Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

mirek (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Senzace! Vrchní rabín Götz nazývá léčení rakoviny klasickou medicínou záměrnou GENOCIDOU
Protokol z konference v úředních prostorách státního zástupce Erika Bryna Tvedta dne 17.12.2008

Účastníci: paní Erika Pilhar
paní Olivie Pilhar
pan ing. Helmut Pilhar
paní Věra Rechenberg
paní Arina Lohse
vrchní rabín Dr. Esra Iwan Götz
paní Bona Garcia Ortin
Dr. Ryke Geerd Hamer

Účastníci konference se setkávají pod zorným úhlem náhledu a starosti o to, že každý den je pouze v Německu samotném

?? (Ne, 11. 1. 2009 - 10:01)

Způsob, jakým dala Hanka Formolovi přes držku, je:
a) dokonalý
b) pravdivý
c) jeden z mnoha na adresu jelita Šrámka alias Doc. Koutenského alias Formola ... :-DD

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

Myslím že po tom co tu Hana předvedla -vulgární hnusné urážky-všichni chápeme, proč její blízcí onemocněli rakovinou

..co vyšleš to přijde zpět a Hana vysílá opravdu negativní energii-všichni si dávejte pozor,abyste se nechovali jako ona-někdy se stává že onemocní někdo v našem okolí

Natura (Ne, 11. 1. 2009 - 09:01)

A laskavě nám přestaň lhát Hano, nejsme zvědaví na tvoje vulgární řvaní, tímhle uroveň diskuze nezvýšíš...Formol je chytrej kluk a já se přiznám že že mu závidím že vystudoval, protože já jsem se narodila mezi pakáží a nemám na to abych udělala školy....tak jsi do prdele se svým řvaním , krávo sprostá, Hano!!
Běž si uspokojovat svoje potřeby na Stream.cz, tam mluví stejně jako ty KRÁVO VYLÍZANÁ ŠPINAVÁ...

Natura (Ne, 11. 1. 2009 - 06:01)

Hano,
tak se vraťme k tématu a popovídej, jakým způsobem jste s manželem zvládli rakovinu. Osobní zkušenost je vždy cenná.

Jak se říká-šedá je teorie, ale zelený je strom života...

Tak ať se manželovi se zdravím daří i nadále. :o)

Hana (Ne, 11. 1. 2009 - 04:01)

Otevřela jsem si toto téma abych se poučila. Rakovina je téma které jsme s mým mužem kdysi úspěšně zvládli, je to šest let zpátky a ;musím zaťukat, je zdráv. Ale ten rok, uf, nebyl vůbec lehký. Čekala jsem že tu budu číst příspěvky takovýchto lidí a jejich případná dobrá doporučení ve chvílích nejtěžších. Jsem zděšená!!!
Jak si takový Formol může dovolit takhle znesvěcovat tuto diskuzi. To tu není žádný admin, který by mu dal stopku???? Toto je tak vážné téma a podle toho by se s ním mělo zacházet. Obhajuje alopatii, ale máme přeci svobodnou vůli v rozhodování a je jen na nás do jakých rukou se svěříme. Někdo to cítí tak, jiný jinak. Nedělejte z nás Formole stádo které musí jít za hlasem jednoho!!! Pokud lidé hledají, znamená to něco. Alespoň tolik, že dostali odvahu řešit svou situaci důsledně, moc chtějí to zvládnout a je jim už známo že to nemusí být nutně chemo nebo radio. Vy sám jste Formole bojoval s rakovinou???? Pokud ano, ozařování bylo super??? A nemáte třeba potíže s propálenýmy dalšímy orgány? Nějaké vývody, hadičky, které musí fungovat za vás??? Chemoterapie je lahůdka, kterou by jste si klidně jednou týdně zopakoval pro kondičku???
A teď budu s prominutím sprostá....
BĚŽ DO PRDELE TY HAJZLE JEDEN NEVYCVÁLANÁ. NEMÁŠ VŮBEC POTUCHY DO ČEHO TU ZASAHUJEŠ. NEMÁŠ NAPROSTO ÚCTU K OKOLÍ A K TĚŽKÝM SITUACÍM KTERÉ TI NEMOCNÍ MUSÍ ZVLÁDAT.
TÁHNI ODSUD A UŽ SE TU NEUKAZUJ!!!!!!!
Pokud na to máš, zkus si představit mladé děvče, maminku od dvou dětí: zajde sem protože hledá řešení, má rakovinu.
A tady padne na tebe, co ty jí můžeš nabídnout ty, ty, ty.....
Běž si ty svoje potřeby uspokojovat na Stream.cz, tady nemáš co dělat. A tam se hovoří jadrně, tam si to užiješ. A ještě budeš mít potlesk. Zkus to. Vezmi s sebou i Yoss, tam se holka vyřádí.... vůbec neví o co přichází.

Ostatní prosím: pokud na ně nebudete reagovat, přestane je to bavit. Zachováte tím úroveň této diskuze a bude opět k účelu, k jakému byla založena. S někým takovým přeci nemá smysl se zaobírat. Natož na ně plýtvat energií. Přehlížejte prosím i osobní útoky, to budou jen poslední útoky, aby jim bylo dopřáno sluchu. Nezazděte spolu s nimi tuto diskuzi.
Bude líp, věřte

Granvin (Pá, 9. 1. 2009 - 21:01)

Sem to sice nepatří, ale. Nějak se přestali aktualizovat data v seznamech témat. Jen u některých kategorií a minimálně...?

Granvin (Pá, 9. 1. 2009 - 21:01)

Natura
Kdyžtak mi ho přepošli, rád se na to mrknu. Dík

Pokud vím, tak existuje několik nadějných léků, který jsou ve fázi testování.

Formol (Pá, 9. 1. 2009 - 21:01)

Uvažujete specifickou i nespecifickou imunoterapii za součást biologické terapie? ;-)

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 20:01)

a která je velmi úspěšná....

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 19:01)

....a biologickou léčbu... to ovšem nemá s alternativou pranic společného

Natura (Pá, 9. 1. 2009 - 18:01)

Farmaceutické firmy žádné léky na rakovinu v šuplíku nemají. Nic takového neexistuje.
Mohou mít jen šetrnější léčbu, ale nikoliv úspěšnější, než tu, co mohou nabídnout všem ostatním.
Operaci, ozařování, chemoterapii.

:-( (Pá, 9. 1. 2009 - 18:01)

Natura
Máš pravdu, doktorka skutečně není ten správný web, takové informace jsou zřejmě jen pro vyvolené.
Tak nevím, proč tady opakovaně zaznělo, že si např. farmaceutické firmy tutlají léky proti rakovině v šuplíku. Asi také nemají ty "správné nemocné".

Formole (Pá, 9. 1. 2009 - 17:01)

zase jsi mimo téma. Zase máš u svých výplodů orgasmy?

Formol (Pá, 9. 1. 2009 - 15:01)

"Doktorka není ten správný web, kam by se takové informace měly dávat, vzhledem k tomu, jací lidé sem chodí a jak s těmi informacemi zacházejí."
Naprosto tě chápu; někdo by mohl zases ukázat, že jsi husa, které věří napostému nesmyslu, který má jen dvě "přednosti" - jednak nezapomene zmínit, jak moc je "přírodní", a jednak je popis tak primitivní, že ho i ty zvládneš pochopit :D

Pavel (Ne, 11. 1. 2009 - 12:01)

Granvine, Pavlu je hodne, takze nekteri si mysli, ze jsi neco prehnal a nekteri si to nemysli.

Pavel (Pá, 9. 1. 2009 - 13:01)

To co pise Dotaz odpovida tomu, co jsem zrovna cetl v knize
Andreas Moritz: Cancer is not a Disease It's A Survival Mechanism (rakovina neni nemoc, je to mechanismus preziti).

Autor uvadi, ze rakovina neni pricinou, ze je clovek nemocny, ale ze nemoc cloveka a jeho zaneseni zpusobuje rakovinu.
Pise, ze nemoc je snaha organismu se cistit. Uvadi fyzicke a dusevni priciny rakoviny. Fyzicke priciny jsou predevsim ucpani krevniho a lymfatickeho reciste diky nespravne strave. A ze stejneho duvodu ucpani jater a zlucovodu a travici soustavy.

Jako lecbu rakoviny doporucuje predevsim cisteni organismu. Na prvnim miste cisteni jater a zlucniku a s tim souvisejici cisteni strev a ledvin pred a po cisteni jater. K tomu zmenu stravy a rostliny a byliny s cisticimi ucinky. A jeste radi vyhybat se chlorovane vode, elektormagneticke radiaci, vyhybat se pesticidum a dalsim toxinum, umelym sladidlum (Aspartam...), ozarovani, alkoholu, cigaretam a opalovacim kremum a mikrovlnkam.

Je toho tam mnohem vic, ale to nejdulezitejsi je cisteni organismu a zmena stravy, takze jsem si uvedomil, ze to je presne to, co doporucuje Dotaz v predchozich prispevcich a ze cisteni je asi opravdu zaklad lecby.

Natura (Pá, 9. 1. 2009 - 13:01)

pro :-(
Musela bych mít svolení toho, co mi to poslal, a ten kdyby chtěl, tak to sem hodí hnedka sám.

Doktorka není ten správný web, kam by se takové informace měly dávat, vzhledem k tomu, jací lidé sem chodí a jak s těmi informacemi zacházejí.

ladislav (Pá, 9. 1. 2009 - 10:01)

Dotaz: díky, podívám se po tom. Kdysi jsem na tohle téma něco četl ale byly to hodně kusé informace.

Jana (Pá, 9. 1. 2009 - 10:01)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta :-)

Reklama

Přidat komentář