Reklama

jak se odmilovat ?

fialka (Pá, 31. 8. 2012 - 09:08)

Fialko, něco nového?je to na nic...psali jsme si minulý týden, chtěl se sejít, ale já jsem měla pracovní schůzku, tak prý začátkem tohoto týdne...je pátek a ani ťuk! ani reakce na sms...na netu vidím,že nick nebyl přihlášený víc jak týden. Asi to brzy vzdám, protože nevím, jestli mi ty chvíle jednou za čas stojí za to trápení v hlavě mezi těmi setkáními. Asi bych potřebovala víc zájmu ,,,i kdyz třeba jen písemného nebo telefonického. Ale ta představa je asi z oblasti scifi :-)

Miranda (Pá, 31. 8. 2012 - 07:08)

vtipné :-) U mě celkem...No jo, některým výbuchům se nelze vyhnout.:-)Tak až to přijde, ať to dobře dopadne, hlavně pro tebe.Dane, nedaří se mi najít čas na to listování do minulosti, takže jen otázku:Nahradila tvou bývalou lásku láska jiná?Za jak dlouho?

Nika (Čt, 30. 8. 2012 - 21:08)

vtipné :-) U mě celkem nic nového není, občas si napíšeme, opět mě chtěl vidět, opět jsem nemohla, psal že mě má rád atd..... Stále to naše setkání oddaluji, protože vidím úplně v barvách jak to bude probíhat. Výbuch citů, touhy, emocí....

Miranda (Čt, 30. 8. 2012 - 21:08)

Niko, co je nového?:-)

Nika (Čt, 30. 8. 2012 - 19:08)

Fialko, něco nového?

w. (St, 29. 8. 2012 - 18:08)

No já si teda nedokážu...To je správné, že nechceš, mít z rozmarnosti milence je prasárna. U mě prostě tak šel čas a nikdy jsem neměla milenece, když jsem žila se svým mužem. A chválit manželku? To by bylo pokrytectví, přinejmenším. Ale nepomlouvat, neshazovat,

Lenka (St, 29. 8. 2012 - 18:08)

No já si teda nedokážu představit kdyby můj milenec svoji ženu chválil a mluvil o ní v superlativech. Proč jí tedy zahýbá, když je tak dokonalá? Milenkou jsem nikdy nebyla a ani nechci být.

Dan (St, 29. 8. 2012 - 17:08)

Mirandu Kerr taky neznám. Ale nechme ty televizní postavy být - pro mě jsi jediná Miranda ty (i když se tak nejmenuješ). ?

w. (St, 29. 8. 2012 - 17:08)

No to se nedivím, že...:))hi hi

Radim (St, 29. 8. 2012 - 17:08)

No to se nedivím, že skončili bouřlivým rozchodem - byli rádi, že se někoho takovýho zbavili. Taky jsem ženatý, taky jsem měl milenku, která byla ženská do nepohody. Manželka pravý opak. Tak jsem si vzal milenku a jsem happy a moje ex? Tak ta možná píše tady anonymně a dělá chytrou.

w. (St, 29. 8. 2012 - 15:08)

Nesnáším též manžele,...Přesně tak, i já jsem v životě měla dva, tři :) ženaté milence. Nikdy jsem se ale nedoprošovala. Nikdy přede mnou necekli nějakou pomluvu nebo stížnost na svou ženu. A byli rádi, že mě mají :) , to ano a a dávali mi to hodně najevo ve všech směrech.Žádný z těch vztahů nevyšuměl ale skončil bouřlivým rozchodem :))Tolik k mým komplexům. Nesnáším ubohost ani ve vztazích, tož ja

Stela (St, 29. 8. 2012 - 13:08)

Nesnáším též manžele, kteří si milence stěžují na manželky.Základní pravidlo je, o ženě držet hubu. Jinak je ten chlap v mých očích za blba. Konečně jeho žena je jeho vizitka. Pokud o ní nehezky mluví, tak si prostě nánu bral a za blbce je v mých očích on. Naštěstí moji milenci nikdy o svých ženách nehezky nemluvili. to dělají kreténi. O svých partnerech se nikdy nebavíme a když už je to neutrální zmínka, co se s rodinou podniklo.

Martina (St, 29. 8. 2012 - 12:08)

Pro w - ty jsi asi hodně zakomplexovaný vid. Co příspěvek - to perla.

w. (St, 29. 8. 2012 - 08:08)

Děkuju všem za názory, ale...stěžoval si na manželku? on má manželku a stěžuje si na ni potencionální milence? no fuj, to taky něco napovídá

Miranda (St, 29. 8. 2012 - 08:08)

Samozřejmě že podám. Vše...Tak to je výborné !!Teď ještě aby měly podobné štěstí Nika, fialka, Ašanah... a všichni ostatní.A my s Danem tady bohužel zůstáváme jako odmilovaní.A co Mirek a Ivka??Já se sem většinou ráno podívám a pak už nestíhám, ale když mi pak jednou vyjde čas, ráda si všechno dočtu. A pořád se chystám na ten rok 2007, Dane!Jo, a není jen Miranda se Sexu ve městě, ale taky Miranda Kerr, tu ale taky moc neznám.:-)

Lucík (Út, 28. 8. 2012 - 23:08)

Samozřejmě že podám. Vše dopadlo podle mých představ. Klábosili jsme o všem možném i o nás. Říkal mi, že mě chtěl několikrát kontaktovat ale bál se jak budu reagovat, že mu praštím s telefonem a pod. Stejné obavy jak u mě :-), k tomu jsem se i přiznala. Shodli jsme se na tom jaký jsme blázni :-D. Dohodli jsme si schůzku na příští týden, takže uvidíme.

Dan (Út, 28. 8. 2012 - 20:08)

Tak vidíš, Lucíku, zelený je strom života proti našim teoriím. Vyvinulo se to nejlepším způsobem. Doufám, že podáš nějakou zprávu od kafe.

pro Ašanku (Út, 28. 8. 2012 - 19:08)

Dnes jsme se asi hodinu...bud je vam teprvá čtrnáct nebo on je teplej

Ašanah (Út, 28. 8. 2012 - 18:08)

Dnes jsme se asi hodinu líbali a hladili. Víc čekat nemůžu, ale bylo to moc pěkné.

Lucík (Út, 28. 8. 2012 - 12:08)

Děkuju všem za názory, ale osud to dnes vyřešil za mě. Ráno mi volal, něco ode mě potřeboval, tak jsem mu podala info, které chtěl a hovor chtěla ukončit. A on se hrozně vybavoval. Tak jsme povídali o všem možném, oba máme za sebou čerstvě dovču, tak jsme probrali i to. Stěžoval si na manželku, že pořád prudila, furt se jí něco nelíbilo a pod. Já se tomu jen zasmála a on mi řekl, že se mnou by ta dovča bylo jiný kafe ...a nejen dovča. Tak jsem se ptala co tím myslí a on že život. Nevěděla jsem jak na to reagovat a on hned spustil - že to mezi námi bylo fajn a on na to rád vzpomíná a je mu někdy SMUTNO !!! Jsem myslela, že je po mě. V duchu jsem se tomu zasmála, jak já to tady plánuju a nakonec to řekne on. Zeptala jsem se ho co s tím chce dělat a on : že chce ještě dát šanci, prý to bude jiný. Řekla jsem, že zajdem na kafe a proberem to. On souhlasil a dnes odpolko bude káva. Nevím jak to dopadne, co si řekneme, ale jsem ráda, že to osud vyřešil za mě. Ale upřímně, je mi dnes krásně :-D

Reklama

Přidat komentář