Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

kde (Čt, 8. 1. 2009 - 22:01)

jste?není vám hamba, takhte se baví dospělí, běžte na e-meil tam se hadejte.

Yossarian (Čt, 8. 1. 2009 - 21:01)

Agresivní blbci se seběhli a zabíjeli by lidi.....hihi...přijed a zazvoň dole demente ...a rovnou tě vodvezou do blázince....ukážu jim , co tu předvádíš !

Dědek belzebub (Čt, 8. 1. 2009 - 21:01)

Aha, takže máš zase svou ataku.
Když docházejí argumenty, přijde plakátování.
Prosím, pomožte jí těkdo od toho trápení. Já nejsem z Prahy. Ale kdybych byl, šel bych jí asi osobně pomoci to skončit. Přece ji nenecháme takto trápit. Má právo na důstojný odchod, a ne tohle přežívání v bludech a zasekávání se v čase.
Vsadím se, že by se tu našel nejmíň tucet ochotných, co by Ti s chutí ze světa pomohli...

Yossarian (Čt, 8. 1. 2009 - 21:01)

Já nikomu doprdele nelezu......ale v řadě věcí má pravdu ...mám to snad zapírat, jen proto že to píše Formol??Ty žárlíš dědku, to je to celý.....a pral by ses...přesně reakce primitiva který nemá argument.....Primitívečku ...hihi

Dědek belzebub (Čt, 8. 1. 2009 - 21:01)

To ses zasekla jako stará vinylová deska, nebo si myslíš, že je tu krom tebe ještě někdo jiný, kdo neumí číst hned napoprvé?
Nebo snad je plakátování nějaký symptom, projev Tvé nemoci?
Jsou na to prášky? Běž si honem vzít, než to tu zaspamuješ. A ve světlé chvilce napiš k věci, v čem má Formol pravdu.
Kdyby mohl, sám Tě zavře do blázince. A to By měl pravdu.

Yossarian (Čt, 8. 1. 2009 - 21:01)

Já nikomu doprdele nelezu......ale v řadě věcí má pravdu ...mám to snad zapírat, jen proto že to píše Formol??Ty žárlíš dědku, to je to celý.....a pral by ses...přesně reakce primitiva který nemá argument.....Primitívečku ...hihi

Dědek belzebub (Čt, 8. 1. 2009 - 20:01)

Primitíveček jsi Ty, Tys tu například nedávno popisovala, jak už si představuješ, jak bereš do rukou ksicht Natury a jak do něj s chutí bušíš pěstí.
hihi, takže od Tebe to fakt sedí.
Jsi magor a fest švihnutej.
Já nebiju ženy a homouše. Ale když si začnou, tak se bráním.
Ty by sis jistě začala, jsi nervově labilní, kdybych chtěl, tak Tě vyprovokuji k nepříčetnosti. Ale nechci to tu ještě víc zasírat Tvým smradem.

V čem má ten sociální debil Formol pravdu?
Jedině v tom, že mu dali MUDr. před jméno. Asi se při udělování titulu nehledí na lidské kvality.

Yossarian (Čt, 8. 1. 2009 - 20:01)

Já nikomu doprdele nelezu......ale v řadě věcí má pravdu ...mám to snad zapírat, jen proto že to píše Formol??Ty žárlíš dědku, to je to celý.....a pral by ses...přesně reakce primitiva který nemá argument.....Primitívečku ...hihi

Dědek belzebub (Čt, 8. 1. 2009 - 20:01)

Chtěl bych slyšet Formola, jestli by byl schopen Ti taky lézt do prdele, tak jako Ty jemu.
Těžko, k tomu by se nesnížil, už proto, že inteligenci staví výše než lidství.
A Ty mu, Yossaro, nesaháš IQ ani po kotníky.
Ovšem co se týče sociální inteligence, tam jste oba svorně v pásmu sociální debility.

K tomu smíchu:Tobě i Formíkovi se smějou už na fórech. V reálu by byl leckdo schopen vám jednu vrazit. Ty jsi žena, Tobě bych to neudělal, pokud si nezačneš. Ale Jemu bych rozbil držku lehce. A rád. Ale protože jsem rozumný a kultivovaný člověk, nebudu si jeho buzerantskou krví špinit své ruce.

Yossarian (Čt, 8. 1. 2009 - 19:01)

Ten Dotaz to je další šílenec tady.....blbci se seběhli a vozí se po Formolovi......žárlivci, sami ste hovno u cesty , tak jdete po schopnějších lidech ...na foru se to může, v reálu by se vám každý vysmál....

Dědek belzebub (Čt, 8. 1. 2009 - 19:01)

Yosara se zastává takového hňupa, protože je stejný nenávistný outsider jako ona.
Taky nemá nikoho, kdo by ji měl rád. A tak stejně jako Formaldehyd dští síru.
Smrděj tady oba dva, a opět zhnojili téma o léčbě alternativy.

Podle vibrací, (Čt, 8. 1. 2009 - 19:01)

které Formol vydává, by mohl mít do roka problém. Doufám, že ho potom všichni se žádostí o alternativu pošlete do pr.....chci říci k léčiteli Julínkovi

:-( (Čt, 8. 1. 2009 - 19:01)

Neshlédli jste se v diskuzi Proš se zastřelil Karel Svoboda? Nebo jde o podobnost čistě náhodnou?

té poblouzněné (Čt, 8. 1. 2009 - 19:01)

hele nenaordinoval ti Formol nějakou chemii proti dětem? Při tvém způsobu života

A kdy (Čt, 8. 1. 2009 - 19:01)

že bude mít ten Formol nástup na chemické léčení?

Yossarian (Čt, 8. 1. 2009 - 19:01)

Ten Dotaz to je další šílenec tady.....blbci se seběhli a vozí se po Formolovi......žárlivci, sami ste hovno u cesty , tak jdete po schopnějších lidech ...na foru se to může, v reálu by se vám každý vysmál....

Dědek belzebub (Čt, 8. 1. 2009 - 19:01)

Alternativci že jsou nenávistný? Naopak.
Formolové jsou nenávistní. prskaj, až mi to špiní obrazovku. Vyskakuje jako čertík z krabičky, a hádá sae jak malé děcko na písečku. Jedinou jeho zbraní je ponižování a zesměšňování. Přitom nejvíc zesměšňuje sám sebe, blblounek Formůlek.

Babka kořenářka (Čt, 8. 1. 2009 - 19:01)

Já stará osoba si Granvine myslím, že ten Formol je plný kdejakého hnoje, jen té lásky se mu nedostává. A normálního selského rozumu. Nezaplaceného

Granvin (Čt, 8. 1. 2009 - 19:01)

Zastánci alternativy? Zato takový Formol je ukázkou láskyplného človíčka:)

Návštěvník (Čt, 8. 1. 2009 - 18:01)

Jo, jo a taky v Blesku píšou leccos...
stejně je zajímavý, jak jsou zastánci alternativy celkem dost nenávistný a nesnášenlivý lidi..

Reklama

Přidat komentář