Reklama

Pocení v noci

Helena (Po, 5. 6. 2006 - 16:06)

to Eduard Bohac.Ja mam Tyto potize jiz 2 roky s prestavkami.Prestehovala jsem postel,pozdeji mistnost na spani a nakonec cirou nahodou jsem se prestehovala uplne.To je do jineho podnebi i kraje.Potize mam stale stejne a uz mam "alergii" na geopatog.zony a tektonicke poruchy!Zbytecne jsme si komplikovali zivot stehovanim mista na spani.Jinak mi pomaha jak pise david magnezium.Klaro,taky mne to napadlo.Zatim mam vysetreni O.K.

Lenka (Po, 5. 6. 2006 - 15:06)

Davide, můj přítel má úplně stejný problém. Je zpocený každou noc a vždy je úplně mokry, jakmile usne, začíná se mu orosovat čelo a tváře. Už jsem to mnohokrát pozorovala. Jinak je zdravý a nemá žádné problémy (snad jen jarní alergie). Zatím mě to trápí spíš z estetického hlediska, že se spolu nemůžeme v noci k sobě tulit, ale hlavně ať to není nějaká nemoc!!! Pokud Ti vážně pomohl hořčík, doporučím mu to. Díky! Lenka'

Eduard Boháč (Po, 21. 3. 2005 - 22:03)

S tímto zdravotním problémem se setkávám velice často u svých klientů, kteří leží na nějaké tektonické poruše, která bývá zvodnělá. Obyčejně tento stav je doprovázen i pocity chladu, bolestmi zad a studenými nohami. Změnou místa spánku, nebo odstíněním problémy velice rychle ustoupí.'

david (St, 12. 1. 2005 - 12:01)

ahoj.stava se mi to same,ale skoro kazdou noc.a jsem spoceny tak jako bych vylezl z bazenu.ale zajimave je ze se potim jen kolem krku,hrude, a zad.poceni tak silne ze perina je mokra,polstar taky,vlasy jak polite vodou.trochu mi to uz nahani strach tak se o to zajimam.s tim magneziem na to neco bude.koupil jsem si horcik a zmizelo to.po mesici to prislo znova.takze asi fakt nedostatek Mg.ale taky to muze byt neco jineho,ze?D

Klara (Út, 17. 8. 2004 - 08:08)

Nechci poustet blbosti, ale myslim, ze je to jeden z priznaku Hodkingovy nemoci. ALe to berte jen jako typ, myslim, ze je diskuze i na tohle tema tady na doktorce.

Dita2 (Pá, 13. 8. 2004 - 15:08)

Ahoj, náhodou jsem narazila na toto téma a chci se připojit se svými " zkušenostmi"... Jednou z příčin může být fakt problém s hořčíkem, mám lat.tetanii, což je vpodstatě skrytá panická porucha-oboje viz.doktorka chat. Beru antidepresiva,je mi docela dobře,přesto se mi v noci zdají nemožné sny,někdy děsivé a proberu se v okamžiku, kdy se z toho celá zpotím. Taky si říkám, čím to ještě může být.Hořčík a jeho nedostatek, to je teda něco,dokáže způsobovat mnoho potíží! Zdraví D.'

Dita (Pá, 6. 8. 2004 - 14:08)

Katko,jsem moc ráda,že jsi se ozvala a nejsem v tom sama.U mě to trvá asi půl roku,ale jen sem tam a není to nějak intenzívní,tak jak píšeš,jsem většinou jen trošku zpocená vzadu na krku a trošku hrudník.Původně jsem si myslela,když byla zima,že mám přetopený pokoj a moc teplou deku,ale teď je léto a už se mi to taky stalo,ale minimálně.Hodně jsem četla o nedostatku hořčíku,což by mohla být možná příčina,ale jinak mě nic nenapadá.Já piju občas Magnezii a jinak se cítím naprosto zdravá,tak nevím čím by to občasné noční zpocení mohlo být.Taky uvítám radu a děkuju za případné příspěvky'

Katka (Čt, 22. 7. 2004 - 10:07)

Ahoj, mám úplně stejný problém, už asi dva roky, taky se párkrát za měsíc probudím a jsem trošinku zpocená na krku a na hrudníku. V zimě to skoro přešlo, ale teď na jaře se mi to opět čas od času přihodí. Poradí někdo, co s tím? Je fakt, že zkouším pít večer šalvějový čaj a dostat do sebe více hořčíku - a docela to pomáhá.'

Dita (Út, 8. 6. 2004 - 12:06)

Čas od času se mi stává,že se v noci vzbudím a jsem trochu zpocená,většinou jen okolo krku a vpředu(není to moc). Máte někdo podobnou zkušenost? Mohl by někdo poradit čím to může být? Děkuji za vaše názory'

Reklama

Přidat komentář