Reklama

klystýr, výplach střev

ina (St, 14. 3. 2012 - 10:03)

Já jsem čistila střeva dle...taky stále vákám ohledně výplachů, aby si tělo na ně nezvyklo, ale četla jsem knihu od Mudr, Partykové a ta je doporučuje,ta kniha se jmenuje Urinoterapie a nemoci, výpkachy jsou z převařené vody a malého množství ranní moči, je třeba zahovat určitý postup přečtěte knihu

ina (St, 14. 3. 2012 - 10:03)

Já jsem čistila střeva dle...taky stále vákám ohledně výplachů, aby si tělo na ně nezvyklo, ale četla jsem knihu od Mudr, Partykové a ta je doporučuje,ta kniha se jmenuje Urinoterapie a nemoci, výpkachy jsou z převařené vody a malého množství ranní moči, je třeba zahovat určitý postup přečtěte knihu

ina (St, 14. 3. 2012 - 10:03)

Já jsem čistila střeva dle...taky stále vákám ohledně výplachů, aby si tělo na ně nezvyklo, ale četla jsem knihu od Mudr, Partykové a ta je doporučuje,ta kniha se jmenuje Urinoterapie a nemoci, výpkachy jsou z převařené vody a malého množství ranní moči, je třeba zahovat určitý postup přečtěte knihu

svata (St, 7. 3. 2012 - 14:03)

Martino, na vyčištění...UCHYLE!

Honza T. (Po, 27. 2. 2012 - 17:02)

ahoj
dávám klystýry už pár let, bližší info mailem.
drgyno(zavinac)seznam.cz

Peta (Po, 27. 2. 2012 - 10:02)

Pro nejlepší očistu můžu...Vyzkoušel jsem doporučenou koncentraci.Je to perfektní účinek.

Peta (So, 25. 2. 2012 - 17:02)

Ten glycerin se dostane v...Glycerin ve pharma kvalitě jsem sehnal na www.fichema.cz

marty (So, 25. 2. 2012 - 12:02)

Pro nejlepší očistu můžu...muzu se zeptat jak casto tuto proceduru delat

Jitka (Pá, 24. 2. 2012 - 19:02)

To jako ze kdyz nejake divce budes pri tom asistovat tak ti da 1500kc.Tak to cekej zastupy!

(Pá, 24. 2. 2012 - 19:02)

Dlouho sem tady nebyl tak tedy 4.litrů vody je o život a pokud budete mít dotaz jakýkoliv tak sem sympatický 32.let a o klystyru vím úplně vše tak tedy svoje zkušenosti rád předám můj email:[email protected] Jsem od Tábora a případně i dívkám v tom můžu osobně pomoci za 1500 kč na neomezenou dobu. Petr

Marie (Po, 20. 2. 2012 - 17:02)

Pro nejlepší očistu můžu...Ten glycerin se dostane v lekarne?

Nečasová (Po, 20. 2. 2012 - 11:02)

Pro nejlepší očistu můžu doporučit klystýr s glycerinem, přidává se ho do vody 5 až 10 procent. Včera jsem zkusila tu 5 procentní koncentraci, přidala, konkrétně na 3 litry vody 1,5 deci glycerinu. Očistný efekt byl úplně nejlepší ze všech příměsí, které jsem při klystýru v minulosti zkoušela. Vyšlo ze mě hrozně moc svinstva, v záchodové míse se dokonce objevily i útvary, které ze mě nikdy před tím nevyšly, jakési nitky, nebo také kamínky připomínající písek. Hodně mi glycerinový klystýr povzbudil peristaltiku střev, takže jsem z nich dostala všechnu tekutinu během tří minut sezení na záchodě, což je rychlost. Taky jsem pak měla viditelně splasklé břicho jako nějaká modelka. :-)

macik (Ne, 19. 2. 2012 - 19:02)

Mohla bych požádat o radu,...veverko,napiš mi na [email protected] poradím ti a přesně popíšu veškerá úskalí...

Klema (Pá, 3. 2. 2012 - 23:02)

hmm tak voda s bublinkama mi teda nefunguje. jednak to moc neteče, a to, co vteče, dost nepříjemně nafukuje. není nad čistou, obyčejnou vodu..

Mahulena (Čt, 26. 1. 2012 - 09:01)

Před časem mi léčitelka poradila na dokonalé pročištění střev použít 2 litry perlivé vody. Po zkušenostech můžu opravdu vřele doporučit, je to mnohem lepší očistý efekt než s obyčejnou voudou. Bublinky totiž jemně podráždí střevo a nabudí peristaltiku, čém se z povrchu střeva vypudí opravdu úplně všechno. Ani jsem se nestačila divit, co ze mě všechno vyšlo. :-)

marty (So, 21. 1. 2012 - 12:01)

Já se úplně nejlíp...kde je prosim to kastilske mydlo k dostani-dekuji za odpoved

Láďo, (So, 14. 1. 2012 - 19:01)

a ještě nám pověz tu o té Červené Karkulce.

Klema (Pá, 13. 1. 2012 - 23:01)

Před Vánocema jsem si objednal z Klinikshopu vercajk na 2l klistýr http://www.klinikshop.cz/klinikshop/eshop/2-1-Pomucky-na-klystyr/0/5/29-Sada-na-klystyr-2-Litry a jsem spokojený. Nádoba má praktický háček, dá se pohodlně zavěsit na županové poutko zevnitř koupelnových dveří (cca 180 cm). Ventil jde povolit zpočátku trochu ztuha, ale poddá se. Vodu si převařuji VŽDY, jedině tak mám jistotu, že tam nebudou plavat nějaké kultůry ;) Zkoušel jsem i přísady, ale rozdíl jsem nepostřehl. Zato pocit vnitřní čistoty je neuvěřitelný. Čas od času zobnu taky nějaké ty laktobacily SWISS.

Láďa (Pá, 13. 1. 2012 - 09:01)

Já mám nádobku umístěnou na půdě našeho domu. Stoupačku jsem si protáhl hadičku až k sobě do pokoje. Používám vodu teplou 47 - 58°C. Poprvé to byl docela šok ale časem ty střeva jakoby otupí a už se to dá vydržet. Pouštím do sebe tak kolem tří litrů přičemž hadičku zasunuji co možná nejhlouběji, tak 60 - 70 cm.

Láďa (Pá, 13. 1. 2012 - 09:01)

Já mám nádobku umístěnou na půdě našeho domu. Stoupačku jsem si protáhl hadičku až k sobě do pokoje. Používám vodu teplou 47 - 58°C. Poprvé to byl docela šok ale časem ty střeva jakoby otupí a už se to dá vydržet. Pouštím do sebe tak kolem tří litrů přičemž hadičku zasunuji co možná nejhlouběji, tak 60 - 70 cm.

Reklama

Přidat komentář