Reklama

klystýr, výplach střev

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2009 - 18:08)

Bohouši, schválně a co za ty svoje rady budeš chtít. Dozajista to dělá nezištně z lásky k lidem.

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2009 - 13:08)

Bohumile, jseš trapný se svou neplacenou reklamou, kterou vkládáš do všech rubrik.

Bohumil (Pá, 14. 8. 2009 - 11:08)

Vím o účinném, mnohem příjemnějším a šetrnějším způsobu, jak si vyčistit střeva. Koho to zajímá, tomu rád poradím ze své zkušenosti, pokud mi napíše na adresu : bohumiljaeger"gmail.com

ForBio (Pá, 14. 8. 2009 - 10:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Více na www.forbio.cz

Karel (Čt, 13. 8. 2009 - 22:08)

Lidi zlatý, celý to moc hrotíte. Všechno je to o tlaku a ne o objemu. Když pověsíte pytel s vodou půl metru nad břicho tak je v hadicích tak malý tlak, že se vám nemůže nic stát. Co se do vás vejde, to se vejde a hotovo. Není to závod, kdo do sebe nalije víc vody. Podle mě je lepší dát si tři litrové klystýry než do sebe rvát pod tlakem pět litrů, ale je to váš boj. Já mám devadesát kilo a podle zkušeností je mi víc než dva, dva a půl litru nepříjemné, a to to do mě teče i několik minut. Když ležím, je to dobrý, jak vstanu tak letím. Kámoška, která má padesát kilo do sebe bez jakýchkoli problémů hrkne čtyři litry, jako by to vycucla a jde něco dělat. Po půlhodině si v klidu zajde na hajzlík. Jak to dělá nevím, já bych to nezvládl, ale znamená to, že vše je individuální. Taky záleží na tom, jaký si uděláte. Jinak musím, když si udělám citronádu a jinak po heřmánku.

Hugo (Čt, 13. 8. 2009 - 21:08)

Dva litry je asi maximum, víc bych neriskoval.

Kristýna (Čt, 13. 8. 2009 - 20:08)

Dobrý den, mám dotaz na kohokoliv zkušenějšího a ochotného zde.:-) Začala jsem si dělat klystýry kvůli zažívacím problémům (hlavně žaludek a následné nadýmání a obtížné vyprazdňování), používám pouze malý balónek - tyčinka na zavedení je dlouhá asi jen 10 cm - a postupně do sebe s jeho pomocí naleju asi litr. Přijde mi, že se docela vyprázdním - cítím úlevu...ale četla jsem zde o "velkých výplaších" a zaujalo mě to. Mohla bych se zeptat na rozdíl, když bych si výplach dělala pomocí irigátoru, dostane se mi voda dále do střev a vypláchne toho ještě víc, než balónek? Nebo je totéž,když bych do sebe i balónkem nalila třeba 2 litry?(Upřímně mi připadá už při tom litru, že je to maximum, takže ani nevím, jestli bych irigátorem více tekutiny zvládla). Předem moc děkuji za zkušenosti třeba i někoho, kdo zkusil obě možnosti, jestli je velký rozdíl výplach balonkem a irigátorem...předem moc děkuju

(Ne, 9. 8. 2009 - 00:08)

Tak dostat do sebe 4-5 litrů vody nu tak to už spíše se tak velký objem dává ale tlustým lidem kteří váží tak já nevím 120 kg jelikoš mají střeva značně zvětšena ale kdo váži těch 70 kg tak 2.l akorát. Třeba se mýlím nevím já 2.L do sebe dostanu v pohodě ale mám dost teda. A voda z kohoutku je fakt ok.nebo si snad myslíte že lidé odjakživa si vodu převařovali ha blbost a byly zdravější než v dnešní době. Já alespoň jsem úplně ok.

Míla (Ne, 19. 7. 2009 - 14:07)

Pro Pavla, díky za příspěvek..nicméně..nechme zdravotní sestru, ať se vyjádří. Jaký klystár jsi zažil Ty, Pavle?

Já jen ten z irigátoru Erilens, ten je na 2 litry?

Míla

Pavel (Ne, 19. 7. 2009 - 13:07)

Myslím si, že příspěvek zdr. sestry je výmysl. Takové velké objemy (4-5 litrů) by vydržel jen málokdo aniž by praskl.

Míla (Ne, 19. 7. 2009 - 11:07)

Pro zdravotní sestru-příspěvek z 16.7. : zajímalo by mě jaké se tehdy v nemocnicích používaly irigátory..když se dávaly tak velké kolystýry. Je pravda, že se používala koncovka s balonkem, který se se v konečníku nafoukl, aby to klystýrovaný v sobě udržel?

Hezký den a těšímn se na odpověď

Míla

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2009 - 09:07)

Neopruzuj tady s neplacenou reklamou.

.... (Ne, 19. 7. 2009 - 08:07)

Dobrý den,

chtěl bych se Vám nejdříve krátce představit, jsem profesionální fytoteraput a zabývám s alternativní medicínou, mám za sebou více než stovku úspěšně vyléčených pacientů a to zejména co se týče:akné, migrény a jiné bolestí hlavy, alergie, bolestí zad. Osobně jsem sám sebe vyléčil od těžkých migrén a akné. Vzhledem k tomu že se na mně v poslední době často lidé obracejí s prosbami o pomoc a o poskytování léčení přes internet nabízím tyto služby i Vám, pokud nemáte čas nebo se bojíte navštívit léčitele osobně je tohle ideální příležitost pro Vás, stanovím dle Váších potíží diagnosu a předepíší vhodné léčebné přípravky které jsou snadno dostupné v každé lékárně popř. na internetu. Obory léčitelství kterými se zabývám: fytoterapie, homeopatie, Bachova květová terapie, Tradiční čínská medicína, Peruánské byliny. Nejsem žádný podvodník kterému jde o zisk ale chci být Vaším partnerem v oblasti Vašeho zdraví, které máte jen jedno a je to ten nejcennější dar který člověk má, zaslouží si Vaší pozornou péči. Pokud máte zájem o léčbu nebo se chcete jen na něco zeptat, PROSÍM jsem zde pro Vás. Pište na mail: naturalmedical"seznam.cz

Samo (So, 18. 7. 2009 - 23:07)

Pro Viki: Nedříve to zkus s čistou vodou. Tím nemůžeš nic pokazit. Ve střevě nemáme zrovna moc kyselé prostředí, ato obě pohlaví. Citron a ocet se přidávají pro vyolání intenzivní peristaltiky, což není nutné. Já "jedu" na čistou vodu už 17 roků a všechno je v pohodě. Teplotu raději vyšší (40 až42stupňů)a vody tolik co se vejde t.j. 2 až 2,5 litru. Pak to dobře čistí a rozhodně neškodí.

Zdr. bratr (So, 18. 7. 2009 - 10:07)

Zdr. sestro, kde se bere legenda o tom že klystýr vypláchne jen spodní část střeva? Při irrigografii se dává 1,5 litru kontrastní látky a na snímku je střevo naplněno celé.

Jira (So, 18. 7. 2009 - 08:07)

Ahojky Viky,tak já si dělám klystýr buď s normální vlažnou vodou tak okolo 40stupni nebo do ní přidám lžičku soli na jeden litr nebo si udělej nálev z heřmánku nebo spěním normální toaletní mýdlo tak jako to dělají v nemocnicích těch přísad je více vše ale s opatrností a pokud si uděláš klystýr opkovaně pak je dobré jíst více jogurtů.

Viky (Pá, 17. 7. 2009 - 23:07)

Ahoj, zdravím všechny. S klystýrem mám zatím pouze "porodní" :) zkušenost (a veskrze kladnou), tak se to odhodlávám vyzkoušet i doma, ale narazila jsem na jeden problém - CO mám vlastně do sebe nalít ;) V různých diskusích totiž každý radí něco úplně jiného... Jestli vodu převařit nebo ne - s tím bych se ještě poprala, ale rozhodnout se jestli pH zásadité (mýdlo) nebo kyselé (citron. šťáva nebo ocet) - to fakt netuším. Jistě - v pochvě máme my ženský kyselé prostředí, ale jak to vypadá ve střevě, fakt netuším. Nechci si rozhodit střeva, než přijdu na to, co vyhovuje právě mě... Prosím poraďte, díky.

Jira (Pá, 17. 7. 2009 - 21:07)

Ahojky Vanesko,tak to teda musím před tebou smeknout neb se mě to zdá hodně. To máš tak velký irigátor nebo Ti někdo pomáhá s doplňováním vody. Měníě při tom polohy nebo ležíš jen na boku? Díky za odpověď.

zdrav. sestra (Čt, 16. 7. 2009 - 10:07)

Vanesko, to není žádný zázrak, že se do střeva vejde 4 litry. Jsem zdravotní sestra a za našich mladých let, přesněji řečeno v 60. letech se dávaly 4 litry do střev každému pacientovi úplně normálně. Někdo dokonce dostal i 5 litrů. Dneska už jsou lidi moc rozmazlení a intrukce ve špitálech se změnily a dávají se běžně jen 2 litry, někdy 3 a to je maximum. Bohužel dva litry nevypláchnou celé tlusté střevo, ale jen jeho spodní část.

Vaneska (Čt, 16. 7. 2009 - 09:07)

Musím se pochlubit, že včera se mi podařilo přijmout do střeva naráz 4 litry vody!!! Myslím, že takové množství se mi povedlo kvůli tomu, že jsem třetí den na hladovce, takže střevo bylo dobře vyprázděné. Nechápu, proč tolik lidí říká, že klystýr by měl být jen dva litry, když se do střeva dají nalít i čtyři. Je fakt, že tím větším objemem se střeva suprově vyčistila a vyšlo ze mě hodně humusu.

Reklama

Přidat komentář