Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

Natura (Ne, 4. 1. 2009 - 07:01)

Na Yoss se nezlobím, je nemocná...

Natura (Ne, 4. 1. 2009 - 07:01)

Granvine,
to radila doktorka malému dítěti. Protože dospělý tomu už nevěří, a nefungovalo by to.
Ale fakt, že vůbec připustila, že to může fungovat, i když neví jak, je malý zázrak.

Granvin (Ne, 4. 1. 2009 - 01:01)

Aneb pravila osvícená yoss.

Yossarian (So, 3. 1. 2009 - 22:01)

jasně, že se rakovina odstraní myšlenkou vole.......to je přeci známý, že existují jedinci, kteří si autosugescí umí odstranit nádor .....
Naturo psychiatr s vysokou tě pochopil dobře .....se smajlíkama jo??Holka ty jsi první člověk na forech , kterýho bych zmlátila , kdybych tě tu měla, ty jsi takový hovado..........úplně tě nesnáším, krk bych za to dala, ty demente, že tě nenávidí řada lidí v reálu pro tvou nekonečnou kravskou debilitu ......ty jsi člověk, který si nezaslouží žít !Úplně vidím ,jak mlátím ten tvůj pitomej xicht a citím, že je to tak dobře

Granvin (So, 3. 1. 2009 - 22:01)

Natura
Docela mě zaujalo, že někteří lékaři třeba doporučují proti bradavici, aby si s ní člověk promluvil. Že by se měla dát autosugescí odstranit.
Neříkám sice, že rakovina se odstraní jen myšlenkou, ale za zmínku to stojí.

Formol (So, 3. 1. 2009 - 19:01)

Vaše neskonalá omezenost a hloupost je skutečně směšná. To, že má psychický stav vliv na zdraví je po staletí používaný fakt; "zpochybněno" to je jen v obraze medicíny podávaném nedouky a podvodníky (zde např. Granvinem nebo Notorou, ....). To, co je nesmysl je to, že by psychika byla kauzálním faktorem vzniku nádorů.

Co si myslet o lidech, kteří si opakovaně dělají reklamu tím, že lžou (Granvin), i když tím mohou ohrozit život a zdraví svých obětí (klientů), si jistě každý soudný člověk domyslí sám...

Natura (So, 3. 1. 2009 - 18:01)

Granvine,
sice je to v medicíně stále vzácností, ale já jsem měla (sice až napodruhé) štěstí na psychiatra, který sice není žádný ezoterik, ale toto pochopil vcelku dobře. :o)
Je to - jako všude- o lidech, ne o systému.

Yossarian (So, 3. 1. 2009 - 18:01)

V Praze tak jedí všichni ....jen vy ste zaostalí.....

Granvin (So, 3. 1. 2009 - 18:01)

Natura
Že by nějaký psycholog přišel na to, co my tvrdíme už staletí? Ale i tak je to úspěch:)

Návštěvník (So, 3. 1. 2009 - 18:01)

Yossko, teď je jasné, proč tvá léčba selhává... esoteričtí psychiatři a psychologové - to je humáč. Kolik jim platíš?

Formol (So, 3. 1. 2009 - 16:01)

"Společnost postavená na hlavu, když jsou malé děti moudřejší, než studovaní lidé."
:D:D Společnost je postavená na hlavu pouze v případě, že ti navzdory tvé neskutečné blbosti bylo uděleno vyšší než základní vzdělání.

Yossarian (So, 3. 1. 2009 - 14:01)

Jsi hloupá Naturo , prostě zcela blbá...můj psychiatr jí makrobio a celý život dělá jogu, medituje , dělá psychoterapii.....moje životní psycholožka předcvičuje jogu a medituje a je esoterička.....jen ty magore hnusnej tu budeš furt zanášet forum svýma komplexama.....to že ty jsi blbá, neznamená že je celej svět debil jako ty .....pořád si to opakuj.....nechtěj mě nasrat fakt

*** (So, 3. 1. 2009 - 13:01)

Robe, jo, znám. :-) Nebo spíše :-(

Yossarian-jsi nějaká nervní, ne?
Asi ti moc ti tvoji psychouši nepomáhají, že tak vyšiluješ.

Yossarian (So, 3. 1. 2009 - 12:01)

Jsi hloupá Naturo , prostě zcela blbá...můj psychiatr jí makrobio a celý život dělá jogu, medituje , dělá psychoterapii.....moje životní psycholožka předcvičuje jogu a medituje a je esoterička.....jen ty magore hnusnej tu budeš furt zanášet forum svýma komplexama.....to že ty jsi blbá, neznamená že je celej svět debil jako ty .....pořád si to opakuj.....nechtěj mě nasrat fakt

Rob (So, 3. 1. 2009 - 10:01)

***: předpokládám, že Ty tu pravdu znáš.

Natura (So, 3. 1. 2009 - 10:01)

Co?
Každé malé dítě to ví, ale doktoři ne.
Společnost postavená na hlavu, když jsou malé děti moudřejší, než studovaní lidé. Smutný úkaz.

Yossarian (So, 3. 1. 2009 - 09:01)

Kecáš Naturo...každý malý dítě ví, že psychika jde ruku v ruce s fyzickým zdravím......jen ty podce?uješ lidi okolo sebe a myslíš si, že jsou stejně debilní jako ty...promítáš si do nich svou debilitu .....jsi děsná!

.*** (So, 3. 1. 2009 - 08:01)

4 Rob
asi by ses divil, kdybys znal celou pravdu o nemocích

Rob (So, 3. 1. 2009 - 08:01)

lidi, prosím Vás neblázněte s takovými teoriemi, že by člověk chtěl umřít na rakovinu, na nemoc, která je strašákem. Psychika působí asi na hodně věcí, ale co je moc, to je moc.

Natura (So, 3. 1. 2009 - 07:01)

:o)

Reklama

Přidat komentář