Reklama

klystýr, výplach střev

Aneta (St, 27. 10. 2010 - 19:10)

Dobrý den,
můj tříletý syn trpí zácpou od 6 měsíců. Nyní se z biopsie zjistilo,že jeho tlusté střevo je nezralé. Bylo mi doporučeno změnit stravu,což zatím valný výsledek nemá. V nemocnici mi doporučili,když se do tří dnů nevykaká,dát mu čípek nebo klystýr,ale on čípek rozpuštěný vykaká a víc už nic a klystýr už několikrát vstřebal a vyčůral. Pokoušela jsem se to řešit i homeopatickými léky,ale po těch byl hodně opruzený a taky to nebylo úplně ono. Nejvíc mu pomáhal lék,který se používá na vyprázdnění před operací,měl ho asi 4 měsíce a odbourala se mu i zácpa psychická,ale bohužel už ho nemáme a asi ani není dobré brát ho příliš dlouho.
Zatím jsem synovi dělala klystýr čistou vodou. Co mám do té vody přidat aby se syn stoprocentně vyprázdnil? Ricinový nebo glycerin. olej či sůl a kolik? Jak često se může případně aplikovat Yal a může ho předepsat i dětská doktorka? Nemůžu mu neustálým zaváděním něčeho do zadečku zhoršit strach z bolesti při kakání? Je možné,že mu ty gangliony nedozrají? Díky moc za odpovědi.

V. (Út, 19. 10. 2010 - 22:10)

Trapná, stupidní diskuse o hovně

V. (Út, 19. 10. 2010 - 22:10)

Trapná, stupidní diskuse o hovně

V. (Út, 19. 10. 2010 - 22:10)

Trapná, stupidní diskuse o hovně

Kamil (Út, 19. 10. 2010 - 20:10)

Vždy když si dělám výplach tak se nehorázně vzruším protože se mi líbí průjem.Dělám to jen z toho důvodu že se vzruším a né proto abych se pročistil. Ale je normální když si napustím cca 250ml vody do střev a už musím ukrutně na velkou, a když to ze mn첲chčije˛˛tak mám problém že se mi neustále stahuje svě
rač a odchází to po troškách? Kdyžtak písnite na mail:[email protected] předem děkuju.

bože, (Pá, 24. 9. 2010 - 19:09)

Klystyr jedině pořádný a...to je na světě tolik stupidních lidí,až to bolí! ! ! ! ! !

Ferda (Pá, 24. 9. 2010 - 14:09)

Něco podobného jsem zažil...Dej vědět,já Ti to udělám, je to fakt vzrušující a navíc tyky zdravé se občas vyčistit F.

George (Út, 14. 9. 2010 - 12:09)

Četl sem diskuzi o klystýru...Něco podobného jsem zažil v roce 1979 proti své vůli od zřízence a museli mě držet dva.Přišel s klystýrem,ale já jsem mu nedovolil zavést hadičku,proto si pozval pomoc.
Dnes bych to chtěl prožít znovu protože mě to děsně vzrušuje,ale nevím,jak si o to říct!Ještě mě čeká jedna operace (vytažení šroubů),ale pochybuji,že je standardně v předoperační přípravě předepsán výplach střev klystýrem.

Ach (Čt, 9. 9. 2010 - 17:09)

Klystyr jedině pořádný a to vrazit si tam pořádnou hadici tak 30.Cm dlouhý a 10.cm tlutstý pak pustit si tam teplou vodu a to plný slinany tedy plivat plivat a plivat protože sliny dodají střevám patřičnou přirozenou energii sílu pružnost atd. Můžete přimíchat i kousek hovna pro posílení střevní stěny. Až budete mít v sobě cca 2.litrů vody tak musíte plakát tak 10.minut neustále a masírovat si bříško aby se přilepená hovínka odlepila. Doporučuju též po klystyru si vrazit celou pěst do konečníku.
Klystyr se dělá kdykoliv a to nejlépe aspoň 6.krát po sobě a pořádně po klystyru protáhnetěte konečník a to tak že pěsti otevřete konečník a budete ho protahovat. Doporučuju klystyr také z na drobno ostříhanych vlasů aby se ve střevě zamotali do hoven a tedy ta sračka vyšla ven. Muži pokud mají dostatečně velký Penis tak můžou ho strčit do análu kvůli protaženi před klystyrem. Také kdo může tak si může konečník vylízat kvůli stimulaci. Přeji hezké klystýrováni.

hujer (Čt, 9. 9. 2010 - 16:09)

debyli ste se posraly ocasyfakane, nelez sem nebo te zmaluju!

romka (Čt, 9. 9. 2010 - 16:09)

debyli ste se posraly ocasy

bafanek (Čt, 9. 9. 2010 - 16:09)

Nabízím odborné provedení...tak kde je ta adresa, René ????

(Pá, 6. 8. 2010 - 19:08)

Ahojte lidi,

Dělám si klystýr každý týden,je to výborné!!!
Je mi 18 let,dělá mi to matka nebo přítel ve vaně vždycky vystrčím zadek a nacpe mi to tam a v předklonu mi dělají klystýr,potí se mi z toho pohlavní orgán...

GSmith (St, 16. 6. 2010 - 19:06)

Dát si čas od času klystýr,není špatné.Vyčistí to střeva a trávení se zlepší.Ale rád bych,aby mi to udělala sestřička v nemocnici a třeba i 2x!Ten pocit jsem zažil asi jen jednou a tenkrát jsem se toho bál a vzpíral se,že mě museli dva držet,aby bylo možno hadičku vůbec zavést!!

rufus (St, 2. 6. 2010 - 18:06)

Já jsem měl taky z klystýru hodně strach,tak jsem si sehnal co nejvíce info na netu,ale musím říct ted už je to pro mně docela sranda,ale kdyžjsem si ho včera dělal poprvé a zaváděl hadičku,tak se mi ze strachu z celkového klystýru uplně rozbušilo srdce,tak jsem počkal 5 minuta zkusi to znova a už to bylo v pohodě,nejhorší je to dělat poprvé,pak ste si už určitě jistější ,já si ho za 3 hodiny budu dělat podruhé a myslím že do sebe dostanu dost vody.Poprvé jsem dostal jen tak čtvrt litru,ale dostal bych víc určitě,ale bál sem se,tak sem to stopl.
Dostal jsem toho do sebe tak málo,že se mi ani nechtělo na záchod,na záchodě jsem čekal tak 10 minut a nic,tak jsem se rozhodl ,že proste zatlačím a postupně to šlo.Pak jsem šle k tv a po půl hodině jsem šel ješte vyhodit zbytek vody ze střeva a pak už to bylo v poho.

Hejhula (Út, 27. 4. 2010 - 17:04)

Četl sem tady něco jakože...A co takhle si s ním promluvit, vysvětlit, že je to normální a že pokud to na něj přijde ať to řekne a vy jděte s ním onanovat. Já takhle chodím s naším synem, když není manžel doma a vše je v pořádku. Kluk poznal ženskou a manžel ho naučil různé techniky onanie

(Út, 27. 4. 2010 - 12:04)

jak to tady čtu, nestačilo...Nu dělám si klystýry již léta předtím z 2.l teď 1,2l a pokaždé se voda dostane až do žaludku úplně mi to tam žbluňká je to fajn pocit.

To je vůl (Pá, 16. 4. 2010 - 12:04)

Honzo versus Pacient. No ty jsi dobrý magor ha ha fakt bych chtěl vidět Doktorku-myslím hlavně mladou,která by někomu chtěla dělat klystýry ty Bláááázne ha padám smíchy díky za vtip!!!!

Já, (St, 14. 4. 2010 - 20:04)

máš velmi bujnou fantazii. Nechceš o tom napsat nějaké erotické povídky?

(St, 14. 4. 2010 - 12:04)

Četl sem tady něco jakože otec svoji 4.lety holčičce chce udělat klystyr kvůli tomu že malá se boji jít na wc atd? No chlape,běž k doktorovi s ni!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář