Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

Natura (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Nikoliv, nejsem jeho jediným terčem.
Jelikož Formol předkládá svou "jedinou správnou pravdu", píšu tady teké o té druhé straně mince, jak se taková "pravda" může projevit.

Oproti němu mám praktické zkušenosti s rakovinou jak u sebe, tak u nejbližších.
On žije v poučkách a teoriích, a nechce vidět realitu.
Mám stejné právo psát své zkušenosti, jako on svou teorii. není to tu jen pro bílou mafii, je to diskuze pro všechny. Já jeho nevyhazuji, neponižuji. A jím se ponižovat nedám. Ať si prská, chlapec. Zlobu šíří hezky, a škodí tím především sám sobě.

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

...bude zajímavé, až nám Hanka sdělí, čím že se to vlastně vyléčil její manžel...zatím to nevíme. Jinak babce kořenářce je cca 110 let nejméně, jak tak počítám...
Naturo, tyto termíny používá Formol zejména pro Tebe po Tvých tvrzeních, že se klasicky skoro nikdo z rakoviny nevyléčil. To je blbost, a nediv se, že to Formola štve... protože lidi nesmyslně zastrašuješ..

Natura (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Vzhledem k tomu, jakými jmény Formol nazývá normální zdravé lidi (prase, nelidské hovado, vrah, debil, blbka+ tisíc ironických posměšků k cizím názorům), je toto vyjádření naproto pochopitelné.

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Další primitivní vulgár ......potrat Formol ....dobrý výraz hodný inteligenta ....dobrá úroveň na foru

stará babka koř (Ne, 11. 1. 2009 - 17:01)

Hanko nezbývá mi konstatovat nic jiného, než že máte pravdu a mluvíte spoustě lidí z duše.
Měli bychom se napřed podívat, co je to alternativní medicína. Jsou to poznatky chytrých a bystrých lidí za stovky, možná tisíce let.A když se tyto poznatky aplikovaly pro účely léčby, tak ono to doopravdy fungovalo.
Několik chytráků a chemií vyhnaných doktorů tu tvrdí, že je to k ničemu, že to nemůže fungovat. Když mi bylo asi tak 60, tak světem letěl velký hit - prý výborný - DDT.
Pozdě se přišlo na to, jaké svinstvo USA do světa poslaly. A dnes je to totéž s chemoterapií, která pouze krmí chřtány farmaceutických firem.
Škoda, že jsme takové potraty jako Formola, násilím udrželi při životě.

Stalin (Ne, 11. 1. 2009 - 16:01)

Děkuji Haně za to, že mi připomněla sovětský koncept svobody - rozhodovat se může každý svobodně, ale pouze na základě informací, které schválilo politbyro (zde Hana). Každého oponenta je třeba znemožnit a zlikvidovat. Jen tak dál a revoluce vás dovede až ke vzniku SSSA (Svazu Stalinistických Sovětských Alternativců). Čest cenzuře, alternativní soudruzi!

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 16:01)

Co se to tu schází za sebranku??Nejdřív ta sprostá Hana a ted zas tohle , seberte se lidi

Granvin (Ne, 11. 1. 2009 - 15:01)

Není to přímo o rakovině, ale řadě lidí to může pomoct najít trochu harmonie a pravdy.
http://novazeme.ning.com/profiles/blogs/spiritualni-partnerstvi

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 15:01)

Josko a já ti doporučuju abys chcípla

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 13:01)

Hano, doporučuji Ti vyhledat psychologa. Evidentně vůbec nejsi psychicky srovnaná s následky nemoci v rodině...což je normální....Místo sprostého nadávání můžeš sdělit, jakými metodami se vyléčil Tvůj manžel.Tvé nadávání není ku prospěchu nikomu, možná si tím maximálně ulevíš,...matku 2 dětí dnes s vysokou pravděpodobností vyléčí klasická léčba...tato pravděpodobnost roste každým rokem...zda něco jiného, těžko říci, nejsou pro to žádné důkazy...u mladých lidí je výskyt rakoviny často geneticky podmíněn a proto se doporučuje, pokud rodiče či prarodiče měli onkologické onemocnění, začít se sledováním této záležitosti ve věku 15-20 let před tím, než onemocněli rodiče...

Granvin (Ne, 11. 1. 2009 - 13:01)

Anonym
Poměr nadávek ode mě k formolovi je asi tak 1:100 nadávkám od formola ke mě, takže myslím, že se nemám z čeho zpovídat.
Píšeš nenávistně jako yoss.

Jeden z pavlů
;)

Pavel (Ne, 11. 1. 2009 - 12:01)

Tos už přehnal Granvine

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 12:01)

Proč nadáváš Formolovi, tys bez viny jo??

Hana by měla jít příkladem a ne se chovat jak dlaždič, proto jí onemocněl manžel a ona riskuje dál,ničí tu svou sprostotou psaní

Granvin (Ne, 11. 1. 2009 - 12:01)

Proč na Hanu nadáváte? Holt se nechala unést a co? Kdož jste bez viny první hoďte kamenem!

Naopak má pravdu, tahle diskuze je úplně o něčem jiném než tu předvádí formol a yoss. A když už se to někdo snaží o trochu rozumnou diskuzi, tak jí tyhle dva začnou cupovat. Což je smutný.

Natura (Ne, 11. 1. 2009 - 11:01)

Hana je sprostá primitivní žena, chce být středem pozornosti a dělá tu dusno

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 11:01)

To ale Haně nedává právo sprostě urážet lidi, riskuje že se ta rakovina vrátí, když vysílá negaci.

Pavel (Ne, 11. 1. 2009 - 11:01)

Hano, za prve gratuluju, ze jste zvladli rakovinu. 6 let je doba, ktera uz ke gratulaci opravnuje.
A smaozrejme je tu aspon par lidi zvedavych, jak jste to zvladli.

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 11:01)

rakovina se vrací a to jak se tu Hana chová je na pováženou, měla by jít příkladem a né sprostě urážet

Pavel (Ne, 11. 1. 2009 - 11:01)

Anonyme 10:30:04, pisee o Hane jako o cloveku, ktery ma doma nemocneho rakovinou a aby si nejprve zametla pred vlastnim prahem.

Chtel bych Vas jen upozornit na fakt, ktery vam asi unikl, ze Hana si pred vlastnim prahem zametla pred 6 lety:-))).

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Hana je bohužel jeden z největších blbců na forech, zlo a závist čiší z jejího psaní a všichni už chápeme proč onemocnel její manžel......čím to je že často člověk, který tu sprostě uráží, má doma někoho nemocného rakovinou ??Hano zameť si před svým prahem

Reklama

Přidat komentář