Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

x_x (Ne, 17. 2. 2013 - 11:02)

Pokud se zajímáte o...Hmmm, dorý kšeft za 3,5 litru na osobu a jedno školení.

Petr (Ne, 17. 2. 2013 - 11:02)

Pokud se zajímáte o alternativní léčbu rakoviny, mohu doporučit seminář zaměřený na diagnostiku a
léčbu rakoviny, zde je možnost zúčastnit se semináře v Praze:
http://mujseminar.cz/index.php?id_product=8&controller=product
Přeji hezký den všem.

Jirka (Čt, 7. 2. 2013 - 11:02)

Rád bych pozval všechny slušné a normální lidi do svého nového léčitelského blogu, který najdete na této adrese: http://jirigutknecht.blog.cz/1302

Lukas (St, 6. 2. 2013 - 23:02)

Zdravotní poradna HARMONIE.
Pište na: info.harmonie(zav)volny.cz

Ke zlepšení zdraví a kondice pomocí přírodních preparátů
jsou připraveni Vám pomoci radou
praktický lékař, internista, dietolog, imunolog, gynekolog,
sportovní lékař, přednosta oddělení přírodní medicíny.
A pro Vaše čtyřnohé přátele veterinář.

Avatar LASKA * (St, 6. 2. 2013 - 22:02)

No, jestli je človek pod...Funguje SPOUSTA ALTERNATIVNICH CEST,nejde o jakesi produkty.
Zkusenost mam napr.s PASIVNIM PRIJMEM FOTONOVE ENERGIE,
coz je zdarma,
STEJNE jako napr.i moje TECHNIKA:
ZLATA ZARE viz http://www.avatarkrshna.blogspot.com
Medicina s farmacii,podporovane MEDII,VSAK VYTRVALE BLOKUJI PRAVDU,
VEDECKY DOKAZANOU BRUNEM GROENINGEM,UZ PRED SEDMDESATI LETY,na Univerzite HEIDELBERG:
NEVYLECITELNE NEEXISTUJE
+ NAPROSTO,NEZALEZI NA DIAGNOZE §§§
viz http://www.bruno-groening.org
RESENI KRIZE SKOLNI MEDICINY,
vidim POUZE VE SPOLUPRACI,s ALTERNATIVNI MEDICINOU,
nejen s leciteli,
ALE ZEJMENA S NAMI,MISTRY DOKONALEHO RESENI VSECH PROBLEMU,Tedy s REALIZACEMI BOHA.
V CR,jsem ovsem NEVIDEL ZADNEHO DALSIHO,
mimo toho,co zahlednu v zrcadle O:-)

Granvin (Út, 8. 9. 2009 - 21:09)

Anonym 4
V případě, že byste měl alespoň základní znalosti této problematiky, tak byste věděl, že schopnost ovládat gramatiku neni závyslá jen na inteligenci a zdaleka to není spolehlivým ukazatelem. Fakt, že Vám tato skutečnost uniká značí buď Vaší neznalost anebo fakt, že jste skutečný ignorant a tedy nemá význam ztrácet s Vámi čas.

Granvin (Út, 8. 9. 2009 - 21:09)

960000 Poskytování ostatních osobních služeb = pindy na internetu. Mám na to oprávnění.

toto je v res (Út, 8. 9. 2009 - 20:09)

Vydavatelství
519000 Ostatní velkoobchod
741400 Poradenství v oblasti podnikání a řízení
804000 Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
930500 Ostatní činnosti j. n.
Činnosti - dle CZ-NACE 581000 Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti
469000 Nespecializovaný velkoobchod
702000 Poradenství v oblasti řízení
855000 Ostatní vzdělávání
960000 Poskytování ostatních osobních služeb

pro Gravina (Út, 8. 9. 2009 - 15:09)

No jasně, Vaše firma nabízí odborné poradenství welnes, zdravou výživu pro hubnutí a masáže :-))), prostě klasika :-)),
pod touto rouškou chcete kecat do léčby vážných nemocí, kde je ta celostní medicína a pohledová diagnostika ???
Už aby přišla doba, kdy tito lidé budou muset před komorou prokázat znalosti a budou se zodpovídat, vést dokumentaci, proč né, ať si pacient vybere, ovšem musí mít záruku, že ti alternativní léčitelé jsou vzdělaní,...

pro Gravina (Út, 8. 9. 2009 - 15:09)

Vážený pane, mezi zodpovědností morální a skutečnou je velký rozdíl, i z hladiska právního... No a o tom , že strava je důležitá v prevenci víme hodně, o zdaré výživě vyšlo mnoho publikací,.. ovšem problém nastává, když nás ta vážná nemoc navštíví,... to pak VY sice můžete podpůrně "léčit", ale BEZ ZODPOVĚDNOSTI, nikdo Vás nežene k soudu, vlastně si můžete lidem říkat co chcete a je jen na jejich inteligenci, jestli Vám uvěří. Lékař je na tom jinak, musí se držet standardů, má obrovskou zodpovědnost a věřte, že i rozumný lékař Vám doporučí úpravu stravy a doplňky stravy.
Co se týče světa, tak tam studium alternativních metod existuje, ale je spojeno se studiem medicíny a jeho absolventi mají obrovské znalosti a hlavně v praxi i ZODPOVĚDNOST.
A tak pane Gravine, zkuste od píky, nejdříve maturita,....
Předpokládám, že svou živnost nemáte oficielně na "pohledovou diagnostiku" :-))
P.S. co je zodpovědnost lékaře moc dobře vím :-)) a kolik lidí příchází k lékaři pozdě, protože jim radí "Gravinové" také :-))
Zkuste si vzít zodpovědnost do svých rukou, vést dokumentaci a zpovídat se pak u soudu, že jste třeba paní na zhoubný nádor poradil třezalku :-((

? (Út, 8. 9. 2009 - 14:09)

Jak může do léčení lidí kecat exot, který nebyl schopen zvládnout ani gramatiku?

Granvin (Út, 8. 9. 2009 - 12:09)

Vážený anonyme
Proč bych měl studovat LF, když se chci zabývat přírodní léčbou a pohledovou diagnostikou, která se na LF nevyučuje? Je to podobné, jako byste člověku, který chce dělat autoelektrikáře říkal, že má jít nejdřív studovat vysokoproudou elektroniku, anebo fyzikovy, že má jít studovat chemii apod. Osobně mi přijde jako nerozum strávit 6let studia na LF oboru, kterým se zabývat nehodlám, poté dalších 5let přírodní medicínu a pohledovou diagnostiku.
To, co praktikuji je přírodní medicína a pohledová diagnostika, tedy obory, které se v jiných zemích běžně vyučují s oficiálním schválením MŠ. V anglii např stačí vystudovat TČM a LF k tomu není potřeba, titul máte na TČM. To bohužel v čechách nelze i přes snahu řady lidí. Takový člověk tedy má dvě možnosti 1. získat neoficiální vzdělání, jehož kvalita je závyslá na jeho snaze, zodpovědnosti a tom na jakého učitele narazil, anebo absolvovat tu ptákovinu, kterou navrhujete 6let LF a dalších min 5let přírodní medicíny.
Znalosti o lidském těle mám dostatečné vzhledem k profesi, kterou se zabývám, nehledě na to, že jak jsem zmiňoval, vyučujícími jsou často i lékaři.
Mezi škálu podvodníků mě může řadit řada lidí, kteří mě neznají, ale moji pacienti mě řadí do jiné kategorie, to je pro mě podstatné.
V případě, že byste lépe četl mé příspěvky, tak byste zjistil, že se zabývám prevencí zhoubných nádorů, kde je vliv stravy, bylin a psychiky nepopiratelný a dále, že se zabývám PODPŮRNOU léčbou těchto onemocnění a že KAŽDÉMU pacientovi s tímto onemocněním bylo doporučeno se podrobit léčbě lékařů. Odpovědnost nenesu zákonou, ale morální, což mě osobně stačí.
Za velké peníze? Prevence je velmi lehká záležitost, léčba je sice trochu nákladnější, protože se bez doplňků stravy neobejde, ale bylo by najivní se domnívat, že rakovinu vyléčí 2x200ml heřmánkového čaje.
Jen pro přehled, oficiální léky na léčbu rakoviny plic se podle mých informací pohybují v cenách od 60 - 80tis Kč za měsíc na jednoho nemocného. A teď suďte, čí léčba je drahá.

poradna"salvare.cz

pro Gravina (Út, 8. 9. 2009 - 11:09)

Vážený pane,
Neznám Vás a tak jen názor z hlediska odborného.
Pokud chcete dát váhu svému vzdělání a založit si firmu na celostní medicínu, pak Vám nikdo nebrání vystudovat lékařskou fakultu a celostní medicínou se můžete zabývat a je to seriozí.
To co praktikujete, nevím pod jakou žáštitou (léčitelství není oficielně schváleno jako činnost), není moc seriozní a myslím že znalosti o lidském těle jsou k této činnosti potřebné. Jinak se zařadíte mezi škálu podvodníků, kteří využívají neštěstí a slabých chvil jiných.
A dodatek, zhoubné nádory nechte raději odborníkům, vy NENESETE ODPOVĚDNOST za léčbu, a dávat naději za velké peníze ?????

Granvin (Út, 8. 9. 2009 - 18:09)

Anonym 1
Vysvětlete mi prosím jak souvisí gramatika s léčbou lidí?

Anonym 2
O člověku nevypovídá to jaké má vzdělání, či jakou má zákonem danou zodpovědnost, ale spíš to co a jak dělá a co a jak říká, a člověk, který má dostatečnou morální zodpovědnost zákony nepotřebuje k tomu, aby dělal vše pro to, aby pomáhal a neškodil.

Anonym 3
Wellnes dejme tomu, i když ten pojem nemam rád. Zdravou výživu pro hubnutí ano, ale jak jste proboha přišel k těm masážím? Prosím Vás alespoň o jedno, když chcete někoho kritizovat za to, co dělá, tak si předtím alespoň zjistěte, co vlastně ten člověk dělá.
Co se dokumentace týče, tak tu si vedu celkem podrobnou a nemám nejmenší problém se zodpovídat z mnou poskytnutých rad. Souhlasím s tím, že by bylo dobré, kdyby pro potřeby tohoto oboru byli v čechách školy a byl to oficiální medicínský obor, a pokud se Vám to podaří prosadit, tak na takovou školu rád nastoupím, ale o to se již snaží desítky lidí a zatím bez úspěchu, takže pochybuji, že Vám by se to podařilo.
Na závěr ještě zmíním jeden výrok, který jsem nedavno četl v meduňce: Člověku, který chce léčit lidi a cítí to jako své poslání od toho neodradí ani deset ministerstev.
A ještě doporučím jednu věc, jako člověku, který ani neví čím se zabývám, přečtěte si prosím výše napsaný příspěvek od Lydie D., která mých služeb nedávno využila a tedy může z první ruky posoudit mé služby.

anonym4 (Út, 8. 9. 2009 - 20:09)

Gramatika také vypovídá o inteligenci, schopnostech. Lékař dělá hrubky vyjímečně.

A máš na ty své morální kvality nějaký důkaz - potvrzení??? Vzdělání je vždy důležité.

Když cítíš takovou potřebu pomáhat lidem, proč navystuduješ aspoň něco/nějaký příbuzný obor. Pouze se vymlouváš.
Pochvalných dopisů si můžeš sám napsat 100.
Nevěřím, že člověk vysokých morálních kvalit s velkou potřebou pomáhat bližním jim suše sdělí, ať pošlou fotku a peníze a on jim obratem pošle své rady.

Granvin (Po, 7. 9. 2009 - 20:09)

Tak si říkám, že je celkem zvláštní, že se tu do mě navážejí jen lidi, který mě neznají a v životě se mnou nebyli v kontaktu víc než na tomhle fóru, zatím co lidi, který mě znaj, případně jsem jim dělal konzultaci o mě mluví úplně jinak. Prostě zvláštní.

Anonym
Řekni mi prosím, jak chceš v české republice získat oficiální vzdělání v oboru pohledová diagnostika a celostní medicína?
Resp. mám k tomuhle oboru to nejoficiálnější vzdělání, který v čechách existuje a zakončené zkouškou s tím nejoficiálnějším certifikátem, který lze v této zemi k tomuto oboru získat.

Lydie D.
Děkuju za podporu. Někdy mě tyhle lidi trochu namíchnou, i když teď už moc ne, ale vždycky si říkám, že se na ně nemám zlobit, že jsou jen nemocní - zdravý člověk nemá potřebu sem podobné věci psát, i kdyby si je třeba myslel. Ale tyhle lidi na mé profesi nejsou nejhorší, mnohem horší je dívat se na lidi, kterým bys mohla pomoct a vědět, že oni, i když by o tu pomoc stáli, tak se ti neozvou protože maj strach z toho, že jsi jen další dealer. Je to mor, to množství dealerů, který nemaj žádný vzdělání o lidskym zdraví, jen co se jejich produktů týče. Kvůli nim zbytečně trpí lidi, který se bojej jít za nabídnutou pomocí. Jednu dobu jsem na doktorce vůbec nechodil do témat jako jsou nemoci a zdravotní potíže, protože mě trápilo a štvalo, kvůli kolika zbytečným potížím lidi trpí. Teď tam chodím a beru to tak, že když nic jinýho, tak jim tu pomoc alespoň nabídnu, a tím udělám svůj krok k vyřešení a dám jim tim šanci se uzdravit, pak už to je na nich jestli se ozvou anebo ne.

Návštěvník (Po, 7. 9. 2009 - 15:09)

No, milá Lydie, my jsme četli, jak se tu vyjadřuje k nemocem, o kterých nemá ani páru..jeho oficiální vzdělání v oboru je nula, jeho vzdělání i mimo obor je nula zatím nemá ani maturu
nadšený možná je, no a co...

Pozorovatel (Po, 7. 9. 2009 - 14:09)

Granvin = Lydie?

Lydie D. (Po, 7. 9. 2009 - 13:09)

Nechápu tyhle lidi jako je Informátor. Proč musí za každou cenu házet na někoho špínu, aniž by cokoliv věděli. Já Granvina trošku znám a musím říct, že je to příjemný mladý muž, který se chová (narozdíl od lidí na doktorce) velice slušně. Dokonce nepochybuji ani o jeho znalostech v oblasti medicíny, stravy, přírodních doplňků či bylin. Jeho mládí je spíše výhoda, neboť je ochoten se dále vzdělávat, je nadšený pro danou problematiku a přístupný k novým věcem. Jeho cena za konzultaci je naprosto směšná, tudíž mu určtiě nejde o zisk z lidského neštěstí. Pokud si není s něčím jist, tak má spoustu vzdělaných a znalých přátel, kteří mu poradí. Navážíte se tady do něj zbytečně. Já ho poznala až na tomto serveru a ráda mu svěřila do rukou své zdraví, protože každý inteligentní člověk se dočte z jeho příspěvků, že je to komptentní člověk, což se mi potrvdilo i z jeho individuální přistupu ke mně. To samé se opravdu nedá říct o lidech jako je Informátor, jejichž debilní poznámky a neustálé schazování (bezdůvodné, neoprávněné a ještě lživé) nemůže odradit průměrně inteligentní osobu od porady s Granvinem.

Granvin (Po, 7. 9. 2009 - 11:09)

Milý informátore,
až budu potřebovat nějakou informaci, tak se na tebe jistě obrátím, že se ti v noci často zdá o velmi zajímavých věcech.
Jinak, samotná fotka nestačí, je nezbytný ještě podrobně vyplněný dotazník a týdenní jídelníček (fotka je ale základ).
Patřičný obnos - cena osobní konzultace je 250Kč a online konzultace je 150Kč, obojí je dost pod cenou, protože ceny obdobných konzultací se pohybují průměrně kolem 400Kč a více, chci ale, aby mé rady byli dostupny opravdu všem, navíc to není můj jediný příjem, takže si mohu dovolit tak nízkou cenu, zatím.
Nikde netvrdím (to jste si asi vysnil), že někoho vyléčím z rakoviny. Mohu ale účině pomoci v prevenci, což je zvláště potřebné v případě, kdy jsou k tomuto onemocnění dispozice (třeba rodinné), a mohu pomoci výrazně zvýšit šanci na uzdravení již nemocnému a také mu pomoci zmírnit bolesti a další symptomy. Každému pacientovi s rakovinou, který mě navštíví je ale doporučeno podrobit se současně i léčbě školskou medicínou.
Ne 2 měsíční kurz (to jste si asi také vysnil), ale tento obor studuji od roku 2005 na kurzech a školeních vedených velmi často studovanými lékaři a dále na Škole diagnostiky vedené lektorem s téměř 20letou praxí zakončenou zkouškou a certifikátem.

Pokud máte ještě nějaké zajímavé informace, tak nám je prosím sdělte, abychom o ně nebyli ochuzeni.

S pozdravem
Granvin - Radomír Pieter
poradna"salvare.cz
774572430

Reklama

Přidat komentář