Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

Hans (So, 3. 1. 2009 - 07:01)

Psychika nemůže mít tak velký dopad na lidské zdraví, protože Natura stále žije....

Natura (So, 3. 1. 2009 - 07:01)

Ladislave,
Tvá věta:
"Mnoho psychologů tvrdí, že rakovina je jen společensky přijatelný způsob sebevraždy."
se mi zdá zajímavá.

Ale bohužel, zatím jsou to jen střípky, sem tam nějaký osvícený psycholog, či (ještě vzácněji) psychiatr, co si uvědomí, jak velký vliv má psychika na lidské tělo.
Díkybohu aspoň za těch pár.

Formol (So, 3. 1. 2009 - 00:01)

1. někteří skuteční psychologové skutečně tvrdí, že na rozvoji rakoviny se může v počátku podílet i emotivní ladění (ale tak nějak zatím nemají důkazy; proto je celkem oprávněně nikdo nebere vážně)

2. kineziolog je psychologem asi tak jako hyena gentlemanem

ladislav (So, 3. 1. 2009 - 00:01)

na tyhle věci je nejlepší kotvičník. Pro formola pak umělej konečník. Co se rakoviny týče, chce to hodně hlubokou psychoanalýzu, proč ten člověk vlastně chce umřít. Mnoho psychologů tvrdí, že rakovina je jen společensky přijatelný způsob sebevraždy. Tím nezavrhuji chirurgické a další možnosti klasické medicíny, ale chce to současně přinejmenším na stejném stupni významu dobrého psychologa, kineziologa, prostě někoho, kdo probere s nemocným psychické příčiny jeho nemoci.

Petržel (Pá, 2. 1. 2009 - 20:01)

a já na výdrž

Celer (Pá, 2. 1. 2009 - 17:01)

a já jsem dobrej na potenci.

Mrkev (Pá, 2. 1. 2009 - 17:01)

Pampeliška sama je plevel, jak by mohla vidět, že je na hovno.

Pampeliška (Pá, 2. 1. 2009 - 17:01)

Formol sám je jed, jak by mohl být schopný vidět zhoubný účinek jiných jedů?

Yossarian (Pá, 2. 1. 2009 - 17:01)

Oprava Formole ...Notora má vyšší vzdělání ...snad dokonce Bc......ale to tvrdí ona, bůhví jestli ví, co to je......ale zase je sociálně naprosto tupá, nechápe lidi nechápe vztahy ..o to víc řve svý poučky, protože cítí, že ji lidi neberou ....

Formol (Pá, 2. 1. 2009 - 16:01)

Ad bílé jedy
Tak si tady uděláme menší opáčko - takže běžné pečivo je pro pacienty smrtelně nebezpečné, protože to tvrdí hysterka Notora za podpory Granvina (za zmínku stojí i to, že oba tito "obdorníci" argumentující především vahou svých údajně hlubokých znalostí mají pouze základní vzdělání). Skutečně jsou to věrohodní snad-lidé?

Natura (Pá, 2. 1. 2009 - 06:01)

Granvine, díky.

Čas od času to člověk potřebuje připomenout.

Granvin (Čt, 1. 1. 2009 - 22:01)

Yoss
Proč tomu dávám energii? No, proč ne?

Yossarian (Čt, 1. 1. 2009 - 20:01)

Ano to je pravda že to někoho může oslovit ...to je jasný...ovšem otázka je proč to děláš ty ...co si tím řešíš?Proč tomu dáváš tu energii

Granvin (Čt, 1. 1. 2009 - 20:01)

Natura
Osobní urážky snášet nemusíš, jednoduše je neřeš.
Ty přeci víš jaká jsi a lidi u kterých ti na tom záleží to vědi taky, tak proč by se tě měli dotýkat urážky? Proč by se Tě mělo dotýkat, že někdo uráží tohodle člověka? Kdo jsi? Kdo skutečně jsi?
Ty to víš, tak to přijmi jako svou přirozenost.
Znáš Atmavičáru? Jestli ne, tak na to mrkni na googlu.

Yoss
Není dobré lidem něco cpát, ale je dobré šířit své myšlenky. Lidi, který je mají najít si k nim cestu najdou.

Yossarian (Čt, 1. 1. 2009 - 20:01)

A proč se teda všude hádáš , když se cítíš dobře naturo.....ráno vstaneš a už kritizuješ Formola .......
Pokud jde o sraní n hlavu, tak to startuješ hned......máš komplex že to nesmíš dovolit ,ale co je komu po tom??
Granvin i natura sice leccos vědí,ale jsou zakomplexovaní a proto to hned každýmu cpou...to moudrý člověk nedělá

Natura (Čt, 1. 1. 2009 - 19:01)

Hádám se? :-(
To bych asi neměla.
Ono je těžké ale neustále snášet osobní urážky, nařčení a nepravdy.

Jasně, je to příležitost k sebeovládání a
urazit se nechá jen ten, kdo urážku přijme.
Neustále hledám rovnováhu mezi tím, co je ještě pouhá ignorace a co už je "nechat si srát na hlavu".

Jana (Čt, 1. 1. 2009 - 18:01)

Naturo já vím že vpodstatě jsi ty a Granvin dobří lidé,ale proč těm dvěma pořád oponujete? To mě štve. V případě rakoviny at´každý skusí co může.Nezatracuji anu léčbu,medicínskou ani alternativní,ale nezkusit chemo se mi taky nezdá dobrá varianta.Ale pokud nesedne tak okamžitě s chemo končit,každý člověk to jinak snáší.Manžel měl chemo a v pohodě,pak alternativu,zkoušíme všechno.Švagr měl chemo a hrůza,dvě dávky a skoncoval s tím.V té situaci skusíme všechno. A i na toho Formola dojde,neboj. Ale nehádej se s ním!!

Natura (Čt, 1. 1. 2009 - 18:01)

Já myslím, že nikdo není ve své podstatě zlý.
Jen když se někdo necítí dobře, je těžké rozdávat lásku.
Paradoxně to funguje tak, že čím víc rozdáváme (ikdyž zdánlivě nemáme z čeho), tím víc se nám vrací.

Návštěvník (Čt, 1. 1. 2009 - 17:01)

Ten Granvin je z nich nejslušnější

pro Yossarian (Čt, 1. 1. 2009 - 17:01)

Já jsem tam opravdu nebyl. Ale podíval jsem se na to datum na příspěvky. K jistému granvinovi jsi tam fakt ošklivá. Je to škoda. Takhle se chováš všude? Možná bys potřebovala vážnou známost. Říká se, že to člověka změní. A ty asi v podstatě zlá nebudeš.

Reklama

Přidat komentář