Reklama

jak se odmilovat ?

Miranda (Čt, 23. 8. 2012 - 21:08)

Děkuji za optání,...Niko, tohle jsem prožívala dlouhé měsíce, vlastně i roky. Jediná cesta z toho je čas, bohužel - čím víc tím líp.Ale tak nějak cítím, že u tebe to ještě konec není.Vypadá to, že dovolená ti prospěla, možná i tvému muži.Přeju ti hlavně, ať už to bude jak to bude, abys měla klid doma.

Nika (Čt, 23. 8. 2012 - 21:08)

Děkuji za optání, dovolená byla rodinná a ty naše jsou jako přes kopírák :-), ale odpočinula jsem si a užívala hlavně to bezčasí... Ten "můj-nemůj" se ozval naposled v pondělí.... Jsou období, kdy mám pocit, že to zvládám, ale pak z čista jasna se topím ve srdcebolu a nevím kudy kam.

Miranda (Čt, 23. 8. 2012 - 21:08)

Ahojky, fialka si asi četla...Niko, díky za útěchu, ale tak jednoduché to není.Jak se máš ty, jaká byla dovolená a jaké jsou další reakce toho tvého?

Nika (Čt, 23. 8. 2012 - 21:08)

Ahojky, fialka si asi četla tuto diskuzi kde Dan psal, která začíná někdy kolem roku 2007 a Dan se tam o jisté své bestii zmiňuje. Také jsem si početla :-)Kopii své lásky Mirando nenajdeš, buď Tě osud svede dohromady opět s originálem a nebo Tě život překvapí a najdeš ještě úžasnějšího chlapa než byl originál :-)

Miranda (Čt, 23. 8. 2012 - 20:08)

fialko - o čem si to s Danem píšeš?Asi jsem mimo mísu.Tino, je mi líto, jestli ještě trpíš, ale některé věci asi nejdou přeskočit, musejí se prožít.Myslím, že já mám nejhorší za sebou, ale rozhodně ne vše, protože zamilovat se stále nemůžu. Podvědomě hledám kopii své osudové lásky a kopie jak známo v přírodě neexistují.

čísla (Čt, 23. 8. 2012 - 18:08)

Stránkahttp://diskuse.doktorka.cz/jak-odmilovat/archiv/0/obsahuje prvních 10 příspěvkůStránkahttp://diskuse.doktorka.cz/jak-odmilovat/archiv/10/obsahuje příspěvek 11-20Stránkahttp://diskuse.doktorka.cz/jak-odmilovat/archiv/5990/obsahuje příspěvek 5991-6000Stránkahttp://diskuse.doktorka.cz/jak-odmilovat/archiv/6000/obsahuje příspěvek 6001 (od Nekdo) a další

fialka (Čt, 23. 8. 2012 - 13:08)

Mirando a ostatní, nejsme...ahoj Dane, pěkně jsem si početla o "bestii"....fakt se dá nechat vytisknout poštovní známka s obrázkem někoho neznámého?...a...jak nakonec skončil tvůj písemný styk s jednou pisatelkou tady (na kterou jsi myslel každý den? :-)..a ...dneska? žiješ spokojeně?

Tina (Čt, 23. 8. 2012 - 09:08)

Mirando a ostatní, nejsme...už máš problémy s láskou a odmilováním se za sebou? Mirando, svůj nynější vztah vidím stejně - nejhlubší, nejsilnější, ale současně i hodně bolavý, zřejmě bolení k lásce patří. Krásný zbytek léta všem.

Nekdo (St, 22. 8. 2012 - 20:08)

je tentotady nerozezna cislice...Ja ted pisu 6003. prispevek.Dana

6000 (St, 22. 8. 2012 - 18:08)

je tento

5999 (St, 22. 8. 2012 - 18:08)

je tento

Miranda (St, 22. 8. 2012 - 07:08)

Buenos dias!Dane, díky za upozornění - teď mi to nedá ten šestitisící příspěvek nenapsat.:-)Zdravím tedy všechny minulé i současné pisatale !!A pro Niku - když jsme se rozcházeli, myslela jsem, že je to náhlé nedorozumění, ale s odstupem času vidím, že jsem prostě podcenila a nechtěla vidět některé věci, které jasně signalizovaly konec vztahu.Nic to ale nemění na tom, že to byl nejsilnější a nejhlubší vztah, který jsem ve svém životě zažila.Samozřejmě mluvím jen za sebe.

Dan (St, 22. 8. 2012 - 00:08)

Mirando a ostatní, nejsme všichni na dovolené ani v Mexiku. Přišel jsem sem po dlouhé době, abych pozdravil pisatele jubilejního 6000.příspěvku. Byla to rubrika mého srdce, velmi dobře jsme si tady rozuměli a strašně moc jsme toho napsali, pamětnice (od roku 2007 a dál) už sem asi nechodí. Ale vidím, že problémy s láskou a zamilovaností jsou věčné. Tak vám zatím přeju s hezkými letními dny i to pověstné sluníčko v duši.

Nika (Út, 21. 8. 2012 - 21:08)

Mirando, vím je to dost osobní, ale vy jste to ukončili náhle a už jste se nikdy vzájemně nekontaktovali?

Miranda (Út, 21. 8. 2012 - 21:08)

Já sem dnes nakukuju, protože jsem výjimečně doma, ale všichni ostatní jsou asi v Mexiku.:-)Jsem odmilovaná a nebaví mě to.

Miranda (Út, 21. 8. 2012 - 20:08)

Jsem zpět :-), už to budou...To je fajn, že jsi zpět, vůbec nikdo nepíše, asi mají všichni dovolenou.Abych řekla pravdu, přesně takhle jsem to u tebe předpokládala, že se na jeho popud k sobě vrátíte.Jak ses měla a jak to vidíš dál?Na osud nespoléhej, co si samy neuděláme, to není.:-)

Nika (Út, 21. 8. 2012 - 20:08)

Jsem zpět :-), už to budou 2 měsíce co jsme to ukončili a od té doby neviděli. Včera mi psal, zda se můžeme vidět, ale napsala jsem, že to nejde. Napsal mi, že mu chybím a že mě má rád..... Tak ráda bych ho objala a řekla, že já jeho taky...jsem zvědavá jak toto dopadne, nic neplánuji a čekám jak to osud zařídí :-)

Miranda (So, 18. 8. 2012 - 21:08)

itha je svobodná holka,...No jo, sorry, to jsem přehlédla.V tomhle složení (ženatý s dětmi, svobodná) je to průser.:-(

hmmm (So, 18. 8. 2012 - 20:08)

itha je svobodná holka, Mirando a zřejmě nechce být jen milenkou

Eva (So, 18. 8. 2012 - 20:08)

U mně to bylo tak ,já se zamilovala úplně šíleně do muže o 10let mladšího.Dělál na mně oči ale po 2 měsících se dozvěděl že jsem starší a snažil se vycouvat ,vůbec ho nezajímalo že ho šíleně miluji.Odešel ajá se trápila víc než rok.ted už je to trochu lepší, ale myslím si že se jen tak už nezamiluji.

Reklama

Přidat komentář