Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

Formole (Čt, 8. 1. 2009 - 18:01)

a Formol je podpis? To je údaj, že jsi někde něco publikoval? Nebo že něco umíš? Můžeš se tím někde ohánět? Nemůžeš se ohánět ani Formolem, ani vlastním jménem. Obojí je pro ostudu.

Rob (Čt, 8. 1. 2009 - 18:01)

Ale bys viděl Formole, kolik lidí tomu věří a když to předvedl kouzelník, tak se rozbouřila diskuze, že to je znevažování daru od Boha.

Formol (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

jasně, řekl - ale nedokážeš se ani podepsat :D

to Ucho - jen škoda, že místo nádorů "vyoperovávají" drůbeží vnitřnosti...

Pro ucho (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

Ale to přeci není účel, aby bylo něco levné. Čím dražší, tím lepší. To se potom do výdajů schová spousta drahých aut

Ucho (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

Slyšel jsem a v tel.viděl jak nádory někde v Indonézii vyoperovávají bez skalpele.Za dvě hodiny odcházeli zdraví.Mohli by taky něco takového zavést tady.Pro nějakou pojišťovnu by to mohlo vycházet levně.

Babka kořenářka (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

Tak to jsem celá žádostivá, jak bude Formol žebrat o pomoc v alternativní medicíně. Tfuj - to je síla. Dnes bere prachy za propagaci chemo.

Formole (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

ale řekl. A řeknu. Jestli je pravdivá adresa, kterou tu někdo uvedl jako adresu lékařského a technického nedouka.

Formol (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

Do očí bys mi to neřekl, zbabělče.

Formole (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

domnívám se, že už těmi svými blbými kecy máš na rakovinu zaděláno. Docela ti tu chemoterapii přeju. Abys ty vole poznal, co tu propaguješ. A potom, až se bude jednat o tvůj "kejhák", tak potom už asi kurvit diskuse nebudeš.

Formol (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

a chininem. Přeji dobrou chuť a silná játra.

Dotaz (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

To je jasné , že je bez chemoterapie by to bylo naprosto průkazné, ale jak se dostavila do Prahy nikdo se neptal zda chce nebo ne.Její přítel absolvoval stejné procedury kvůli prostatě beze všeho a dodnes na operaci nemusel a je v pořádku.Dále bych dodal: proč paní nepomohlo 6 chemoterapií před půl rokem?Lékaři byli rozhodli, že zase absolvuje alespoň 6 chemoterapií ale na vyčištěný organizmus to působilo velmi špatně, a zase se zhoršila anémie.Kdo by si zdravý vyzkoušel chemoterapii?A když jste nemocní tak Vám nic jiného nenabídnou.Klasická medicína si nepřipouští, že by si tělo někdo vyčistil sám.Rozhodně dávám přednost této metodě před Breussovou, protože pitím šťáv během hladovky zastavíte nebo dost omezíte čištění, přestane vycházet ze střev černá voda.Já jsem absolvoval přes 60 hladovek, teď už je nepočítám, za rok to dělá přes 2,5 měsíce bez jídla.Nechávám si dělat testy v průběhu, sleduji usazeniny v moči, měřím si tlak a sleduji jak reaguje na procedury, pozoruji změny na kůži.např. všem třem nám praskla kůže na palcích, to vše není náhoda a má to svůj smysl.V určité fázi vám např. zalehnou uši na celý den, nebo dostanete třes do celého těla.Nevím jestli to někdo v republice zkoušel tak důkladně jako já, žádného doktora kromě paní Mudr. Partykové neznám.A ta ,když jsem s ní některé věci konzultoval, řekla, že jsem hodně zkušený.Myslím , že by tyto mé zkušenosti mohly lidem pomoci .Hladovka je ale chápána společností jako něco špatného, škodlivého,je to používáno jako forma násilí.Většina lidí nechápe,jak je možné vydržet bez jídla jeden den.Takže doktor ze Švejka měl pravdu , když všechny nemoci léčil klystýrem, vyplachováním žaludku a hladovkou.Funguje to, to Vám garantuju.

Návštěvník (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

No, ještě že pacientka přežila to pití destilky
:-))))

Formol (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

ad Dotaz a jeho historka
- laborantka nemůže poznat výsledky, které sama dělala vzhledem k tomu, jak je uspořádáno měření v laboratořích klinické biochemie (minimálně stovky měření za den ve středně velkých nemocnicích). Navíc by se neměla dostat ani k osobním údajům pacientů.

- pří nástupu na chemoterapii se minimálně markery stanovují ještě jednou, aby byla kontrolní hodnota pro sledování prograse. Výrazná změna by byla důvodem pro nové vyšetření.

=> vážně zpochybněna věrohodnost tím, že se dotyčný snaží dodat si věrohodnosti citováním reálií, které ovšem nezná a popisuje je zcela špatně. A pokud je výmyslem většina oné historky, jak věrohodný je asi zbytek?

Yossarian (Čt, 8. 1. 2009 - 17:01)

Téma je v čudu, protože to to tu zahlcuješ svými komplexy Naturo.......plácáte tu sláty a láty a navážíte se do Formola a sami nemáte vzdělání vůbec......když chcete klid tak neutočte na nikoho...
Jen tady machrují ti dva debilové zakomlexovaná Natura a Granvin, který neumí ani česky ....to máme brát vážně??Co je nám po tom, že máte komplexy?

Granvin (Čt, 8. 1. 2009 - 16:01)

Natura
Jj, nedávno jsem o tom přemýšlel a v podstatě bych svou nemoc řešil obdobně jako tvá léčitelka.

Přečti si Lazareva a zjistíš, že nemoci v období těhotenství nebo po porodu jsou většinou kvůli tomu, aby ochránili duši dítěte před nebezpečným lpěním. Když má rodič nějakou závislost, která by duši dítěte ublížila, tak je potřeba to nějak zkorigovat, nebo to můžou bejt problémy přímo toho dítěte, ale na to bych se ještě musel podívat, protože ne vše mi ještě úplně zapadá.

Návštěvník (Čt, 8. 1. 2009 - 16:01)

Vzhledem k tomu, že pacientka, jak píšete, absolvovala chemoterapii více dávek, není samozřejmě vůbec jasné, co její stav zlepšilo....celý případ byste musel být schopen zdokumentovat...proc tu chemoterapii absolvovala, když nejdřív píšete,že ji odmítla... jo kdyby se vyléčila bez chemo, to by bylo už o něčem, ale takhle? Jaké markry?

Dotaz (Čt, 8. 1. 2009 - 16:01)

Já bych se přidal svými zkušenosti.Už jsem se také zmínil o paní laborantce s rakovinou.Pokusím se napsat vše podstatné,co pomohlo se definitivně rakoviny zbavit.Zavolal mi její přítel, že mu umírá /prosinec 2005/.V r.1995 rakovina prsu, květen 2005 rakovina gynek. orgánů, vyoperováno, listopad zjištěny metaztázy na střevech,plicích a játrech.Pán mi řekl ,že před 6lety na to samé mu zemřela manželka, taká zdravotní sestra.Už klas. medicině nevěřím.Paní jsem předložil své rozbory krve při hladovce abych ji ukázal a vysvětlil, jak to funguje.Okamžitě poznala, že ty rozbory prováděla sama a hned byla rozhodnuta řídit se mými radami.Odmítla chemoterapii, rozhodla se provést procedury, které jsem ji navrhl.Jednalo se o hladovku s pitím destilované vody, kterou jsem ji vozil.Hladovku zahájila hned druhý den po mé návštěvě.Navrhl jsem napřed týden.Ráno a večer opakované klystýry na čištění střev, protože je třeba je co nejdřív úplně vyčistit a pak dochází k čištění buněk ostatních orgánů a tkání.Jak se to pozná?Zpočátku ze střev odcházen
jí normální výkaly a asi po týdnu ze střev nevychází nic tuhého ale černá zapáchající voda.Po týdnu jsem se zeptal jak se cítí a odpověděla velmi dobře.Tak jsem řekl, že budeme pokračovat druhým týdnem.Ze solidarity jsem to prováděl také a její přítel také /měl jít na operaci s prostatou./.Po týdnu jsem zjistil, že klystýr dělá jen jednou.Upozornil jsem ji ž že to musí provádět alespoň 5 krát , aby se voda dostala dál do střev.Když se čištění neprovádí důkladně, dostavuje se velká únava až nevolnost a stoupá tlak v srdci.Někdy se to projeví zrudnutím nosu.Paná taká prováděla urinové obklady na postižené orgány, projevilo se to na kůži vyrážkou.Dokonce zkusila pití a nedělalo ji to problém.Nosil jsem ji knihy o těchto metodách, mám jich přes 100.Také klystýry prováděla močí.říkal jsem jí, že neděláme nic proti tělu, nic co by mohlo uškodit.Po dalším týdnu se cítila bez jakýchkoliv potíží, jsme přistoupili k poslednímu třetímu týdnu.Upozornil jsem ji na nutnost pomalého vstávání, neboť srdce pracuje velmi ekonomicky a na rychlý pohyb nestačí zareagovat a může dojít k odkrvení mozku.Přes den už si srdce zvykne.Po těch 3 týdnech si udělala testy a anémie byla pryč a markry klesly na normální hodnotu cítila se naprosto v pořádku.Z Prahy ji zavolali, že se s ní nebudou bavit po telefonu.Když tam přijela dostala chemoterapii.Bylo ji špatně.Ptal jsem se jí proč do toho jde , když ji nic není.Pak ji dali ještě jednou.To ji bylo ještě hůř.Další už odmítla.Až v dubnu ji vyšetřili v tunelu a sdělili , že rakovinu už nemá.Teď je to tedy přesně 3 roky.Je naprosto zdravá.Nemá žádné obavy, když jde na kontrolní vyšetření, co ji sdělí.Samozřejmě jsem ji upozornil na nutnost změny stravy a buď úplné vynechání všeho pečeného nebo alespoň minimálně.Většina lidí, se kterými jsem takto spolupracoval na jejich zdraví celkem samozřejmě a bez problémů si dává preventivní hladovky a také provádí čištění jater.Když vydrželi 21 dní, tak není problém třeba týden nebo 10dní.

Natura (Čt, 8. 1. 2009 - 12:01)

Omluva:
špatně jsem napsala svou adresu, ta zní:_
natura.astro"tiscali.cz

Natura (Čt, 8. 1. 2009 - 12:01)

Pavle, děkuji.
Vzhledem k přemíře příspěvků off topic jsem takto staré příspěvky přehlédla (nebo na ně zapomněla), protože se tu většinu času řeši útoky jednotlivých lidí.

Moje adresa je:
natura-astro"tiscali.cz

S angličtinou to se mnou není slavné.
Stačí prosté lidské zkušenosti. Jak se cítili a v čem jim pomohla.
Díky

Pavel (Čt, 8. 1. 2009 - 11:01)

Naturo, pises, ze tu marne cekas na konkretni vysledky.
23.11.2008 v 11:56 a v 15:06 jsem zde uvadel dietu Budwigove. Na strankach cancertutor.com, mozna nejvetsich alternativnich strankach o rakovine, je uvadena jako jedna z nejucinnejsich metod, navic bezpecna a levna. Tomu take odpovida diskuze s tisici prispevky k pouziti lneneho oleje na yahoo (http://health.groups.yahoo.com/group/FlaxSeedOil2), kde je spousta informaci o pouziti te diety a lidech, co se tim leci a konkretnich vysledcich.
Vzhledem k tomu, ze dieta neni jen na lecbu rakoviny, ale na celkove zlepseni zdravotniho stavu, zacal jsem ji asi pred mesicem pouzivat i ja, i kdyz ne se vsemi detaily. A dela to na mne dojem, ze velice pomaha napriklad proti unave a na zlepseni celkoveho zdravotniho stavu.

Naturo, jestli chces, napis sem e-mail a ja se Ti ozvu a sdelim Ti sve zkusenosti nejen s dietou Budwigove. Mam radu informaci a knih, vetsinou v anglictine, ale mohu Ti rychle sdelit potrebne treba telefonem a par casti co Te zaujmou pripadne prelozit. E-mail si muzes udelat jen pro tuto prilezitost, aby Ti pak nekdo nezaspamoval ten Tvuj.

Nebudu opakovat sve prispevky z listopadu, ale zkus nekomu rict, at Ti aspon prelozi prvnich par odstavcu z http://cancertutor.com/Cancer/Budwig.html a urcite te to zaujme.

Reklama

Přidat komentář