Reklama

klystýr, výplach střev

Jana (Út, 18. 2. 2014 - 19:02)

Každý týden co máme v...To s tím výpekem mě docela fascinuje.Ale my jsme vegani-no ale mohla bych to zkusit nějakým krémem ne? I když příroda je příroda.Možná i máslo by stálo za úvahu....

Jana (Út, 18. 2. 2014 - 19:02)

Každý týden co máme v...To s tím výpekem mě docela fascinuje.Ale my jsme vegani-no ale mohla bych to zkusit nějakým krémem ne? I když příroda je příroda.Možná i máslo by stálo za úvahu....

Kupsová (Út, 18. 2. 2014 - 19:02)

Každý týden co máme v neděli husičku nebo bůček-si necháváme výpek.Po obědě se pěkně seřadíme do jedné lajny-ohneme se a vyšpulíme zadečky.Maminka nám do anusů vetře onen výpek-je to zdaleka lepší než čípek nebo klyzma.Jen pozor na výpek s cibulí nebo česnekem-to velmi pálí.Na záchod pak letíme kandit-a kakáme jak diví......Podle potřeby výpek aplikujeme znovu.

Márty XXX (Ne, 16. 2. 2014 - 21:02)

ahoj, tak teďka vážně, koukám i já na to že tu za mě někdo píše. Já píšu pod nickem Márty XXX ale poslední příspěvek jsem nepsal a žádný příběhy matek nebo něco podobného nepíšu díky zatím čus

dhdf (Ne, 16. 2. 2014 - 19:02)

Márty je největší kretén...Márty asi nic moc v životě neumí a nedokázal. Tak se alespoň zbaběle poflakuje po netu a trousí stupidní příspěvky do různých diskusí. A přitom zbytečně, má schopnosti na to něco dokázat. Akorát si musí najít něco co by ho trochu bavilo a pak na tom pracovat, i kdyby jen půl hodiny denně.

mim (Ne, 16. 2. 2014 - 00:02)

:-)Majdo a Radko, řval jsem u vašich příspěvků smíchy.Je to vtipnější než Zeman, ten má rektální problémy také.

Blanka (So, 15. 2. 2014 - 20:02)

Já jsem byla u kamarádky na výplachu střívek,výplach jsem si vezla domu autem,před vesnicí jsem musela zprudka zastavit a celý kýbl jsem si rozlila v autě.Tak co ted s tím? autíčko mi suprově zapáchá......

Blanka (So, 15. 2. 2014 - 20:02)

Já jsem byla u kamarádky na výplachu střívek,výplach jsem si vezla domu autem,před vesnicí jsem musela zprudka zastavit a celý kýbl jsem si rozlila v autě.Tak co ted s tím? autíčko mi suprově zapáchá......

Márty XXX (So, 15. 2. 2014 - 09:02)

juuuuu, jdu to rychle...ahoj, to zní supr, proč ne, já to taky dělam a super se mi nafoukne břiško, jsem jako těhotný opak ahoj a napiš

Márty XXX (So, 15. 2. 2014 - 09:02)

juuuuu, jdu to rychle...ahoj, to zní supr, proč ne, já to taky dělam a super se mi nafoukne břiško, jsem jako těhotný opak ahoj a napiš

Honza (Čt, 13. 2. 2014 - 20:02)

Konečně sem dal někdo...zkuste místo teplé vody hermánkový nebo měsíčkový odvar, máme vyzkoušeno. Dobře ho snášejí i naše děcka a pojmou postupně i ty zmiňované 3 litry.

začátečník (Čt, 13. 2. 2014 - 18:02)

Koupíme 3 litrový...děkuji za podrobný návod.

výborný návod n (Čt, 13. 2. 2014 - 15:02)

Koupíme 3 litrový irigátor, ideálně s hadičkou s balonkem, aby nevyklouzla z konečníku. Do irigátoru nalejeme 3 litry vody o teplotě 40 až 42 stupňů; teplotu určitě přeměřte teploměrem, protože se to jinak nedá odhadnout a je důležité aby byla v tomto rozmezí!!! Pokud bude teplota nižší, tak se střeva stáhnou a do sebe nedostanete dost vody!!! Vak zavěsíte asi 30 až 40 centimetrů nad zadek, třeba na kliku od dveří, rozhodně ne výše!!! Existuje silně rozšířený omyl, že se irigátor má zavěsit do výše očí; to je šílenost!!! Irigátor pověšený do výše očí způsobí, že tlak vody bude obrovský a podání klystýru bolestivé a nebezpečné (může dojít i k protržení střeva. Výšku zavěšení 30 až 40 cm si změřte metrem, je to důležité!!! Pak si lehněte na záda s pokrčenýma nohama a zasuňte hadičku asi 10 centimetrů do konečníku. Svorkou pusťte vodu do střev. Snažte se úplně uvolnit, relaxovat. Cítit by měl být jen tlak ve střevech, ale v žádném případě bolest. V případě bolesti přestaňte okamžitě napouštět, znamenalo by to, že máte moc ucpaná střeva a voda neprotéká dál. Během napouštění můžete polohu měnit. Ideální je, otočit se na pravý bok, jakmile do vás nateče první litr vody. Pokud nejsou střeva ucpaná, měly by se do Vás vejít celé tři litry, ale rozhodně nenalévejte střevo, pokud to bolí!!! Můžete v případě většího tlaku na chvíli zastavit přívod vody a po chvíli ji zase pustit. Nespěchejte, napouštění vody do střeva může klidně trvat 10 nebo 20 minut, není cílem natlakovat to do sebe co nejrychleji. Je dost pravděpodobné, že poprvé do sebe dostanete vody málo, třeba jen pouhý litr, ale z toho si nic nedělejte. Postupem času při dalších klystýrech do sebe určitě požadovaných 2,5 až 3 litry v pohodě a bezbolestně dostanete.

Petr. (St, 5. 2. 2014 - 12:02)

Nevíte někdo, jestli se v...Diskuse na toto téma je na www.zdravi-az.cz,část Očista tlustého střeva.

Honza (Út, 4. 2. 2014 - 20:02)

Nevíte někdo, jestli se v...ahoj, tady je možno objednat tekuté kastilské mýdlo - http://az-europe.eu/cz/bio-tekute-kastilske-mydlo-250-ml-p298292/e?gclid=CIGrhsabs7wCFdHLtAodbnoA0A. My doma děláme preventivní očistu střev, zkoušeli jsme různá klyzmata,ale nejlépe se nám osvěčil odvar z heřmánku a nebo z měsíčku, hlavně pro děcka. S kastilským mýdlem nemám zkušenosti a budu rád když se se mnou o ně podělíš.

! (St, 29. 1. 2014 - 08:01)

Lucie, na doktorce.cz mezi úchyláky a dealery neprodejných nesmyslů toho asi moc nevyzkoumáš. A uvedeš-li v seznamu literatury tento neseriózní zdroj, asi ti to oponent omlátí o hlavu.

asi (Út, 28. 1. 2014 - 21:01)

Dobrý den,

prosím o...taky potřebuješ výplach

Lucie (Út, 28. 1. 2014 - 21:01)

Dobrý den,

prosím o vyplnění dotazníku k mé absolventské práci (komparace pojištění domácnosti), odpovědi jsou anonymní..

www.mojeanketa.cz/pruzkum/221122174/

zabere to minutku a moc mi to pomůže.. Děkuji :)

xyz (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Je běžné, že někdy do...Ano jedná se o ucpana střeva je tře¨ba v anáule několikrát trubičku lehce povytáhnotu a zstřčit - zahýbat s ní v konenčíku- a klyzma půjde dop těla dále. ty 2 lt jsou optimální a pojme
je i dospívající kluk.

Anna Benešová (Út, 28. 1. 2014 - 17:01)

Já používala klystýr s darovanou urinou na léčbu syndromu polycystických vaječníků, protože v rámci dárcovské urinoterapie jsem nebyla schopna to pít. Kamarádka mi jednou týdně načůrala zrhruba 2,5 litru uriny, kterou jsem si napustila do střev a podržela co nejdéle, než jsem vypustila. Za čtvrt roku mi při vyšetření bylo řečeno, že syndrom polycystických vaječníků mi zmizel. Doktor nechápal a já mu raději ani neříkala, jakým zázrakem jsem se vyléčila, protože pochybuji, že někdo z doktorů ví, co je to dárcovská urinoterapie. Oni doktoři tyhle přírodní metody velmi podceňují, ale někdy jsou nepřekonatelné a zázračně účinné.

Reklama

Přidat komentář