Reklama

dlouhé vlasy u mužů

Návštěvník (So, 15. 9. 2007 - 06:09)

Tak kamaráde víš to že dlouhý vlasy a ještě do culíku jsou buzerantskej hnus???

Roman (So, 15. 9. 2007 - 03:09)

Já chodil vždycky nakrátko až na ježka a nepomyslel jsem si,že bych nosil někdy dlouhé vlasy. Pak jsem si řek,že zaexperimentuju,co mi vyroste a už jsem rok a půl nebyl u holiče. Nejhorší byl ten přechod,kdy mi vlasy různě lezly přes uši a do čela,to mě docela štvalo,nebyl jsem na to zvyklý. Ale vydržel jsem :-). Teď mám vlasy dlouhé na ramena a je to v pohodě. Vypadá to docela dobře (říká přítelkyně :-)). Většinou je stahuju do culíku,občas nosím rozpuštěné a dají se zvládnout,pokud se pravidelně myjí. S ježkem jsem se tedy nadobro rozloučil a nechám si je narůst nejmíň do půli zad :-).

chicki (Ne, 19. 8. 2007 - 20:08)

Moje matka taky ulítává na dlouhovlasých manících. Já její nadšení ale příliš nesdílím. Dlouhovlasého chlapa bych asi mít nemohla, připadá mi to moc ženské. Prostě se mi to nelíbí, říkám dlouhovlasým mužům "máničky". Ale třeba by se i lehce mohlo stát, že nakonec budu mít dlouhovlasého:) Přiznejme si, že na té délce vlasů zase až tak moc nezáleží, i jiné kvality jsou důležité, nebo spíš důležitější:)

Lesní víla (Ne, 19. 8. 2007 - 18:08)

Mě se někteří dlouhovlasí líbí a někteří ne, záleží na osobě, která ty dlouhé vlasy má. Někomu to sluší, někdo vypadá blbě...co se dá dělat, každému dlouhé nesluší, ale když už je dotyčný má, seknou mu a má je ještě upravené a hlavně čisté..hmm, asi bych se za takovým otočila:-)

sona (Po, 20. 11. 2006 - 09:11)

Zalezi:)) Ja znam typy co vypadaj jak manicky...idioti....a znam spousty, kterym to sekne:) Me osobne se moc nelibeji:) Nevim proc....neprijde mi to ani divny....zkratka to jen neni muj typ.

MARTÁN (Pá, 17. 11. 2006 - 22:11)

Jitko můžeš mi říct co je na tom slizkýho když má někdo dlouhé vlasy?? je to uplně normální a taky pěkný

Karel (St, 20. 9. 2006 - 18:09)

náš syn má 12 let a má vlasy až po stehna, manželka mu ich od mala pestuje

Bianka (Čt, 14. 9. 2006 - 11:09)

Mně se strašně líbí dlouhovlasí muži. Ale musí na to mít kvalitu vlasů a mít je čisté a upravené. Stačí už když jen rámují tvář. Koukněte na www.dlouhevlasy.unas.cz, tam se o tom bavíme (kromě mnohého jiného :)

lokiju (So, 9. 9. 2006 - 12:09)

..ahojky, mě osobně se dlouhé vlasy u chlapů nelíbí..teda možná, kdybych potkala muže, co se o své vlasy stará a má je kvalitní a upravené..většinou ale bohužel na ulicích potkávám pány, kteří jim moc péče nevěnují, kže se jim vzadu houpe jenom zoufalý urousaný copánek..a to mě vážně odpuzuje..

Jitka (So, 9. 9. 2006 - 11:09)

Dlouhé vlasy mohou být pěkné, ale chlapi díky nim mohou vypadat slizce. Nejlepší je když mají vlasy délku okolo 5 cm:)

p. (So, 9. 9. 2006 - 10:09)

mě se líbí kluci buď dlouhovlasí nebo úplně na ježka

l (So, 9. 9. 2006 - 01:09)

Ja dlouhy vlasy u kluku nemusim.Jako by ten kluk byl spinavej.Ne :-) ja vim ze to o tom neni ale na me to tak pusobi.Je fakt ze kamoska je miluje..

Magdaléna (Pá, 8. 9. 2006 - 23:09)

Obzvlášť jsou krásně mastné se začínající pleší!!

lollaa (So, 2. 9. 2006 - 23:09)

jo...dlouhý vlasy sou prosě dlouhý vlasy no :-D

Broučka (Pá, 1. 9. 2006 - 22:09)

Holenko milý, nikdo neříká, že nejsi kus fešného chlapa, ale přece jen mužský s krásnými dlouhými vlasy je nepřekonatelný. Tak nějak mi to evokuje hrdiny a rytíře dávných časů... A na milování s jedním, co měl vlasy do půli zad, vzpomínám jako na nekrásnější v životě, i když to bylo už moc dávno... Teď už jsem pomalu v babičkovském věku, ale tihle chlapi se mně líbí pořád, i když jsem věrná svému krátkovlasému. Ale mám aspoň syna, blonďáka s modrýma očima, a ten je má pod lopatky...

holenka (Pá, 1. 9. 2006 - 21:09)

Já jsem ostříhaný do hola a vyholený,takže vy slepice co hekáte o zarostlých a snědých mě můžete políbit.Jsem snědý,urostlý a holohlavý,nikoliv plešatý.A pěkných děvcat co mě chtějí je víc než moc.tak čau slepice.

DORA (So, 29. 6. 2019 - 09:06)

HOLY KOLENO NENI NIC HNUSNĚJŠIHO A CHLUPATA OPICE FUJ FUJ BLE .DLOUHE VLASY JSOU BOMBA A ŠTIHLA POSTAVA ROCK A HEAVY.

kayka (Pá, 1. 9. 2006 - 21:09)

Je to pěkný, jenže je to u nich ještě víc časově omezený, než u žen a to nejen pleší.

lucia (Pá, 31. 3. 2006 - 21:03)

Niektori chlapi maju krajsie vlasy ako zeny. Take hrube huste a poriadne dlhe. Bol jeden fajn chalanisko, ktoreho som rada cesala a zapletala som mu vlasy. Mal ich ako Boticeliho venusa! Krasa! Hnedozlate, taky prirodzeny melir od slnka. Hrube a huste! Dlhe minimalne po lakte. On bol taky typ, taky krehky etericky, ako anjel! Proste mu to strasne sedelo. Ale aj na ulici sa obzrem, ked ide nejaky chalan a ma krasne vlasy. Ale take anjelske som u ineho este nevidela. To boli asi najkrajsie vlasy na svete! Uz "odletel" chudacisko! Skoda ho!

Beznadejj (St, 24. 8. 2005 - 22:08)

Dlouhovlasí muži jsou ti nejhezčí, miluju je už od školky a nedovedu si představit vztah s nikým jiným, než s dlouhovlasým!!!Čím delší a tmavší tím lepší

Reklama

Přidat komentář