Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

Dotaz (Pá, 9. 1. 2009 - 10:01)

Pro Ladislava .Není to můj výmysl.Podrobnější informace se dočtete v knihách Cingroše"Sám sobě doktorem" Mudr.Partykové Hladovění pro zdraví a další, Malachov Dokonalá očista,Totální detoxikace,Nikolajev Hladovění -léčil na klinice hladovkou schizofrenii a další psychické poruchy, Amstrong-zemřel ve 110 letech po pádu z koně, P.Bragg Šokující pravda o vodě-propagátor pití destilované vody a hladovek .
Pokud jde o množství vypité vody, které nedá někomu v klidu spát, před den nemusím vůbec pít ,protože stačí z ovoce.Během hladovky si tělo samo řekne pocitem žízně a pocitem sucha v ústech.To větší množství vody při hladovce nejde přes ledviny ale střevem.Ale ,abyste si to potvrdili , museli byste to sami vyzkoušet.Jinak to asi někteří nepochopí.Pokud bude mít někdo zájem si osobně popovídat, uveďte spojení.S některými se již osobně znám.

Yossarian (Pá, 9. 1. 2009 - 09:01)

Musíš sníst 4 kg jablek dopoledne a 5 kg odpoledne a zbytek dne držet hladovku ....hihi...a vypít 10 litrů vody, sice si zničíš ledviny a nervy zjevně také....ale bude to rajc

ladislav (Pá, 9. 1. 2009 - 09:01)

to dotaz: Daly by se sehnat nějaké další informace o tvé léčbě? Celkem rád bych to vyzkoušel na vlastním těle. Nemám sice rakovinu, ale očista těla prospěje každému.

Yossarian (Pá, 9. 1. 2009 - 08:01)

A jaký mám problémy sama se sebou, pověz nám to Naturo odbornice ...hihi...(dement machruje na psychoze, o který taky ví přesně hovno ..)
Dívejte jak zas zmizí a bude mlčet, ví totiž hovno

Povídej Naturo

:-( (Pá, 9. 1. 2009 - 08:01)

Natura
zajímavý email s popisem postupů léčby rakoviny bez chemoterapie
Pokud se ho sem bojíš dát, že by ho někdo rozcupoval, tak není příliš věrohodný nebo je to zase nějaký další pochybný výmysl. Jestli snese rozcupování, dá se o něm uvažovat.

Yossarian (Pá, 9. 1. 2009 - 08:01)

Ty jsi magor Naturo...kikina za mnou lítala a lítá všude a uráží mě.......vůbec se nedivím že má problémy v reálku ......takový hovado jako ty nemá právo psát na forum, tebe by měli izolovat ty vylízanče....jsi zakomplexovaná a jen hloupí lidé jako Granvin a Ladislav ti to žerou ....jinak se ti všici smějí ...i v reálu ...a to dobře víš .....hihi

Yossarian (Pá, 9. 1. 2009 - 08:01)

Jasně ladislave,ale bud důslednej a neurážej lidi .......na týhle diskuzi může psát každý .....kde je psáno na co je??jak vidíš mohou se tu klidně realizovat blázni, co ničí všechna fora tady a co naděláš ??

Dotaze ty seš nemocnej....máš psychiku v prdeli, to je ten problém....hrabe ti

Natura (Pá, 9. 1. 2009 - 08:01)

Yoss napsala:
"...jasně že jí to patřilo, dementní Kikině , všude za mnou slídila...mohla za to ona , že jí umírala máma..."

To mě dostalo. Trochu silná káva.
Ale Ladislav má pravdu, pojďme zase k tématu.

Dostala jsem velmi zajímavý mail s popisem postupů léčby rakoviny bez chemoterapie.
Sem se to hodit nedá, to by tady pisatele okamžitě rozcupovali zastánci legalizovaného zabíjení chemoterapeutiky.
Ale jak vidno, ono to funguje, a kdo chce, cestu si najde. Kdo nechce, ať alespoň nebere chuť žít všem, kdo se rozhodli vzít zdraví do vlastních rukou. A nechť je sem nechodí urážet, pokud nemá něco k tématu.

Fandím všem, kdo si uvědomili, že zdraví je jejich a musí se snažit o uzdravení sami, ne jen čekat, že je "z toho někdo dostane".

ladislav (Pá, 9. 1. 2009 - 08:01)

yoss: co takhle napsat něco k léčbě? K tomu ta diskuse je zřízená, nebo se pletu?

Dotaz (Pá, 9. 1. 2009 - 08:01)

Shrnul bych ještě působení hladovky na můj organismus: nepotřebujete brýle ,nešedivíte ani neplešatíte,máte cholesterol pod spodní hranicí,tlak 70/115, teplota kolem 35,5,neonemocníte chřipkou ani angínou,výborně se vám prokrvují končetiny, běhám bos po sněhu 3km,nepotíte se ani při zátěži ani při největších parnech,nechrápete,klouby a páteř jsou velmi pružné,po velké zátěži 100dřepů s 60-75kg druhý den nepociťujete bolest svalů,máte štíhlou svalnatou postavu , výška 190kg, váha 75 kg,můžete si dělat legraci ze svých svěřenců, říkám mu: jsi sice 9.junior v republice ale máš sílu jako já důchodce,nechováte se agresivně, necítíte potřebu někomu nadávat.Paní Růžičková v jednom časopise doslova zvedla"Měla jsem v sobě kýble hoven.Ano je to tak.A krví se to dostane do mozku a pak tato diskuse podle toho vypadá.Není náhoda, že staří Řekové požadovali od svých žáků 40denní hladovku, aby měli jasné myšlení než je vezmou do učení.Hippokrates léčil hladem.Na vysoké škole jsem absolvoval zkoušky z anatomie,fyziologie, biochemie vše za 1.Takže nejsem bez vzdělání.

Yossarian (Pá, 9. 1. 2009 - 08:01)

Tak jako mě do toho neplet......a za druhé...vy to urážíte Formola a to je v pořádku ???Jsi pěknej pokrytec, sám urážeš můžeš ??Kde bereš jistotu že ty máš pravdu, zvlášt s chudákama Naturou a Granvinem?

ladislav (Pá, 9. 1. 2009 - 08:01)

Yoss a spol. kteří se tu chcete jen navzájem urážet. Založte si prosím vlastní diskusi zaměřenou na toto téma a tam si hoňte svoje ega a pozurážejte se do bezvědomí a nelezte sem. Tato diskuse by měla pomoci trpícím lidem a těm, kteří jim chtějí pomoci.

Yossarian (Pá, 9. 1. 2009 - 07:01)

Hele dědku žárlivej...ty tady napadáš každýho kdo něco ví .......na psychoze taky, o psychoze víš hovno a cpeš se tam ....jasně že jí to patřilo, dementní Kikině , všude za mnou slídila...mohla za to ona , že jí umírala máma.....urážela lidi, kteří jí nic neudělali a to se vrací ...ty zalez dědku plesnivá závistivá ......bléééé....sám si plesnivej, starej a vopuštěnej, tak sekáš....sek, sek .....hihi

.... (Pá, 9. 1. 2009 - 00:01)

sbírka cvoků...

Dědek belzebub (Čt, 8. 1. 2009 - 23:01)

Koko,
tobě přeji všechno nej nej. Tebe jsem neviděl nikomu ubližovat, ale yossara je prostě hovado nešťastné, které je živo tím, že ubližuje druhým. To, co já jsem napsal o ní, je jen slabý čajík proti tomu, co ona dokázala napsat ženě, které umírala maminka, oproti tomu, jak zde ostatní lidi sprostě napadala, oprtoi tomu, jak zlá a zkažená je ona sama.
Když se s ní mluví "jejím jazykem", třeba bude líp rozumět.

KOKO (Čt, 8. 1. 2009 - 22:01)

Pane, vy jste velice zlí člověk, kdyš ona nema rozum jak tady píšete, tak ji nenapadejte , díky jažiju s ze zlou nemocí už paty rok život je velice kratky aby se lide hadaly, vyměnte si nazory ale neměli byste te se urařet žiji každy den na plno , mějte se oba,,,,

Dědek belzebub (Čt, 8. 1. 2009 - 22:01)

Agresivní blbci? A koho budeš, Yossko , zabíjet? Stihneš to, takovou převahu? Chápeš, že jsi to sama proti všem?
Ani ten blbej Formol se Tě nezastane, chápe, že to už by bylo fest pod jeho úroveň.
Jsi sama. Strašně sama. A děláš vše proto, abys byla sama do smrti.

Yossarian (Čt, 8. 1. 2009 - 22:01)

Agresivní blbci se seběhli a zabíjeli by lidi.....hihi...přijed a zazvoň dole demente ...a rovnou tě vodvezou do blázince....ukážu jim , co tu předvádíš !

Yossarian (Čt, 8. 1. 2009 - 22:01)

No to bys mi přála pěkný věci, dopisovat si s takovým primitivním hovadem ...dík

Dědek belzebub (Čt, 8. 1. 2009 - 22:01)

Yosara je mentálně na úrovni devítiletého dítěte, tak jacípak dospělí?
Já jsem se jen na chvíli snížil na její úroveň.
Aby se cítila jako mezi svými. :-DDD

Reklama

Přidat komentář