Reklama

dlouhé vlasy u mužů

Anonym (Ne, 1. 9. 2024 - 14:09)

Názor na dlouhé se může během života měnit. Můj muž měl za svobodna dlouhé vlasy, skoro po pás. Náš syn si také nechal narůst vlasy, skoro po pás. Zajímavé na tom je , že nyní můj muž má velmi krátké vlasy a kritizuje svého syna, že je má dlouhé. Můj muž, když měl v mládí dlouhé vlasy byl také za to kritizován od starších. Je to zajímavé.

Morče (St, 29. 12. 2021 - 19:12)

Čauky. K nám na školu chodí jeden kluk, který má takové tmavé, kudrnaté vlasy po ramena, nosí takovou tu sportovní čelenku či šátek a mě se to neskutečně líbí, i když na dlouhé vlasy jinak moc nejsem

Eliona (Čt, 11. 4. 2019 - 14:04)

Můj přítel má vlasy po lopatky. Nosí je sepnuté v culíku a mě to nevadí... :))

Exmánička (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

V dobách mého mládí byly dlouhé vlasy u kluků a mužů projevem odporu k tehdejšímu režimu, ale dnes jsou již zastaralé a nosí je jen zastydlé máničky. Dnes mnozí mladí kluci a muži nosí naopak vlasy velmi krátké a není to projev sympatií ke skinheadismu.

DORA (So, 29. 6. 2019 - 09:06)

ZASTARALEJ SE TAK TY SRANDO JISTĚ JSI PIVNI PUPEK A SMRDIŠ FUJ FUJ BLE

Linda (Po, 4. 9. 2017 - 19:09)

Jo lepší by bylo : moje vlasy si kuchnu :) - Aspoň by ho nikdo nepoznal :D

Tomas (Po, 4. 9. 2017 - 19:09)

Hej poeta ten poslední tým ti tam trošku ustrelil

Adriana (Čt, 11. 4. 2019 - 14:04)

Tomas... tým? Snad rým , když je to poeta... :-D

Poeta (Po, 4. 9. 2017 - 19:09)

Ja mám dlouhé vlasyVyberu všechny kasyPak jim jako zdrhnuMoje vlasy mi vlajou.

Jórnajtmér (Ne, 3. 9. 2017 - 19:09)

nemůžu souhlasit,metalisti...No, já sama jsem matalistka z metalové rodiny a mého tátu jsem nikdy neviděla s mastnými vlasy, já sama si je myju obden :D Naopak metalisti o sebe dost pečujou, podívej se třeba na Ozzyho XD

kraska dokonala (Ne, 12. 2. 2017 - 04:02)

Dlouhy pacesy,masny licousy,krasa na klukach i holkach

Andrea (Čt, 5. 5. 2016 - 17:05)

Hezky kluk/mlady muz s dlouhymi vlasy (i s ohonem) vypada sexy, i kdyz ted jsou modernejsi vlasy kratsi. Muj pritel si je nechal narust o prazdninach, ale jak skoncily, nechal se ostrihat. Steve, dnesni generace si samoponuje vlasy casto, umi to, mastne vlasy jsou ted nono.

Tony (Čt, 5. 5. 2016 - 17:05)

Ne, ošutrovat téměř do hola. Jsem na dlouhovlásky. Zdálky zezadu si myslím, že je to koc, přijdu blíž a je to ladyboy. Brrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!

sex a copanky (Čt, 5. 5. 2016 - 16:05)

Wau..to jsounejkrasnejsi broucci kdyz maj deku na prdel..kluci vsichni nechte vlasy rust

pernikova (Ne, 1. 5. 2016 - 09:05)

Ahoj,urcite ma mit mlady ,hezky kluk nosit haro az na prdel

Dlouhovlas (Po, 25. 4. 2016 - 14:04)

Mě se to nelíbí. Navíc se...Meleš sračky spousta chlapů se oty vlasy stará znam jenom 3 chlapy ze svýho okolí co maj dlouhý vlasy mezi nima sem i já a některý lidi mě dost žerou a evidentně ani neviš co meleš

Dlouhovlas (Po, 25. 4. 2016 - 14:04)

Mě se to nelíbí. Navíc se...Meleš sračky spousta chlapů se oty vlasy stará znam jenom 3 chlapy ze svýho okolí co maj dlouhý vlasy mezi nima sem i já a některý lidi mě dost žerou a evidentně ani neviš co meleš

krátkovlasý (Po, 5. 8. 2013 - 23:08)

a proč nosí dlouhé vlasy všichni ti troskoidně pomejózní rádobydrsňáci ?

dlouhovlasý (Po, 5. 8. 2013 - 17:08)

tak proto je nosí všichni...aha, teď jsem pochopil, proč maj vězni, skini a fotbalistický vymaštěnci krátký vlasy.

krátkovlasý (Po, 5. 8. 2013 - 15:08)

tak proto je nosí všichni ti umaštění rebelové z nádru, co somrujou pětikorunu "na vlak". :/

Reklama

Přidat komentář