Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 23:01)

pro Pavla
ano, odkaz by mě skutečně zajímal.

Pavel (Ne, 11. 1. 2009 - 22:01)

Pro 22:06:21,
Mylite se ve svem tvrzeni, ze Formol neurazi prvni, a mohu to snadno dokazat na svem prikladu, ktery tu je zaznamenan. Jen jsem Formola slusne upozornit ze pise nepravdiva tvrzeni a hned zacal s magorama, ackoliv sam uznal, ze mam pravdu. Mohu to nekde vyhrabat, ale pokud jste Formol nebo vite predem jak to je a skutecnost Vas nezajima, tak nebudu hledanim zabijet cas. Bylo to na javorovem sirupu.
Pokud jste uvedl/a sve tvrzeni z neznalosti toho, co tu probehlo a jste slusny clovek, dejte vedet a ja Vam to najdu a pak mi muzete sdelit, jestli jste se ve Formolovi nespletl.

Soudkyně (Ne, 11. 1. 2009 - 22:01)

Granvin:
...příspěvek od nějaký Hany, která formola a všechny, kdo tu jen tlachají a honí si ego nabádá k tomu, aby se respektovali a bavili o rakovině a málem je ukamenovaná.

nabádající Hana:
- Jak si takový Formol může dovolit takhle znesvěcovat tuto diskuzi
- BĚŽ DO PRDELE TY HAJZLE JEDEN
- TÁHNI ODSUD A UŽ SE TU NEUKAZUJ!!!!!!!
- A tady padne na tebe, co ty jí můžeš nabídnout ty, ty, ty.....

Soudkyně:
Skutečně nabádání k diskuzi. Mně to teby připomíná spíše výlev bláznivé báby, které nesnese, aby měl někdo nejen jiný názor, ale především argumenty dokazující, že jeho názor je lepší. Granvine, asi máte problémy se čtením. Není to náhodou skutečný důvod toho, že jste nebyl schopen dokončit střední školu?

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 22:01)

Spíš by ses měl zamyslet na tím že tyhle ženy mají příbuzné s rakovinou a jsou agresivní a urážlivé-to není náhoda-nic není náhoda.
A nelži, Formol neuráží první, urážíte vy

Granvin (Ne, 11. 1. 2009 - 22:01)

Když tu uráží Formol a yoss, nadává, kritizuje, zesměšňuje a lže, tak všichni mlčí, pak se tu objeví příspěvek od nějaký Hany, která formola a všechny, kdo tu jen tlachají a honí si ego nabádá k tomu, aby se respektovali a bavili o rakovině a málem je ukamenovaná.
Lidi, jste normální? Tohle je diskuze o rakovině a ne o tom, kdo je větší blbec, agresor a zakomplexovanej idiot. Jestli je tohle všechno na co jste "dobrý", tak to je mi vás upřímě líto.

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 21:01)

Natura mimo jiné vypustila do vzduchu následující perly:
- nejsem přesvědčena, že funguje chemoterapie
- statistiky mě nezajímají
- nikdy nelžu
- Z jakého důvodu posílají lidi rozložit chemoterapií, když úspěšnost léčby je asi 2%?
- nikdy nelžu
- Pokud je dost silný přežít chemoterapii ..., tak porazí i rakovinu. Protože do nemocného těla poslet litry jedu, to přežijí jen ti nejsilnější.
- Táta se právě chystá na chemoterapii a ozařování. Bohužel jim plně věří, že ví co dělají, a s ním i mamka a ségra..
- právě mi na rakovinu před očima umírá táta, protože do něj lijí litry chemoterapie jeden za druhým. Už teď je vlastně za živa mrtvý.
- moje rodina ví, jaký je můj názor. Nikomu nic nevnucuji, ani otci, je to jeho život.
- Otec o mém názoru neví, to jsem tu psala nejednou, že mu do toho nemluvím, protože vím, že by to nic nezměnilo.
- nikdy nelžu

Stači to jako ilustrace, co je vlastně Natura zač?

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 21:01)

Už dávno není nemocný a Natuře ani nemoc otce nebrání v tom,aby napadala lidi ...a to o něčem mluví

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 21:01)

Natura ma nemocného otce a Hana měla manžela...

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 21:01)

Hana nemá žádnou vypjatou situaci a Natura také né, kromě toho že má 1000 problémů sama se sebou

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 21:01)

Ne, to je příliš tvrdé...myslím, že u nás není stále zvykem ve vypjate životní situaci, což nemoc ne, vyhledat odborníka...ty lidi to zraní a často trvale...pokud jim příbuzný zemře, hledají chybu v lékařích, v okolí atd..to je zcela normální...

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 20:01)

..zajímavé je že často lidé, kteří mají někoho příbuzného s rakovinou, bývají agresivní a urážliví na forech , čím to je.....že by boží mlýny??Ten člověk se v reálu chová logicky podobně jako tady, je to skoro pravidlo, aspoň tady ano.

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 20:01)

Ale chovají se tu značně agresivně...

stará babka koř (Ne, 11. 1. 2009 - 20:01)

Je s podivem že lidé, kteří se setkali ve svém okolí tváří v tvář se záludnou nemocí, jsou nazýváni agresivními zoufalci. To svědčí o tom, jakými cestičkami se ubírá zájem některých rádoby doktorů o zdraví pacientů. Zaplať Bůh, že většina lékařů nejsou stejní hňupové.

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Baba:
Tato diskuze je určená pro všechny. kdo jdou okolo, může tu psát kdokoliv a neslouží rozhodně k zastrašování agresivními zoufalci jako je Hana, Baba , Natura a spol

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Hana je šílená hysterka a Natura také..

Cos vystudovala ty Jano, že tak kritizuješ druhé??Povídej

Onkolog (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Pokud jsou nádory skutečně vyvolány psychikou, tedy vztekem, zlobou a nenávistí, tak už aby si Natura, Stará babka kořenářka, Hana a Jana pomalu balily pyžamo na cestu na onkologii. A pak že je formol jen suspektní karcinogen...

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Jo, a Jano, Formol má již dostudovanou medinu, nyní dělá Ph.D.....

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Možná jsou takové případy, sem s nimi...tj. prokázaná!!!! rakovina diagnostikovaná lékařem a její potlačení bez operace, chema, ozařování nebo bia....přežití 5 let a více, tak kde jsou ty případy? jasné prokázané...tj. ne např. Pavel Novák, který prochází chemem a nějaký léčitel mu psychicky pomáhá...

stará babka koř (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Naturo souhlas, tato diskuse byla stvořena pro to, aby lidé získali představu o alternativních postupech, jak psáno v názvu.Čili límečky by se měly objevovat spíše vyjímečně. Ovšem existuje spousta rozumných lidí mezi lékaři, kteří dnes docházejí k poznání, že mnohé postupy z alternativní medicíny jsou dosud nepřekonané.

Jana (Ne, 11. 1. 2009 - 18:01)

Hanu chápu,má právo se takhle rozčílit,už taky něco v životě zažila. Že si tady zanadává na Formola,se taky nedivím.To je hrozný blb i když studuje už několikátou školu,byl vyhozen,jestli dostuduje tak doufejme ,že se nedostaneme do jeho rukou.Je hrozně jednostranný,pro měj je jenom chemo a víc nic.Až bude mít rakovinu, a to je velmi pravděpodobné,dopřejme mu taky chemo,at´si to vyskouší.Ono je něco jiného být zdraví a kecat,a být nemocný. Na každého to jinak působí,manžel měl chemo a celkem to snášel dobře,švagr zase hrůza,dvě dávky a raději skončil.Jsem pro to vyzkoušet obojí,co už člověk v té situaci může ztratit. Ale celkem by mne zajímalo co paní Hana pro uzdravení manžela všechno podstoupili.Ono jsou i případy že nad rakovinou zvítězili i bez chema docela dobře. Dejte lidem svobodu rozhodování je to jejich život a jejich zodpovědnost. A neodsuzujte druhé..

Reklama

Přidat komentář