na nich bylo dost pravdy. Nemyslim takove ty nazory,ze lekar je buh a ze po masturbaci vam vyschne micha a narostou chlupy nadlanich, to byl extrem. Ve starych knihach muzete najit horory o tom jakmedicina bojovala proti masturbaci. Na druhe strane ale neni pravda,ze masturbace je uplne neskodna nebo dokonce zadouci, zejmena u dospivajicich.Prinejmensim pri tom hrozi, zejmena u divek, zavleceni infekce. Predcasnezuzovani a vyhranovani sexualnich preferenci snizuje schopnost nalezenisexualniho souladu v manzelstvi. Nekdy s masturbaci take byva spojen prehnanynezdravy stud. Na druhe strane sexualni napeti, spojene s urcitou ukaznenosti,nebo alespon snahou o ukaznenost, neni nijak zdravi skodlive, ale naopak,zejmena v dobe dospivani.Ja jsem byla uz od zacatku puberty asi vic vzrusiva a nachylnak masturbaci a myslim, ze nebyt urcite duslednosti rodicu, asi bych dnesnemela stastne manzelstvi a kdovi, jak bych dopadla. Mamka mne pristihlakdyz mi jeste nebylo dvanact. Drazdila jsem se i vickar za den. Mamkaz toho nastesti nedelala nejake dusno, ale vysvetlila mi par veci kolemtoho a od te doby jsem mela doma v jistem smyslu prisny rezim. Krome jinehojsem musela chodit na pravidelna vysetreni k doktorovi, ktereho mi mamkavybrala. Byla jsem vzdycky v ordinaci uplne naha a doktor mne peclivecelou vysetroval, i reakce, ovsem tak, aby nedoslo k pohlavnimu ukojeni.Lezela jsem na stole se zaklonenou hlavou - tehdy se dbalo hodne na to,aby deti a dospivajici pri vysetrovani nic nevideli. Strasne jsem sesamozrejme stydela, ale jinak, diky pristupu doktora, to nebylo nicstrasneho. Doktor byl sice trochu prisny, ale jinak hodny a ohleduplnya snazil se, aby to bylo pro mne co nejsnesitelnejsi - mluvil na mnea uklidnoval mne, snazil se mi lecos vysvetlit a tak. Az na jednu vyjimku(dobre oduvodnenou) to nikdy nebolelo ani trochu, prestoze pouzival i nejakenastroje. Pokud jde o pritomnost mamky pri vysetreni, mamka i doktorrespektovali moje prani. Pri prvnim vysetreni, kdy jsem se hrozne bala,jsem byla rada, ze tam mamka se mnou je. Byla tam jeste pri druhem, to uzjsem se ale bala min a kvuli studu jsem pak rekla, ze pujdu do ordinaceradeji sama. Nebyl z toho zadny problem. Nikdy, ani pozdeji mne nenapadlo,ze by si u toho doktor nejak uzival - spis byl az moc peclivy podlemedicinskych nazoru, ktere se mozna v necem lisi od nekterych nyni"modernich". Chodila jsem k nemu az do prvniho tehotenstvi, pak odeseldo duchodu.Zazila jsem i jine doktory, i situaci kdy jsem naha na vysetrovacim stolemela pred neprilis ohleduplnym doktorem silny orgasmus a nedokazala jsemproti tomu nic delat. Myslim, ze neni mozne stanovit univerzalni normua automaticky povazovat napr. pozadavek lekare na uplne vysvleceni pacientkynebo vyvolani nejakych reakci za zneuziti - zalezi na okolnostech a nacelkovem jednani lekare. Z vlastni zkusenosti vim, ze to, co zdanlivevypada skoro stejne, muze jednou byt zneuzitim a podruhe nikoli.Zenam, ktere zde projevuji starost, zda jejich reakce pri vysetreni snadnebyla zneuzitim ze strany lekare, bych doporucila, aby spise posuzovalylekare celkove - jeho odbornou zdatnost, celkovou ohleduplnost a zpusobjednani, a podle toho se rozhodovaly, zda zmenit lekare ci nikoliv.

Petra (Út, 2. 11. 2004 - 09:11)

Tady se píše o perverzních fantaziích...Jenže mě se to stalo taky...u gynekologa sice, ne u praktickýho...Bylo mi tehdy 17,ptal se mě na masturbaci, první sex...pak jsem se musela svléknout a na koze dělal vyšetření...v rukavicích a s krémem...když se dostal na klitoris a stydký pysky, už jsem byla vlhká a cítila stahy...jen jsem zavřela oči a zatla zuby...musím taky říct, že si s ním hrál až k mýmo orgasmu...hrozně jsem se styděla...ale za tohle nemůžu...to se klukům stát nemůže, nebo snad jo???Na stránkách o urologii je takových věcí dost...

Marek (St, 27. 10. 2004 - 23:10)

Chápu že to někomu připadá divné, ale měl jsem pacientku (pokud si vzpomínám cca 25 let, SŠ vzdělání), které jsem se ptal, zda umí zacházet s čípky. Horlivě pokyvovala a tak jí sestra donesla jeden zabalený ve fólii. Zavedla si ho do konečníku NEROZBALENÝ, což jsem poměrně zděšený zjistil když si stěžovala na krvácení!

Max (Ne, 15. 8. 2004 - 08:08)

Demi, myslím, že doktor v případě Michaely nepostupoval nesprávně. A že jí čípek dal přímo v ordinaci, mi také nepřijde divné. Svěřila se se svým problémem a tak jí ho pomohl vyřešit hned. Naopak bych to viděl jako správné, vždyť správný lékař by měl pomáhat lidem řešit jejich problémy, nebo ne ?

Max (Ne, 15. 8. 2004 - 08:08)

Michaelo, mě postup toho lékaře přijde zcela normální. Ty ses mu svěřila, že máš zácpu a on Ti pomohl se vyprázdnit. Že k tomu použil glycerinový čípek mi také nepřijde nikterak nenormální. Je to jedna z metod a to z těch šetrnějších a přitom účinných. Ostatně existuje názor, že léčba čípky, ač mnohými neoblíbená, je z těch nejúčinnějších a navíc bez nějakých škodlivých vlivů.

Lékař (So, 14. 8. 2004 - 22:08)

při preventivní prohlídce pokud to byl gynekolog tak důkladná prohlídka by se dala obhájit,ale pokud to nebyl gynekolog ale dorostový lékař,tak zneužil svého postavení.Lékař

Demi (So, 14. 8. 2004 - 21:08)

Standartni se mi to moc nezda,protoze cipek si muzes dat sama.Je to dost jednoduche.Asi se na tebe chtel podivat:-)

Michaela (So, 14. 8. 2004 - 15:08)

Myslíte, že je standartní postup, když mi doktor při třídenní zácpě zavedl dva glycerinové čípky. Já jinak zácpou netrpím a zmínila jsem se mu o tomto během preventivní prohlídky v domění, že mi poradí nějaké kapky nebo rostlinné projímadlo. Sice mi to pomohlo, ale přišlo mi strašně trapné, že mi sahal do zadku. Tak mám takový pocit, jestli taky trochu neuneužil této situace.

katae (St, 21. 7. 2004 - 16:07)

pro rud: To mě taky napadlo, ale člověk nikdy neví. Na střední škole jsme měli takového úchyláka-lékaře, holky to dost děsilo k němu chodit, ale já jsem spadala k lékařce, tak z vlastní zkušenosti nevím.

Reklama

Přidat komentář