Reklama

klystýr, výplach střev

Milan (Pá, 27. 2. 2009 - 08:02)

Na funkci střev no žádný škodlivý vliv nemá. Zkus zvětšit proud a otevři ústa aby mohli hovna lépe odcházet.

Drakstar (Pá, 27. 2. 2009 - 03:02)

Nedavno jsem si sam zkusil klystyr a to tak ,ze jsem sundal nasadu od sprchy a vyplachnul treva.Z pocatku to bylo trochu divne,ale ted uz mi to prijde docela prijemne,pouzivam teplejsi vodu a delam to asi obden.Nemel jsem zadne problemy s travenim jen me k tomu dovedla zvedavost, napustim streva vodou a hned to jde ven, delam to i dvacet minut,protoze je mi to prjemne.Jsem heterosexual a bydlim sam a vanu dukladne omyji ihned po procesu.Muze to byt nejak nebezpecne? a ma to nejaky vliv na funkci strev?

Jira (Po, 23. 2. 2009 - 17:02)

Jo jo hold není nad přádný klystýrek já na něj nedám dopustit.

pp (Ne, 22. 2. 2009 - 10:02)

klystýr je o hodně zdravější něž nějaké " pseudopřípravky"nechci jmenovat,už to je až trapný ty jejich reklamy. a není to žádný "zásah" a a není to jenom tahání peněz z lidí... klystýr nikomu neublíží a jeho cena je jen cena nadobíčka- kolem 200-300 Kč.narozdíl od tkzv."dietních přípravků" které stojí tisíce...

pp (Ne, 22. 2. 2009 - 10:02)

klystýr je o hodně zadravější něž nějaké " pseudopřípravky"nechci jmenovat,už to je až trapný ty jejich reklamy. a nsní to žádný "zásah"a a není to jenom tahání peněz z lidí... klystýr nikomu neublíží a jeho cena je jen cena nadobíčka- kolem 200-300 Kč.narozdíl od tkzv."dietních přípravků" které stojí tisíce...a jhak známo jsou...

pp (Ne, 22. 2. 2009 - 10:02)

Výplach střev je intimní záležitost ale s hadicí v zadku...a tekoucí vodou...a klasický klystýr je omnoho účinnější než chemie typu Yal, ale nic není zadarmo, klystýr je dosti nepříjemný, oproti Yalu...

pro Formola (Pá, 20. 2. 2009 - 09:02)

V tvém případě se při tom jedná o výplach mozku.

Formol (Čt, 19. 2. 2009 - 23:02)

Lze za výplach střev považovat i můj kontakt s intimním přítelem ? Děkuji.

alt1 (Čt, 19. 2. 2009 - 22:02)

Doporucuju precist si aspon kapitolu 20 teto knihy dr Walkera http://www.sk2.goo.cz/obrazky/download/walker-omladnete.pdf , na stejne adrese jsou zdarma i dalsi jeho knihy. Dr. Walker se dozil 118 let pri dodrzovani zasad, ktere popisuje.

Hanko, co bys doporucovala, Sank Praksalamu (nebo jak se to pise) nebo hydrocolon?

Na cisteni tela jsou i jine metody, ale na cisteni strev? Nebo davas rovnez prednost chemii jako napr Yalu?

Hanka (Čt, 19. 2. 2009 - 19:02)

Klystýr bych moc nedoporučovala, je to zásah a zdravý není.Pro čištění těla bych zvolila úplně něco jiného!

Jira (Pá, 6. 2. 2009 - 16:02)

Nic se nesmí přehánět. Všeho s mírou. Jednou za čas neškodí. Ale ne každý týden. Je to přeci jen chemie kdežto klystýr je čistý.

Pavel (Pá, 6. 2. 2009 - 09:02)

Jenom by mě ještě zajímalo, jestli lze použít i ve funkci zdravotního klystýru Yal. Někdo říká že ano, že je lepší a šetrnější. Jiní tvrdí že je nezdravý, že uvolňuje vodu ze střev a způsobuje dehydrataci střevní sliznice. Kdo má tedy pravdu?

Pavel (Čt, 5. 2. 2009 - 09:02)

Pro Xavera: Za depresi mnohdy člověk nemůže, sklony k ní se navíc ještě dědí (můj otec následkem deprese spáchal sebevraždu). Mně musí doktoři doplňovat serotonin a noradrenalin pomocí tabletek, není jiná možnost.
Pro PD. Aloe se dá u nás koupit, stojí asi 90Kč, ale vyzkouším ji.

PD (Čt, 5. 2. 2009 - 09:02)

Některé deprese nezávisí na okolí, vztazích a pod. Je to organická porucha v tvorbě některých hormonů (serotoninu) a dá se to napravit asi jen léky. Přesto bych Pavlovi doporučil nějaké vyšetření zažívacího traktu, protože dlouhodobé duševní zátěže mohou mít vliv na vznik zhoubných nádorů. Jinak podle vlastní zkušenosti na zmírnění zažívacích potíží pomůže pravidelné užívání Aloe (extrakt nebo juice).

Xaver (Čt, 5. 2. 2009 - 09:02)

Pavle a proc mas takove stavy?
Ty nemas nekoho blizkeho?

Pavel (Čt, 5. 2. 2009 - 08:02)

Jenom ještě doplním pro PD. Psychosomatický problém v tom 100% je. Podstupuji léčbu těžší formy deprese, beru Milnacipran už déle než rok (chtěl jsem skončit se životem). Takže je v tom i tenhle problém.

Pavel (Čt, 5. 2. 2009 - 08:02)

Pro PD. Nádobu jsem měl cca 0,5l nad tělem a vodu navíc pustil jen trochu. Vodu jsem použil kupovanou, balenou a ohřátou cca na teplotu těla. Zatím bez jiných přísad. Sotva do mě vytekla tak čtvrtka náplně, najednou příšerná bolest, pocit nafouklého břicha, křeče a nucení na stolici. Okamžitě jsem toho nechal a měl co dělat doběhnout na WC. Břicho mě bolelo ještě dlouho potom. Po Yalu vůbec nic takového, vůbec to nebolí, jen mírně bublá ve střevech. A krásně mě to vymyje, je mi potom mnohem líp.

Pavel (Čt, 5. 2. 2009 - 08:02)

Dealer nejsem, navíc Yal se u nás ani nevyrábí. Dováží se z Německa. Nic nehaním, jen jsem si napsal svůj názor. Použití Yalu mi přijde jako velmi ohleduplná metoda, vůbec to nebolí. U klystýru následovaly křeče v břiše po cca 0,5l a musel jsem toho nechat. Ale někdo bez problémů snese náplň 2l do střev a pro změnu Yal na něj nezabírá. Takže asi jak u koho. Na mě třeba Yal funguje spolehlivě a po klystýru mám komplikace.

Xaver (Čt, 5. 2. 2009 - 07:02)

Pavel = dealer na prodej vyrobku Yal...
Vse jen hani, to JEHO je nejlepsi.....
Pajo, aby ses nepo***l.I kdyz Ty bys byl jeste rad vdi?

Akjaj (Čt, 5. 2. 2009 - 02:02)

Ahojky, mám podobný problém... prostě si to objednám poštou přes net :-) Papa a držím pěstičky (a nevyhazuj zbytečně penízky navíc ;-) http://www.prozdravi.cz/irigator.html

Reklama

Přidat komentář