Reklama

klystýr, výplach střev

Anežka (Ne, 10. 8. 2014 - 20:08)

Ahoj všichni! Je mi 15 let a 1x az týden si aplikuji klystýr pomocí klystýrového balonku o objemu 350ml do konečníku. Celkově naplním balónek asi 5x,pak jdu na záchod....mám jen čistou vlažnou vodu. Aplikuji si ho proto,že je to dobré na pleť...máte méně akné...a tato metoda není vůbec bolestivá,jen to chce soukromí a klid. Určitě lepší než glycerinové čípky atd. Apliakce je jednoduchá - buĎ opřená o lokty na zemi, nebo na zádech s pokrčenými nohami

Horákov (Čt, 24. 7. 2014 - 13:07)

Lepší než obyčejný klystýr je výplachová sada pro domácí hydrocolon, ta vám střeva vyčistí naprosto perfektně.

Márty XXX (St, 25. 6. 2014 - 17:06)

Ahoj, jak se tu máte. Já supr, tak jsem si udělal klystýr pomoci sprchy, tedy jsem sundal konec sprchy a hadičku jsem si vložil do análu, a pěkně pustil teplou vodou, koukám jak mi bříško neuvěřitelným způsobem roste, až jsem vypadal jak těhotný. Trošku jsem cítil tlak a najednou se to uvolnilo v tlustém střevu a dostalo se to do tenkého, poznám to podle toho jak je břicho tvrdé, když je tvrdé všude, tak je je jak voda v celém břiše. Dělám to taky vzduchem. No závěrem supr pocit, když jsem se naplnil úplně co to šlo, tak jsem se krásně udělal bez jakékoliv pomoci, ahoj Márty :-)

BigIT (Pá, 13. 6. 2014 - 14:06)

No vzhledem k tomu, že celý svět bojuje s tím, že voda je plná ženských hormonů z hormonální antikoncepce díky čemuž se zhoršuje plodnost chlapů, tak se obavám že taková terapie asi nebude mít vliv jenom na růst ochlupení, ale možná toho už ani moc nezplodíte.

protiplísňový k (St, 11. 6. 2014 - 14:06)

Naprosto perfektně proti kandidóze zabírá protiplísňový klystýr s tzv. chytrou houbou.

K (Út, 10. 6. 2014 - 05:06)

Na internetu se bohužel pohybuje velice mnoho mentálně nedospělých jedinců, kteří navíc mají spoustu volného času (jsou na podpoře). Mají potřeba všechno okomentovat, každého urazit atd. Těmto jedincům se říká internetový troll.

To víš že jó, (Po, 9. 6. 2014 - 19:06)

za drahý prachy si budu kupovat cizí chcánky.

Márty (Ne, 18. 5. 2014 - 14:05)

ahoj holky jak se máte, to...ty jsi přece jenom neskutečný vůl!

Márty XXX (Pá, 16. 5. 2014 - 23:05)

Včera se mi povedlo dostat...ahoj holky jak se máte, to je moc supr. Já ani nevv!M kolik jsem do sebe napustil vody. Když se to vezme tak po naplnění mého bříška se to mazec, jsem jako těhotný, mazec. Když tak pisněte holky ahoj Márty XXX

! (Pá, 16. 5. 2014 - 18:05)

Historky nemusí být pravdivé, ale musí se dobře poslouchat.

D.S. (Pá, 16. 5. 2014 - 16:05)

Na vojně nám v rámci šikany na marodce podávaly klystýr o objemu 4 litry. Museli jsme to vydržet jednorázově jednorázově pojmout, kdo u toho naříkal, dostal ještě navíc injekci vitamínu C, což bylo ještě horší než tento velkoobjemový klystýr. Jo, taková vojna za totáče nebyla žádná sranda.

Majkl (Pá, 16. 5. 2014 - 13:05)

Jste všichni žabaři, slavný Dr Kellog dával sobě i svým pacientům klystýry o objemu až 6 litrů.

Stela (Pá, 16. 5. 2014 - 09:05)

můj limit je max.2litry

... (Út, 8. 4. 2014 - 22:04)

Kartářka potřebuje...Hehehe...:)))

No... (Po, 7. 4. 2014 - 22:04)

Online magazín a katalog...Kartářka potřebuje klystýr...
Pochopí ten debil, který tady zadělal Doktorku tou reklamou, že účinek je přesně opačný?

urina (So, 5. 4. 2014 - 01:04)

pročištění střev je...nejlepší tekutinou na klystýr je převařená vlastní moč

Libor (Po, 13. 5. 2013 - 13:05)

Hledám holku která by my jednou týdně aplikovala klystýr.....já Brno.Díky za odpovědy......

[email protected]

Márty XXX (Po, 10. 3. 2014 - 13:03)

Ahoj, moc pěkné, já osobně dělám klystýr pomocí sprchy na max a vzduhem, pomocí pumpičky. Vzruší mě to tak že se udělám, ale musí se ta vodou nebo vzduch dostat i do tenkého střeva. Pak už jen to krasně začne šimrat, tak začnu pumpovat vzduch více a více a pak se krásně udělám Ahoj Márty XXX

Bruce (So, 22. 2. 2014 - 13:02)

Mně to opravdu nepřijde...Pavle, Ty jsi hlupák, kecáš a nic jsi nezkusil, dělám to již několik let asi 2x až 3x týdně, snad umíš regulovat tlak na vodovodu. Jestli tu vodu piješ, tak jak může ublížit ve střevech. Je to zdravé a blahodárné pro tělo.

! (Út, 18. 2. 2014 - 20:02)

Kupsová, platí, že historka nemusí být pravdivá, ale musí se dobře poslouchat. Zkus vymyslet ještě něco podobného.

Reklama

Přidat komentář