Reklama

Je možné žít s mamánkem?

bolek (Út, 24. 6. 2008 - 20:06)

Vaření, praní i žehlení je ženská práce a emancipované krávy si mohou říkat co chtějí. Chlap se však musí zapojit a ženě pomáhat a někdy i tyto činnosti vykonávat, ale né aby to dělal pravidelně, to by byly obrácené role, což je proti přírodě.Žena by také neměla spravovat auťák,zatápět, štípat dříví,nahazovat omítku apod..A doufám, že mi tu zase nějaká emacipovaná ženská nebude tvrdit, že je to předpotopní názor.

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 19:06)

Ještě bych bral kdyby Adriana napsala, že to nestíhá. To se dá pochopit a domluvit vše předem. Ale ona z principu nic dělat nechce a nebude, protože to není sexy.

jjj (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

Michalo, to ti ještě nikdo neřekl, že existuje myčka na nádobí? Přijdeš mi jak ta jedna ze Zoufalých manželek,navařeno, napečeno, nahoře huj, dole fuj. Máš prý bohatého chlapa, tak aspon na to nádobí at ti koupí myčku.Jinak to vyvařování ti 2x nevěřím a pokud ano jsi akurát otrok. Vždyt upéct jde večer,do rána to čerstvé vydrží a teplé pečivo není zdravé na žaludek...

Tipuji tě na zelenou vdovu, manželka bohatého podnikatele, o x let mladší, řekla bych několíkátá v řadě. No hlavně že běháš, tady ti taky poradím - domácí posilovna!

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

Nazvala jsi mě hloupým Honzou, proto jsem tě já nazval hloupou Adrianou, nic jiného za tím nehledej.

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

Adriana je fakt hloupý béčko. Vo jakej dřině to furt mele? Adriano bydlíš snad na statku nebo farmaříš ty mezku? Snad máš pračku, lednici, troubu.. to je fakt otročina dát prádlo do pračky a po cestě z toho tvýho ředitelskýho místa koupit něco čerstvého k večeři.

Jana (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

Adriano, hloupá nejsi, jen se tu sešli lidi s opačnými názory, to je vše:)

Jana (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

Jenže zálěží na tom, jak dlouho v práci je! Moje kamarádka chodí na 6 a doma je po 14 hodině. Takže má hodně času třeba uvařit a podobně. Ale pokud já jdu do práce v 6 a vráím se po 18 hodině, je to trochu rozdíl. Nehledě na to, že přítel je doma dřív než já!!! Proto beru jako samozřejmost, že se s přípravou a nákupem večeře střídáme.

Je rozdíl, pokud že na pracuje jako prodavačka v květinářství a třeba doktorka v nemocnici - po večerech ještě zbývá učení a podobně. Služby nepočítám. Ale o tomto tato diskuze není. Prostě jak si to kdo zařídí, tak to má, že parnerovi služku dělat nebudu věděl, jsme rovnocení partneři. Pokud se mu to nelíbí, tak ať jde jinam, věděl toto od začátku... to je důležité.

Adriana (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

Zajímá mně, v čem jsem hloupá-chci konkrétní příklad!Spíše mám pocit,že hloupá je tvoje přítelkyně a ty jsi rád,že je hloupá,protože kdyby byla chytrá,tak tě kopne do zadku.

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

Hloupá Adriano: Tu tvou práci bych chtěl teda vidět a ostatní do práce asi nechodí.A své přítelkyně si nesmírně vážím a nedře jako mezek a ani bych to nikdy nechtěl, tatánko.

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

A co asi tak chtějí dnešní muži??ha?

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

Je neskutečné, jak jsou dnešní ženské náročné. Chtějí krásného chlapa s velkým penisem, pracovitého,chytrého, vydělávajícího spoustu peněz, který jim snese modré z nebe.Ale co ty ženské???

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

Moje dcera nikdy nebude tatánka!!

Adriana (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

Nevím, proč se nějaký český hloupý Honza vyjadřuje ve stylu, že nic nedělám.Chodím do práce,která je náročná a stresující, a doma chci mít především klid a pohodu a nikoli nastoupit druhou směnu jako uklízecí a vařící četa!!!!!Být váma, mamánci,tak držím hubu a zamyslím se nad tím, jak si vašich přítelkyň vážíte, když chcete,aby dřely jak mezci......

Michala (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

JO??? Ja bych zase rekla ze nasi cesky mamlanci kam se hrabou na ty cizi! Oni jsou mozna oboji stejny, ale ti cizinci jsou snad chytrejsi, u nas se chlap tolik nepretvaruje, napije se pivka a vyvali bricho pred televizi, to se pak snadno pozna co je zas. Ale cizinci? Pijou single malt whiskey, sedi jak manekyni, navoneni obleceni jak z casopisu, a na televizi se nekoukaj. Zato vam stoji u zadku a komanduji, to pak stoji peknou radku let takovyho skutecnyho mamlanka odhalit... Co je ale lepsi, ze? Myslim ze takova Adriana ma nakonec pravdu a to treba pred lety bych si to nemyslela. Akorat Adrianko svoje nazory si nech pro sebe, nebo se najde dost hnusnych lidi co ti zacnou otravovat zivot... Ono to zacina uz vychovou, ja se sama ted zacala hlidat, mam syna a nutim ho uklizet si po sobe, trochu uz jsem ho "predstavila" k pracem jako myti nadobi anebo kdyz udela neporadek tak si to take musi sam uklidit (a pak douklidim ja za jeho zady :-)) Ale z principu muj kluk zadnej mamanek nebude!

Marcela (Út, 24. 6. 2008 - 18:06)

souhlasím s Adrianou i Janou. Je to přesně tak jak píší. Já mám také bezva chlapa......doma děláme oba a nemáme s tím jediný problém. Je pravda, že jsem si s ním promluvila už před svatbou, abych věděla jak si představuje společné soužití. Pokud by měl názory typických českých mužů (ženské práce, apod..), nikdy bych si ho nevzala. Toť vše!

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 17:06)

Jana je další tatánka. Všechny tatánky táhněte do Švédska!!!

Trautenberk (Út, 24. 6. 2008 - 17:06)

Krucifixhimlhergotdonevetrkrucajselement co je to tu za diskuzi.To nemáte co na práci čelátko líná!!!

Jana (Út, 24. 6. 2008 - 17:06)

Ať klidně píše, naprosto s ní souhlasím!!! Mám stejné názory a muže, který mi pomáhá. Každá to má doma tak, jak si to zařídí.

A v zahraničí to opravdu chodí jinak, kdybyste tam žili, poznali byste to.

http://www.super.cz/vztahy/21710-uklid-vyper-pohlidej-je-to-prace-zen-nebo-muzu.html

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 17:06)

Adriana je obyčejná tatánka.

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 17:06)

Adriano už prosím nic nepiš, stejně ti to nikdo nežere. Měj se hezky, třeba se ti ty ručičky jednou srovnají a přiložíš ruku k dílu:-))

Reklama

Přidat komentář