Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

Granvin (Ne, 29. 1. 2012 - 00:01)

Alt1
Ahoj, nemáš náhodou na to video i jiný odkaz? "Uživatel toto video smazal".

pavla (Čt, 26. 1. 2012 - 16:01)

co ma clovek delat , kolikrat nevedi ani samitni lekari jak lecit a co je vlastne nejlepsi,pro nemocneho -rakovina je zaker,.

alt1 (St, 25. 1. 2012 - 19:01)

Myslím, že je to pravda a...Marie, my si nemyslime nic, protoze aspon ja nevim, na co odpovidas:-). Kdyz to neni zrovna predchozi prispevek tak je dobry dat tam cas prispevku a pripadne nick, napr. 25.1.2012 18:50 - Marie.
Mozna je prispevek nekde blizko a nevidim to jen ja, tak promin:-)))

Marie (St, 25. 1. 2012 - 18:01)

..Ve skutečnosti nádor je...Myslím, že je to pravda a co si myslíte vy ?

alt1 (Ne, 18. 12. 2011 - 10:12)

Super video tady na doktorce, vědci dokazují na základě rozsáhlých výzkumů, že hlavní příčinou rakoviny a dalších nemocí je strava.

Pokud už jste to viděli, tak se omlouvám. Já jsem si to pustil až dneska. Ale opravdu to stojí za to pochopit, jak nemoci doopravdy vznikají a současně jaká je nejlepší prevence nemocí včetně rakoviny a co by se nemělo zapomínat ani při léčbě.

http://zdrava-vyziva.doktorka.cz/radeji-vidlicky-nez-noze-pravdivy-dokument-o-jidle-a-nasem-zdravi/

J (Út, 15. 11. 2011 - 10:11)

Na www.dokumentární.tv najdete dokument který se myslím jmenuje Léčba rakoviny zevnitř, je velmi inspirující. Je to ve filmech, které Vám otevřou oči.

Doktor Smich (Út, 15. 11. 2011 - 09:11)

10 minut smich a terapie smichem

http://www.youtube.com/watch?v=CelKcet8SHQ

http://www.youtube.com/watch?v=tAwEEY5Pi-Y&feature=related

Blanka Příkopov (St, 9. 11. 2011 - 14:11)

Zvláštní přístup,pakli-že máte při tak hojném výskytu rakoviny v dnešní době léčivé doporučení,mělo by Vám býti posláním sdělit lidem radu,aniž by z toho vzešel zisk:(

MARTINA (St, 17. 8. 2011 - 18:08)

Také vím o způsobu,jak...ZDA-LI SE DÁ LÉČIT BEZ CHEMOTERAPIE, či máte dobré výsledky s jakoukoliv jinou léčbou než je chemoterapie...prosím, kontaktujete mě na, byla bych velice vděčná Mgr. M. Minaříková [email protected]

Mia (St, 27. 7. 2011 - 09:07)

Pro anonyma z 26. 2. 2009...To, že strava nejen na rakovinu vliv má základní, se již zjistilo výzkumy – viz kniha Čínská studie.

pavel b (Ne, 19. 6. 2011 - 15:06)

Když jsem se po onemocnění...podivejte se na www.konopijelek.cz , nebo na www.essiac.-canada.com = tam jsou 2videa, ta pani co zachranila zivot lidem /rakovina/ , pod tim je pribeh vyleceni rakoviny plic, essiac=extrakt , se vyrabi v canade od roku myslim 1934 = tam je to vsechno na te website. jeste www.essiac-canada.intl.com =mozno cist =klik na german , italian , =4jazyky , i nemecky. a ceska www.volny.cz/dena.sro/ tam si muzete essiac koupit , nebo z canady objednat . na te essiac-canada = /secure ordering/ je objednaci tabulka. tento produkt se nikde v canade nereklamuje.

Jirka (Ne, 13. 3. 2011 - 20:03)

Jasně,lidé by podstupovali...MUDr.Kamil Jurkovič,Dr.Matthias Rath a citrón.Více rapidshare NWO

lenka (St, 5. 1. 2011 - 08:01)

Také vím o způsobu,jak...Jasně,lidé by podstupovali chemoterapie a ozařování..kdyby stačilo se cpát sodou...aspon nepište kraviny..já to podstupovala ,tak vím,že rakovina není kašel nebo rýma..chytráku...

Granvin (Út, 30. 12. 2008 - 22:12)

Natura
Myslím, že pokud sem nedáš odkaz na studii, která potvrzuje škodlivost bílého pečiva a uzenin, publikovanou v prestižním lékařském zdroji, tak ti Formol tuhle všeobecně známou pravdu neuvěří a budeš u něj, za psychopata, který svýma radama vraždí chudáky nemocné.

ad živá strava. Jeden říká vařit, druhý zas nevařit. Ideálem je asi tradičně zlatá střední cesta - konzumovat vařenou i syrovou stravu - třeba půl na půl, jak je vám libo, přesný ideální poměr je pak ale individuální. Nechápu, proč mají lidé neustále snahu utíkat do extrémů...

figo (Út, 30. 12. 2008 - 18:12)

for dotaz: Jestli obědváš v čínských bistrech, tak potěš pánbů!!
A 2-3 kg ovoce - příliš mnoho cukrů!!!!

pro dotaz (Út, 30. 12. 2008 - 18:12)

...a takhle jí celá vaše rodina? děti žena atd? nebo Vy si jíte takhle, o ostatní jedí běžnou stravu...ty vysoké teploty ale svědčí o tom, že není vše v pořádku....

Dotaz (Út, 30. 12. 2008 - 16:12)

V knížce Fit pro život autoři píší dopoledne ovoce, ovocně šťávy.Já toho sním dopoledne 2-3kg , nabídka je v obchodech poměrně pestrá, kupuji, co je levnější jablka,pomeranče, banány,kaki,ananas, mango, hrušky,atd.Na oběd si mohu vybrat ,nejraději čínu, kterou rozředím větší porcí rýže.Večer třeba předem namočenou čočku, změkne i bez vaření a k ní nejraději křen/rozpouští usazeniny/ a zeleninový salát:okurky,rajčata,papriky,avokádo,cibuli,mrkev.Co je důležité např. když jsou jahody tak jich sním třeba 3kila ale neobalím je těstem a neudělám knedliky.Rozhodně nejím pizzu a hamburgry.My jsme bohužel převzali z jiných kuchyní to nejhorší a k tomu máme knedliky, koláče,záviny, buchty ,pečivo.Ještě na závěr bych uvedl jednu zkušennost.Jak se stravuji jsem napsal.Když jsem se stravoval na kursu jako ostatní ,ráno 2 housky sýr atd. tak jsem po 4 dnech měl problémy s hlasem, to znam. ,že se mi to usadilo už na hlasivkách.Pak se lidi nemohou divit , že mají problémy se štítnou žlázou.

Natura (Út, 30. 12. 2008 - 16:12)

Maso taky bez tepelné úpravy?
Tak to bych byla radši už vegetarián.

V zásadě souhlasím s teorií živé stravy, ale na druhou stranu-důsledně to v praxi provozovat mi přijde jako téměř nereálné.

Ona už ta strava, před tepelným zpracováním je plná fujtajblů.
To si člověk nevybere. Je možné pouze volit menší zlo.

Dotaz (Út, 30. 12. 2008 - 15:12)

jednoduchá odpověď: živou stravou, to znamená, že nejsem vegetarián, záleží tedy na úpravě jak rostlinné stravy tak masa. Nesmíte vysokou teplotou, při pečení až 250st. vše měnit v mrtvou hmotu, z toho vyplývá, že je jedno, zda jíte bílé nebo tmavé pečivo obojí je mrtvá hmota, stejně je to s mikrovlkou.Pokud se samozřejmě nevyhnete těmto jídlům, je třeba provést radikální vnitřní očistu.
Jak bylo v pořadu uvedeno jsem citoval buňky v permanentním zánětu.I můj kamarád si této věty všiml při jeho sledování.Buňka je v zánětu, když se snaží ze sebe vyloučit co do ní nepatří.Pokud vyčistíte tělo, viry ani bakterie si vás nevšimnou.
Co se týče Breussovy léčby, domnívám se , že lze využít rádikálnější a rychlejší procedury s ještě větším efektem.
Klasická medicína s tím, že by se mohlo vyčistit tělo nepočítá a asi má pravdu, že by to 99%lidí neudělalo.Potom tedy lidé musí smířit s nemocemi, které je postihnou.Tělo dostal každý člověk k životu a ve svém zájmu by se měl o něj starat víc než o svůj majetek.

Natura (Út, 30. 12. 2008 - 13:12)

To Dotaz:

A čím se živíš?

Reklama

Přidat komentář