Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

Návštěvník (Čt, 3. 7. 2008 - 05:07)

Wwwx

Študuju Matfyz (St, 2. 7. 2008 - 20:07)

Po škole budu
1. pokračovat v úspěšné kariéře mezinárodního zlosyna a příležitostného krmiče (zlých) ježků. Jinak bych si ale uměl představit i práci
2. dozorce v táboře pro pořádání firemních akcí ve střední Asii
3. na pozici ULTIMATE GENERAL SLAVER EXECUTIVE v obrovské mezinárodní AK se zaměřením na manžetové knoflíčky.

Nikdy bych nechtěl dělat:
1. nic, co by nějak souviselo s instantní bramborovou kaší,
2. klauna,
3. nosiče ryb.

Marianna (St, 2. 7. 2008 - 16:07)

Z práce mám deprese.Ne z toho, že něco musím dělat, ale z toho,že v té současné práci nejsem spokojená.Plat je léta stále stejný,hodně podprůměrný(a to pracuji ve velmi bohaté americké společnosti), nároky ze strany zaměstnavatele stále vyšší.Mám takovou chuť je kopnout do prdele a říct,že zítra už nepřijdu a ať si za tu almužnu najdou jiného otroka.Bohužel i když mně tato představa fascinuje, ničeho bych tím nedostáhla.Sice se snažím hledat si zajímavější práci, ale v Ostravě,kde žiju je to hodně těžké.Samé hutě,šachty---žádné zajímavé pracovní nabídky.Ke všemu nemohu ani odjet pryč, je mi 30 let a pořídila jsem si nedávno byt na hypotéku....

Petra (St, 2. 7. 2008 - 16:07)

Super p.s. Odvaznych a podnikavych lidi je v CR jako safranu. Drzim palce a at ti to dopadne!

3Q: tobe je tipuju aspon 70 - s timhle pristupem. Kdo nic nedela, ten nic nezkazi. Nejlip sedet doma na zadku a nechat se nekym zivit (napr. statem).

P

p.s. (Út, 1. 7. 2008 - 17:07)

liška: nevím v čem budu podnikat a i kdybych věděla, tak ti to stejně neřeknu:-)
3Q: nevím, proč bych měla být naivní (slovo najivní neexistuje :-D), vůbec do ničeho se neženu bezhlavě, nevím, kdes to vzal(a), jasně že všechno zvažuju, hledám možnosti, ptám se, sháním info. Vím, že v našem městě jsou nějaký mezery na trhu, tak proč je nevyplnit? nečekám, že to bude jednoduchý, spíš naopak, ale nebojím se toho. Chcem do toho jít společně s partnerem, tak uvidím no. Jo a svoje lítosti si nech na koledy, absolutně mě nezajímají (nechceš ty snad politovat?) a věk ti neřeknu, taky co je ti po tom, že:-D

3Q (Út, 1. 7. 2008 - 15:07)

Holka, ty jsi ještě asi hodně najivní... není to žádný med a spousta lidí se snažit může a stejně to nepomůže... lituju Tě pokud jdeš do toho s takovým názorem a tipuju, že ti je max 20-22 let.. trochu opatrnosti a nehnat se bezhlavě...

Návštěvník (Po, 23. 6. 2008 - 13:06)

A kde vzít základní kapitál? A zkušenosti???

liška (Po, 23. 6. 2008 - 11:06)

Pro p.s.: a už víš v čem budeš podnikat?

Návštěvník (Ne, 22. 6. 2008 - 18:06)

Nejlíp je důchodcům...

p.s. (So, 21. 6. 2008 - 16:06)

Co si všichni stěžujete, že musíte chodit do práce? tak dělejte sami na sebe!!!žádný šéf, jste pánem svojeho času, jak si to zařídíte takový to máte...chce se to nebát a jít do toho! ze začátku je to určo těžký a makáte od nevidím do nevidím, ale postupem času to nese svoje ovoce...nepodnikám, ale jednou budu:-) nesnáším přesně od osmi do půl paté být zalezlá v práci každý den, měsíc, rok...sice práce v celku OK, jsem i dost v terénu, takže nelapím jenom na zadku, ale stejně. Vadí mi to, že si čas nemůžu naplánovat podle sebe.

liška (Pá, 20. 6. 2008 - 14:06)

No právě to si vůbec nedovedu představit že půjdu do důchodu až v 65. To ani nedojdu do práce, pokud nějakou budu mít. Moji rodiče už by si tou dobou 5-8 let vegetili v důchodu.

Dotaz (Pá, 20. 6. 2008 - 12:06)

A taky dost pil.

Dotaz (Pá, 20. 6. 2008 - 12:06)

Ne soused se s tím lečí taky. A byl to kuřák.

Návštěvník (Pá, 20. 6. 2008 - 11:06)

To Dotaz: To ode mne chceš návod, jak to také "chytnout"?

Dotaz (Pá, 20. 6. 2008 - 08:06)

Tos byl kuřák, žes to chytnul?

"Nejhroznější t (Pá, 20. 6. 2008 - 01:06)

Nedávno jsem dosáhnul Abrahámovin a co to je chodit do zaměstnání, natož do práce, nevím již skoro 15 let. Z toho posledních 6 let mám plný inv. důchod, jelikož jsem jej však dostal po prodělané operaci rakoviny hrtanu, po níž mi v krku zůstal "slavík" a mluvit mohu pouze s pomocí elektrolaryngu /umělý hlas/, pochybuji, že by hned tak někdo chtěl se mnou měnit. Ale já už jsem si na to zvykl a tak si celkem obstojně vegetím. Zejména ráno, kdy je pro mne běžné se probouzet na 10. hodinu. A když vidím, jak se dnes neustále zvyšuje věk odchodu do starobního důchodu, takže zejména pro muže pomalu přestává být vůbec reálné se ho dožít, tak jsem vlastně rád, že já už mám vystaráno. Ale vždy má všechno svůj líc i rub.

Victoria (Čt, 19. 6. 2008 - 17:06)

Já chodím do práce většinou ráda, baví mě a mám fajn kolegy, ale nesnáším ranní vstávání!

xxx (Čt, 19. 6. 2008 - 17:06)

Někteří lidi tvrdí, že do práce chodí rádi a tváří se při tom, že to myslí vážně. Prý by se doma nudili, duševně, fyzicky i společensky zakrňovali atd. No nevím, ale tohle určitě není můj případ... :-)

Petronius (Čt, 19. 6. 2008 - 09:06)

Úředníku je nadbytek, ale ve státní sféře, třeba krajské úřady, mám to od tří lidí, co tam dělali. V soukromé sféře to už prakticky není. To bylo za komunistů. Dneska už žádný podnikatel nebude platit ze svých vlastních peněz zbytečné THP.

Návštěvník (Čt, 19. 6. 2008 - 07:06)

pro Lenku,na poštu nemáš čas ale na internet jo?Bando liná,pohodlná............

Reklama

Přidat komentář