Reklama

dlouhé vlasy u mužů

Návštěvník (Út, 18. 9. 2007 - 21:09)

Proč buzerantskej hnus?Kolikrát na ulici nevím kdo je chlap a kdo ženská.Když se vedou za ruce vypadaj jak lesby.Když jsou spolu v posteli,zrovna tak. Dneska jsou chlapi čím dál víc zženštilejší,jak jsem psal už minule.Byly doby,kdy chlap byl opravdu chlap a nepotřeboval nosit to co ženská.Třeba sukni,taky už jsou takoví.Fujtajksl! Ještě si nalakujte nehty načerveno.

Drizzt (Po, 17. 9. 2007 - 23:09)

Ja mel dlouhe vlasy asi 12let, ale pak jsem se zacal delat aktivne triatlon a uz to bylo znacne nepohodlny, umyval jsem je min.1x, ale spis i vickrat denne. jako byly pekne huste skoro po zadek, ale priserne neprakticke, cili ted jsem uplne nakratko a pohodicka

Morte (Po, 17. 9. 2007 - 18:09)

Roman: Ani mi nemluv o schnutí. Za 4 hodiny po umytí je mám ještě navlhlý :D

Roman (Po, 17. 9. 2007 - 17:09)

Jirka-Taky jsem se na začátku trochu bál,že se mi bude potit hlava,ale když jsem chtěl nechat vlasy růst,musel jsem to vydržet. Vloni v létě mi teprve rostly,takže se to dalo vydržet,občas jsem je jen zpevil gelem. V zimě pak už byly delší,ale hlava se mi moc nepotila,naopak jsem při každém chladnějším dnu nosit kulicha jako dřív.No a letos už dorostly tak,že je můžu stahovat do copu,takže mi nějaké pocení nevadilo. Jediná nevýhoda je dlouhé schnutí,na což jsem u krátkých nebyl zvyklý. V zimě si je holt musím mýt před spaním,ale na to už jsem si taky zvykl. No a v létě jsem si je zase vždycky zmáčel při koupání,ale v těch vedrech to ani nevadilo :-).Souhlas s Mortem ohledně toho rozčesávání,to dá zabrat. Holt to chce jiný hřeben:-))).

Jirka (Po, 17. 9. 2007 - 15:09)

Jj.,o tom rozčesávání něco vím od manželky,ta s tím taky má práci...To vždycky blahořečím svýmu "tenisáku",že ho mám po pěti minutách od umytí suchej :-). Ale jak píšeš,asi je to o zvyk.

Morte (Po, 17. 9. 2007 - 13:09)

Jirka: Když to máš delší dobu tak si na to zvykneš kamaráde :) Dobře s dlouhejma vlasama snášim hodně vysoký teploty a hlava se mi ani nijak nepotí. Jinak kromě toho, že je musim pravidelně mýt a česat jim nějakou extrovní péči nevěnuju. A právě jejich česání je pro mě největší utrpení. Jelikož se mi obvykle konečky do sebe ne zacuchají, ale přímo zauzlují. :D Takže to rozčesat je docela nadlidskej úkol. :)

Jirka (Po, 17. 9. 2007 - 12:09)

Pro Romana,Morteho a další vlasatce :-) :Nazdar chlapi,máte můj velkej obdiv,jak to dokážete nosit? Já mám přes léto ani ne centimetr a hlava se mi někdy docela slušně potí,tak si říkám,jak jsou na tom asi holky a vlasatci :-). Přes zimu do jara tomu nechávám volný průběh,takže vlasy dorostou na takových 6-7 cm,a to už jsem nasr...j,protože je s nimi dost práce (a to jsou ještě krátké :-) ). Navíc se rychle mastí,a kromě mytí je ještě musím ráno trochu přelakovat,aby držely nějaký objem. Holič je vždycky pro mě velká úleva,stačí umýt,kartáčem učesat kohouta a jinak nic :-))). Není nad pohodlí.Ale jinak dlouhé vlasy nezavrhuju,jsou lidi,jimž sluší,pokud o ně dbají.Ještě Morte:To mě vždycky zajímalo,proč metalisti nosí dlouhé vlasy-aby jimi mohli házet do rytmu při sólu kytaristy? :-))). Díky.

Jirka (Po, 17. 9. 2007 - 12:09)

Pro Romana,Morteho a další vlasatce :-) :Nazdar chlapi,máte můj velkej obdiv,jak to dokážete nosit? Já mám přes léto ani ne centimetr a hlava se mi někdy docela slušně potí,tak si říkám,jak jsou na tom asi holky a vlasatci :-). Přes zimu do jara tomu nechávám volný průběh,takže vlasy dorostou na takových 6-7 cm,a to už jsem nasr...j,protože je s nimi dost práce (a to jsou ještě krátké :-) ). Navíc se rychle mastí,a kromě mytí je ještě musím ráno trochu přelakovat,aby držely nějaký objem. Holič je vždycky pro mě velká úleva,stačí umýt,kartáčem učesat kohouta a jinak nic :-))). Není nad pohodlí.Ale jinak dlouhé vlasy nezavrhuju,jsou lidi,jimž sluší,pokud o ně dbají.Ještě Morte:To mě vždycky zajímalo,proč metalisti nosí dlouhé vlasy-aby jimi mohli házet do rytmu při sólu kytaristy? :-))). Díky.

Lenka (Ne, 16. 9. 2007 - 22:09)

Spíš ne spíž. Už jsem unavená, pardon :-).

Lenka (Ne, 16. 9. 2007 - 22:09)

Ahoj Morte, vypadáš, jako pěknej chlap :-). Já mám doma taky hubeného dlouhovlasého metalistu. Jinak pokud jde o dlouhé vlasy u mužů, valnou část historie nosili muži vlasy spíš dlouhé a fenomén krátkých vlasů je spíž úkaz posledních pár dekád. To pro ty, co tvrdí, že je to krok k zženštilosti. Je to spíš krok ke kořenům.

Morte (Ne, 16. 9. 2007 - 18:09)

Anonyme a moh by si nám vysvětlit v čem konkrétně je to buzerantský? :)

Roman (Ne, 16. 9. 2007 - 17:09)

Zbytečná diskuse s tebou,koukám. Asi budeš nějakej chudák s umaštěnou přehazovačkou... :-))).

Návštěvník (Ne, 16. 9. 2007 - 15:09)

Buzerantskej hnus je to další krok k chlapský zžnštilosti-chlapi ostříhejte se.

Morte (Ne, 16. 9. 2007 - 12:09)

aneb jak já říkám neustále - každej správnej metalista má mít dlouhý vlasy :D

Morte (Ne, 16. 9. 2007 - 12:09)

Do 19 sem měl vlasy krátké a už mě to přišlo stereotypní. Tak sem se rozhod, pro dlouhé vlasy. Ted je mi 21 a mám je dlouhé skoro do půli zad. Podle mne to vypadá mnohem líp, než když sem je měl krátké. Už bych to neměnil :) Sice je pravda, že je musim mýt skoro každý den aby se mi nemastily, ale člověk pro to musí něco obětovat :D

kožak (Ne, 16. 9. 2007 - 11:09)

Dlouhé hlasy supr, ale nesmí začínat v druhé polovině lebky a musí jich být dostatek. Taky jsem je měl, než nasadily batoh řekli papa a odešli směr Rakousko

Bubu (Ne, 16. 9. 2007 - 11:09)

Mamce se moc líbí,když mají chlapi dlouhé vlasy,no,já to moc nemusím........až na vyjímku..... kámoš má nádherné vlasy,úplně prstýnky,a stará se o ně možná lépe než některé ženy....... mě moc zklamal,když je jednou ostříhal,úplně nakrátko......ale už je má zas skoro po ramena:-)

Roman (Ne, 16. 9. 2007 - 10:09)

Anonym 15.9./6.41: Nevím,co tě vede k tak kategorickému názoru,že je to hnus. Mně to tak rozhodně nepřijde,pokud si člověk myje vlasy dost často,vypadají dobře,ať jsou jakkoli dlouhé. Pokud je neudržuješ,jsou hnusné na pohled i ty nejkratší.A už vůbec nevím,co s tím mají společného buzeranti. Pro mě je to pouze změna vzhledu-po letech takřka vylepanou hlavu vystřídal cop,takže mě někteří po delší době nepoznali :-))).

Pavlína (So, 15. 9. 2007 - 19:09)

Každý člověk jiný názor:-) Mně se to nelíbí ani trochu, ale kamarádka dlouhé vlasy zase vyhledává. Každopádně základ je jejich udržování ...

val (So, 15. 9. 2007 - 14:09)

žádný hnus,je to nádhera.Vlasaté kluky taky zbožňuju od malička a ani ve 30letech jsem vkus nezměnila a pokud mají i bradku,tak jsou k sežrání.Asi jsem se narodila do špatné doby,měla jsem být někde mezi mušketýry... a většinou jsem toho názoru,že pokud se potom ten kluk ostříhá,tak ztrácí své kouzlo...

Reklama

Přidat komentář