Reklama

klystýr, výplach střev

martin (So, 16. 4. 2011 - 16:04)

Nabízím odborně provedený...plati stale vase nabidka-me lekar klystyr doporucil ale sam se bojim aplikovat abych si neublizil-dekuji za odpoved

Franta (Čt, 14. 4. 2011 - 16:04)

Nejlepší pomůcky na klystýr mají tady, jsou tam i sady na klystýr s balonkovým katetrem, aby hadička nevypadla: http://www.klinikshop.cz/

Lucie Pochylá (Čt, 17. 3. 2011 - 08:03)

Pokud je zde nekdo ze Zlína...Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli děláte výplach střev.Měla bych zájem trpím zácpou a třeba by to aspoň trochu mé potíže zmírnilo.Moc děkuji
Odpovězte mi na mail: [email protected]
Děkuji:-)

albert (So, 12. 3. 2011 - 16:03)

Karolíno, soukromí je nutné pouze tehdy, pokud by tě přítomnost jiné osoby vyrušovala nebo obtěžovala. Jsou partnerské dvojice, které si spolu docela užívají první fázi klystýru, tedy směrem dovnitř. Při té druhé, kdy to jde ven, je každý raději sám (z pochopitelných důvodů)a pokud jde o nžádoucí zvukové či jiné efekty, není čeho se obávat. Jen to zkus a zjistíš, že efekt je víc než dobrý.

- (Út, 8. 3. 2011 - 15:03)

Doprovází, hlavně při tom co následuje po klystýru. Hlavně příšernej SMRAD JAK ZE SEPTIKU, který se skoro nedá vyvětrat.

Karolína (Út, 8. 3. 2011 - 13:03)

Mám dotaz na skúsených klystýristov. Píštete tu veľa o tom, že je potrebné naprosté súkromie. Taky by som chcela klystýr vyskúšať, ale to viete, doma vždy niekto pobehuje...Chcem sa preto opýtať intímnejšiu otázku: Sprevádzajú klystýr aj nějaké nepríjemné zvuky?

Blackie Berry (Ne, 6. 3. 2011 - 20:03)

No, dle úrovně tvého...Ono někdy u někoho není co proplachovat...:)))

PP (So, 5. 3. 2011 - 14:03)

SLEPICE, namísto výplachu...No, dle úrovně tvého příspěvku mám spíše pocit, že sis tu dutinu lebeční propláchnul až moc. Zkus propláchnout občas střeva, tam ještě na rozdíl od dutiny lebeční něco určitě najdeš, takže to bude mít větší smysl:o)

CHT Letňany (Pá, 4. 3. 2011 - 12:03)

http://slevomor.cz/slevy/104

Tony (Pá, 4. 3. 2011 - 12:03)

Včera jsem byla na výplachu...To je normálka, obsah střev váží někdy i víc...

Zuzana (Čt, 3. 3. 2011 - 21:03)

Včera jsem byla na výplachu střev (HCT)a dneska vážím skoro o dvě kila míň... Jak je to možný? (Ne, že bych si stěžovala...:)

(Čt, 3. 3. 2011 - 21:03)

Jak často se může Klystýr provádět? Noo to je individuální ale 2.týdně určitě to stačit bude respektive co stačit, ono se to nesmí přehánět! Je fakt že jednu dobu sem to dělat pomalu každý den no a zhubnul sem víc než sem chtěl tedy já to nedělal kvůli hubnutí ale kvůli zácpě a ano trošičku zhubnout sem měl v plánu později také no každopádně ha, úplně ploché bříško sem měl a teď se držím také velice dobře no dělám si to 2-3 týdně a to 4-6 po sobě jinak to nemá cenu dělat. Můžete přidávat i sůl ale to zas opatrně né moc protože ten to tak 2.krát přehnal a to vnitřní pálení nooo prostě to bylo něco xD Každopádně sůl dezinfikuje takže na 1,5l stačí 1.polévková lžička a zase jak kdo to snese a kolik takžee opatrně. Případné dotazy rád zodpovím na [email protected] S pozdravem

(Čt, 3. 3. 2011 - 21:03)

Klystýr je super věc na zácpu já ho dělám 4.roky a je to fajn i zhubnul sem alee dělat to jen když "trpíte" zácpou na víc nejdříve byste měli jít na vyšetření střev aby tam něco nebylo a Klystýr to ešte nezhoršil více nebo dokonce Konec! Pokud vám bolí konečník tak si kupte Faktu mast má to i aplikátor do konečníku stojí to kolem 60.kč je to tedy na hemeoridy ale samozřejmě to vyléčí i trhlinky apod. Nejlepší je večer vypít projímadlo A ráno nejdříve půjdete normálně na velkou a až pak si Klystýr udělat aspoň 4.krát po sobě. Mýdla bych tam nedával můžete se dotvát jednak do šoku a také to je příliš agresivni na vnitřnosti!!! Zkuste kávu nebo heřmánek apod léčivé čaje. Ono každý člověk má to střevo jiné ačkoliv jsme všichni lidé takže Začátečníci pozor pozor radši. Já měl to štěstí že to u mě funguje ale nemusí tomu tak samozřejmě být u každého a nejdříve hurá na vyšetření tlustýho střeva hlavně pokud trpíte zácpou apod. Bolet Klystýr v žádném případě nesmí takže proto píšu to že pokud trpíte zácpou tak nejdříve běžte za lékařem!!! Jo a také je nesmysl že tam sou nějaké nánosy ono střevo je živým organizmem a tudíž se čistí samo aneb ani při koukání se do střev nevidí žádné nánosy takže to je nesmysl. Tak zdar všem!

(Čt, 3. 3. 2011 - 21:03)

Klystýr je super věc na zácpu já ho dělám 4.roky a je to fajn i zhubnul sem alee dělat to jen když "trpíte" zácpou na víc nejdříve byste měli jít na vyšetření střev aby tam něco nebylo a Klystýr to ešte nezhoršil více nebo dokonce Konec! Pokud vám bolí konečník tak si kupte Faktu mast má to i aplikátor do konečníku stojí to kolem 60.kč je to tedy na hemeoridy ale samozřejmě to vyléčí i trhlinky apod. Nejlepší je večer vypít projímadlo A ráno nejdříve půjdete normálně na velkou a až pak si Klystýr udělat aspoň 4.krát po sobě. Mýdla bych tam nedával můžete se dotvát jednak do šoku a také to je příliš agresivni na vnitřnosti!!! Zkuste kávu nebo heřmánek apod léčivé čaje. Ono každý člověk má to střevo jiné ačkoliv jsme všichni lidé takže Začátečníci pozor pozor radši. Já měl to štěstí že to u mě funguje ale nemusí tomu tak samozřejmě být u každého a nejdříve hurá na vyšetření tlustýho střeva hlavně pokud trpíte zácpou apod. Bolet Klystýr v žádném případě nesmí takže proto píšu to že pokud trpíte zácpou tak nejdříve běžte za lékařem!!! Jo a také je nesmysl že tam sou nějaké nánosy ono střevo je živým organizmem a tudíž se čistí samo aneb ani při koukání se do střev nevidí žádné nánosy takže to je nesmysl. Tak zdar všem!

Kateřino, (Čt, 3. 3. 2011 - 21:03)

o půlnoci máš hajat v posteli a spinkat a né se potloukat někde na samotě.

Kateřina (Čt, 3. 3. 2011 - 13:03)

Když si budete každej den do kaďáku strkat trubku, tak se pak budete nevědomky posrávat vy hovada, je to nepřirozené něco si strkat do kaďáku a dělají to jenom buzny, co potřebujou pohonit prostatu, onani hnusný. Kdybych vás potkala o půlnoci někde na samotě, tak bys se vás bála.

dana (Čt, 3. 3. 2011 - 13:03)

V&;253;plachy si... jak casto se muze klystyr provadet

dana (Čt, 3. 3. 2011 - 13:03)

V l&;233;k&;225;rn&;283;...prispevek se neda cist nepiste prosim carky a hacky nad slovy

malgren437 (Po, 14. 2. 2011 - 00:02)

Já jsem to tak nák dělala,...Pro Lily: Zkus vodu o teplotě 42stupňů. Pokud to nepomůže, přidej si do té vody glycerinové mýdlo (nastrouhané, navršenou lžíci na 1,5 litru vody), nebo místo mýdla vymačkej šťávu z jednoho citronu. Možná používáš málo vody, zkus do sebe nalít 1,5 až 2 litry.

Lilly (Ne, 13. 2. 2011 - 20:02)

Já jsem to tak nák dělala, ale opravdu ta voda ze mě nejde :(

Reklama

Přidat komentář