Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

Návštěvník (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

Ale Pavle, samozřejmě že mi nevěřící v alternativu o sebe dbáme. Nekouřím,cvičím, jezdím na kole, chodím do fitka. Absolvuji pravidelně všechny doporučené prohlídky a něco si platím navíc (prevenci). Ale pokud třeba onkologické onemocnění přijde ( a to přijde během života s pravděpodobností 33 procent) tak si najdu toho nejlepšího onkologa v ČR a svěřím se do jeho rukou.....prostě pouze nevěřím tady těm mistrům, kteří prý umějí léčit vše, důkaz ani jeden....papír a internet snese vše...

Návštěvník (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

...odpůrce Formol promluvil...

odpůrci (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

alternativních metod jsou především vlastníci zdravého rozumu a mnohdy i smyslu pro humor. O zastáncích alternativy, i když ve věcně správným pojmenováním je zastánci pseudometod, nemají ani zdravý rozum ani smysl pro humor. Ergo kladívko, rozdíl je pouze v intelektu.

Granvin (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

Žjova, nechápu, jak si to Natura s Pavlem můžou vůbec dovolit, jako jediní psát k tématu diskuze. No to je ale úroveň...

odpůrci (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

alternativních metod mají zapotřebí krást nicky?

Návštěvník (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

...sotva odešla Natura, je tu další takový...

Pavel (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

Jsem lhář, hlupák a podvodník

Pavel (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Sorry, beru zpet, ze je tu v soucasne dobe klid. Vratil se na formol ve svem klonu filosof.

Pavel (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Pro 13. 1. 2009 07:14:36,
Omlouvam se za svou predchozi lehce agresivni odpoved na Vas lehce agresivni prispevek.

V soucasne dobe je na teto diskuzi relativne klid, takze bych sam nechtel byt pricinou, ze se to zase zmeni.

Tyto stranky by podle mne mely predevsim slouzit k vymene zkusenosti a informaci o lecbe rakoviny bez chemoterapie a pomoci setrnych prirodnich metod a nejsou tady primarne urceny pro ty, kteri preferuji chemoterapii (tedy napriklad pro zenu :-))).

Pokud, zde nekdo hleda alternativni cesty je to zrejme dane jeho zkusenostmi s klasickou medicinou. Myslim, ze je mnohem snazsi verit klasicke medicine a tu viru tem kteri ji maji zavidim. Potom se clovek nemusi hrabat knihama, ktere jsou obcas opravdu k nicemu a zkouset na sobe ruzna doporuceni, ktera mi nekdy rovnez nezaberou. A taky mu pak neni lito penez, ktere musi platit na zdravotni pojisteni a ma radost, ze to jsou ucelne vynalozene prostredky:-). Ovsem, bohuzel, vira se neda nadiktovat, ta musi prijit sama.

Takze muzu rict, ze Vam, vericim v klasickou medicinu, zavidim, protoze mate po starostech. Vite, ze kdyby Vam nahodou neco bylo, tak dojdete k doktorovi nebo k lepsimu doktorovi pres zname a on Vam da nejake prasky a budete zase v poradku. A vite, ze kdyz vam doktorka rekne, ze astma je nevylecitelne, protoze ho mate v genech, ze to tak je a nemusite nic resit jako kdysi ja.

Ale prosim tolerujte i nas, kteri tuto viru nemame a jsme tedy aspon vdecni za to, kdyz nam nekdo sdeli, ze Partykova napsala neco zajimaveho.

Markéta (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Vy mate tema??????? vyte kdo jste tady se píše, o čem si maji lide brat nazory jiních lidí a vy stoho dělate ,drbarnu to mate uroven ,

Filozof (Út, 13. 1. 2009 - 09:01)

Ani mě nepřekvapuje že Pavel nereaguje, musel by totiž doznat, že je hlupák nebo podvodník.

to anonym v 07: (Út, 13. 1. 2009 - 09:01)

Pravdu díš.Není třeba přikládat váhu něčemu, co kdosi napíše. Číst je naprostá volovina, hlavně pro takové, jako jsi ty, kteří pochytali všechny své znalosti ze vzduchu, případně spadli učení z nebe.

Pavel (Út, 13. 1. 2009 - 08:01)

13. 1. 2009 07:14:36,
Nealternativce, z ceho vychazis ty?
Zkousis chemo na sobe? Nebo se zkusis cvicne nechat ozarit a pozorujes, jak se Ti zacne lepsit zdravi?

Alternativa casto vychazi z toho, co napriklad pise Partykova, ale pak si to clovek sam na sobe otestuje.
Tak jeste jednou, jak to delas Ty?

Pavel (Út, 13. 1. 2009 - 08:01)

Granvine, sla tam v te dobe rec o zubech, tak jsem to tam napsal:-)))

Dotaz (Út, 13. 1. 2009 - 07:01)

pro ženu
jak jste uvedla, že vám klesá tlak při vynechání stravy, ukazuje to na měkkou, trochu rozbředlou tkáň u Vás, která je způsobena jednostrannou stravou.Nehrozí Vám tedy mozková příhoda, ale může to mít neblahý vliv na vlastní srdce,které se marně snaží vytvořit správný tlak.Při hladovce, pokud tkáň má správné napětí,je tlak v ideálních hodnotách.Pokud byste stála o další informace osobnímu setkání se nebráním , rád pomohu každému, zdarma.

Návštěvník (Út, 13. 1. 2009 - 07:01)

fascinuje mne ,jak zaklínadlem alterantivců je,že někdo něco píše.Partyková píše,tenhle píše atd. Každý můžem psát cokoliv, to ale není důkaz. A náš trh je zaplaven knihami podobého druhu,prostě sypou :-))) asi také nějakou podobnou věc napíšu....

Granvin (Út, 13. 1. 2009 - 01:01)

Pavel
Celkem s paní doktorkou souhlasím v tom názoru, že lidský organismus je vystaven tolika jedům a škodlivým vlivům, že troška amalgámu už nás nevytrhne, ale zas může být něco i na tom, že to může být ta pověstná třešnička na dortu.
Každopádně pokud člověk svojí životosprávu a duševní hygienu nezmění od základu, tak mu odstranění amalgámových plomb moc nepomůže.

Pavel (Út, 13. 1. 2009 - 00:01)

a predevsim zmenou stravy.

Pavel (Út, 13. 1. 2009 - 00:01)

Pro Granvina: pripomnel jsem, ze na rade web stranek uvadeji amalgam v zubech jako jednu z hlavnich pricin rakoviny. Predevsim proto, ze to je pricina, ktera by mne sameho nenapadla.

Ja bych uvadel jako pricinu cislo 1 stravu a nasledne zaneseni organismu. Takze i leceni bych zacal cistenim.

Granvin (Po, 12. 1. 2009 - 23:01)

žena
Pozor, já netvrdím, že účinost hladovky na rakovinu byla prokázána, jen popírám tvé tvrzení, že byla prokázána její neúčinnost. V tom je rozdíl. Ale to by někdo musel umět číst a ne se jen tupě hádat;)
Asi se shodneme v jediném a to, že náš další rozhovor nemá smysl:*

Pavel
Těžko říct. Mě cestou ze školení diagnostiky bylo řečeno, že amalgám neni podstatný, že jsou tu mnohem horší a výraznější vlivy - elektrosmog, smog obecně, stres, strava aj. (pro rádoby doktory a vzdělance - informace od studované zubařky)

Reklama

Přidat komentář