Reklama

Léčba rakoviny bez chemoterapie a pomocí šetrných přírodních metod

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 13:01)

...první reklama, která pomůže i spotřebiteli...
to není tak zlé, ne?

:-)))) (St, 7. 1. 2009 - 13:01)

Kouzelné vysvětlení reklamy
:-))
cestička pro osud....aha

Granvin (St, 7. 1. 2009 - 11:01)

Ladislav
Jj, je to tak:)
Ale líbila se mi jedna věc, co psal Lazarev, že když se mu stalo, že ho jedna pani nepochopila a uraženě odešla, tak si neřekl, že to byla její chyba, ale začal hledat chybu ve svém poli a programech, začal zjišťovat proč on jí nedokázal poradit. Ale vím, že s lidma je to někdy fakt těžký, ale je možný, že k němu chodili právě spíš lidi, u kterých to asi mělo šanci se uchytit, anebo má prostě dar jim promluvit do duše.

Natura
Lidi bohužel nejsou zvyklý se sebou něco dělat, opravdu si radši vezmou ráno pět pilulek a je jim jedno, že změnou životosprávy by se alespoň půlky zbavili. Docela se snažím lidem přijít vstříc a zmenšit změny na minimum, aby to pro ně bylo snesitelný, ale někdo pomoct chce a někdo ne. Třeba pani domácí, i když sama ví, že mám pravdu, tak na sobě nic nezmění. Nedávno jsem přes icq radil jedné paní z moravy (kontakt z doktorky) a že by měla pít čaj a užívat bylinné tinktura bylo ok, ale k úpravě stravy jsme se nedostali, to jí nezajímalo i když jsem několikrát řekl, že by to bylo potřeba. A ostatní zkušenost s poradenstvím přes net je podobná. (se pak lidi nemůžou divit, že to nebude mít kýžený efekt, když udělaj ani ne půlku toho, co jim řeknu)
Za chvíli mám setkání se sestrou známého - je těhotná a kvůli vrozené nemoci nesmí přibrat nad určitou váhu, tak uvidím jak to přijme
Jsem kdysi měl dělat jídelníček pro jednu těhotnou, ale nedodělal jsem ho, poté co mi řekla, že jí ze zeleniny jen tohle a tohle a kámošovi řekla, že od něj žádný doplňky nechce, že má ve stravě vše, co potřebuje, tak jsem usoudil, že to nemá smysl.
(a podotýká, že ta hiena nenasytná si od těch lidí ještě nevzala ani korunu)

Ladislav
Lidi mě tu občas napadaj, že si tu dělam reklamu, ale pravda je, že sem jen občas dam kontakt s tím, že kdyby někdo potřeboval, tak se mi může ozvat - jen dělám osudu cestičku, jak se ke mě může dostat ten, komu bych mohl pomoct.

ladislav (St, 7. 1. 2009 - 09:01)

yoss: zkus tu diskutovat bez osobních útoků. Na ty jsou tu jiní. Diskuse vedená mezi slušnými lidmi by je všechny měla vzájemně obohatit.

ladislav (St, 7. 1. 2009 - 09:01)

Natura: ber to tak, že nemoc je signál pro člověka, že něco dělá špatně a že něco musí změnit, pokud se chce udravit, ať se jedná o o alkohol, cigarety, dietu, odstranění některých vzorců chování. Komu Granvin bude ku prospěchu, ten si ho najde. A ta nemoc bude pro toho člověka motivací, alespoň na vědomé úrovni určitě. Lidi chtějí být obvykle zdraví, ne nemocní.

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 08:01)

kineziologie = nauka o pohybovém aparátu

Yossarian (St, 7. 1. 2009 - 08:01)

Souvisí....přotože to všude zdůraznuješ ....a je logický, že za Granvinem příde člověk který hledá a ne ten který chce dál jíst vepřozelo......
Znám hromadu lidí, kteří jedí zdravě tady v Pze.......jen ty si myslíš že jediná jsi osvícená a připravená.....

Natura (St, 7. 1. 2009 - 08:01)

a jak to souvisí s tématem?

Yossarian (St, 7. 1. 2009 - 08:01)

Víš Naturo ty jsi zakomplexovaná...tvoje činnost se skládá z toho že se stále povyšuješ nad ostatní a vyzdvihuješ jak jsi osvícená a ostatní nemožní a zaostalí.....prostě komplex jak Brno

Natura (St, 7. 1. 2009 - 07:01)

Granvine,
vím, že Tvé činnosti se sestávají výhradně z bohulibých pohnutek, ale jak chceš docílit změnu myšlení u lidí vyrůstajících v totalitě (bez možnosti pravdivých informací) x let, kteří se na Tebe budou koukat jako na blázna, co že to po nich chceš-změnit stravovací návyky, na které byli zvyklí desítky let...
Jak to přijímají? Jsou svolní ke změně? Jaké máš zkušenosti?
Nebo k Tobě chodí už jen Ti, co jsou opravdu rozhodnuti něco změnit?

Ladislav (St, 7. 1. 2009 - 02:01)

Do té kineziologie se určitě pusť. Mám s tím dobrou zkušenost přímo ve vlastní rodině, když byla vážně nemocná moje tchýně. Utekla hrobníkovi z lopaty. S tou prací na sobě máš naprostou pravdu. Když pracuješ s lidma, navíc je ten krásný pocit, že tím,že jim pomáháš jim, současně si mažeš i svoje starý zátěže, protože vždycky k sobě natáhneš lidi, kteří se potýkají s podobnými problémy, co jsi třeba měl dřív ty a budeš zrcadlem jak ty pro ně, tak oni pro tebe. Záleží pak jen, jak tvoji snahu přijmou a hlavně, jestli jsou ochotni ji přijmout. Koně můžeš dovést k řece, ale napít už se musí sám.

Granvin (Út, 6. 1. 2009 - 15:01)

Ladislav
V podstatě ano. V tomhle roce bych rád začal studovat kineziologii, ale zatím mi jde o to vysvětlit člověku, co dělá za chyby a jak je napravit. Jsem toho názoru, že sice je dobré pomoci si kineziologií a jinýma metodama, ale že hlavní práci na sobě musí udělat přímo nemocný, aby se stal lepším - k tomu přeci nemoci jsou, aby se z nich člověk poučil.

Formol je chudinka. Jediné, co umí je vše překrucovat (často dost ujetě) a kritizovat. Sám si tu jen honí ego. Mě to chvilku bavilo, ale už je to nuda, proto ho ignoruju. Tyhle témata nejsou o něm nebo o mě, ale o tom, aby se lidi něco dozvěděli a poznali jiné názory na dané téma.

ladislav (Út, 6. 1. 2009 - 14:01)

Yossarian: nevím všechno a na téhle diskusi se třeba i chci něco dozvědět více. Proto nepovažuji za přínos exhibice někoho, komu neprošel rukama jediný pacient. Granvinovy příspěvky něco pozitivního přinášejí. Formolovy ne.

Yossarian (Út, 6. 1. 2009 - 13:01)

No hlavně že vy všechno víte .....Formol má aspoň vzdělání na rozdíl od tebe ladislave...žárlíš co??

ladislav (Út, 6. 1. 2009 - 13:01)

tedy spíš psychoterapie?

Granvin (Út, 6. 1. 2009 - 13:01)

Ladislav
O hypnóze? To si ani nevybavuju. O hypnóze toho moc nevím, spíš se zabývám vysvětlením příčiny potíží a způsobu léčby - jak člověk sám na sobě má pracovat, aby odstranil příčiny.

ladislav (Út, 6. 1. 2009 - 11:01)

Kašlete na toho formolimbecila, co nic neumí a nezná. Ani k pacientům ho nepustili, vyhodili ho někam, kde nemůže páchat škody na lidech, a tady bude si bude honit triko.
Granvin: psal jsi o hypnóze, máš o tomhle v případě rakovin nějaké poznatky nebo zkušenosti?

Tlustej prímař (Po, 5. 1. 2009 - 23:01)

hyperbola primitivům nic neříká.....

?? (Po, 5. 1. 2009 - 23:01)

Formole, pokud chceš psát pod cizími jmény, nesnaž se o maximální odlišnost (expresiva, nespisovné výrazy). Je za tím vidět snaha o maximální odlišení, což je kontraproduktivní a nakonec jsi odhalen jako již dříve na http://amail.security-portal.cz :-DDD ...

?? (Po, 5. 1. 2009 - 23:01)

Formole, Vy mrdko z hada, nějak jste se nám naučil schizofrenčit. Nemáte žádnou podporu, tak tvoříte alterega ?
Že píšete maily jménem děkana, to už víme. Že si kupujete umělé řitní otvory, taky už víme. Že Vás vypráskali z LF Praha do Brna k Vojtovi, je nám taky známo. Co nás ovšem nejvíc fascinuje, je fakt, že léčebná moudra zde rozdává individuum, které nevyléčilo ani červenku praseti. Pomíjim fakt, že Vás poslali na obvod do Bezdíkova, abyste nenadělal tolik škody. Fandím Vám jelítko, vždycky jsem držel palce outsiderům ...

Reklama

Přidat komentář