Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

(Pá, 27. 5. 2011 - 15:05)

a podle čeho soudíš? to že jsem dva dny na netu... tak tu sedím celý život? a co tu děláš ty, jak to, že nesedíš v hospodě?

Jirka (Pá, 27. 5. 2011 - 15:05)

Kdo se vzteká? Já z tebe mám čurinu.
Soudě podle toho jak často sem píše, tak asi neustále sedíš u pc. Tomu říkáš život?

(Pá, 27. 5. 2011 - 15:05)

co se tu vztekáš? já nedělám hovno, já se řídím tím, že peníze by měly vydělávat peníze.

Jirka (Pá, 27. 5. 2011 - 15:05)

No jasně. Ty jsi vlastně génius, protože jsi vynalezl perpetuum mobile - děláš hovno a máš za to prachy.

(Pá, 27. 5. 2011 - 15:05)

ty jsi fakt zoufalec....vidíš a já bych nechtěl dopadnout tak, abych musel někde pro někoho dělat.. chodit do práce, dělat pro jinou firmu a být tam od - do. Já si dělám na sebe a pro sebe a dělám, co mě baví. Peněz mám více než ti, kteří se valí každý ráno do práce.

(Pá, 27. 5. 2011 - 15:05)

ty jsi fakt zoufalec....taky mě těšilo Jiří.

Jirka (Pá, 27. 5. 2011 - 14:05)

ty jsi fakt zoufalec. nechtěl bych takhle dopadnout.

(Pá, 27. 5. 2011 - 11:05)

to jsi kvůli němu musel...chodí do školky, ale tam šla manželka, já bych nevylezl......... jsem sova- večer žiju, ráno spím................ už jduuuuuuuuuuuuu chr........... chr.................

(Pá, 27. 5. 2011 - 11:05)

a to jsem si hned ráno vysloužil pochvalu, jak se se mnou krásně spinkalo. To manželka by mě tak hezky nepochválila. No nic, tady je černo a prší, tak jdu na kutě, mám dospávat ze včerejška ještě 4h.
brou brou chr..... chr........ spím......

A (Pá, 27. 5. 2011 - 11:05)

no už to není mimino, ale...to jsi kvůli němu musel ráno vstávat, co? Nebo ještě nechodí do školy?

(Pá, 27. 5. 2011 - 10:05)

no už to není mimino, ale stejně mu říkám mimino, 6let :-)
už zívám, půjdu za chvilku na kutě, začíná tu zrovna lejt, to se bude bucat....

A (Pá, 27. 5. 2011 - 10:05)

bucalky moje, co chrápete,...mimino je jak velké?

Misak (Pá, 27. 5. 2011 - 09:05)

Ja si kazde rano zpievam: Nechce sa miii, nechce sa miiii, nechce sa mi strasne mooooc ...tralalalaaaa :D

(Pá, 27. 5. 2011 - 09:05)

bucalky moje, co chrápete, já včera tak zatuhnul, že jsem spal až do 8h. Ale spal jsem se svým miminem, které mi zatuhlo v posteli, takže to bylo milé. Akorát mě občas koplo, občas vzbudilo. Zavřčel jsem a hned dítko spalo. Vy bucáte.... já půjdu asi ještě taky bucat.... jak je tam škaredě, tak to vybízí k bucání....a taky musíme něco nabucat, abysme neměly kruhy pod očima, že? to je totiž škaredé.

tak krásné sny moji bucánci, přibucnu si za chvilku k vám.

Jája (Pá, 27. 5. 2011 - 00:05)

tak to jsem se pobavila: "bucat".

Tak teda jdu taky bucat, když už všichni bucají. Brou...

A (Čt, 26. 5. 2011 - 23:05)

ale neboj, budu spát tak...S tebou je docela i sranda :-D
Já mám za pracovnu místnost, ve které najdu, pokud je uklizená, šanony, lejstra, nějaké knihy, když to potřebuju ke svýmu živobytí.
Jinak se se svým laptopem procházím tam, kde je mi příjemně. Nu což, dneska jsem povyřizoval spoustu nepracovních věcí, půjdu "bucat", ale dřív než v jedenáct nevstanu.
Bohužel, já chytnu barvu jen u moře nebo na horách, ale neboj, pracuje se na tom. Je to mnohem příjemnější a efektivnější, než zdechat tady na tom pařáku u nás.

(Čt, 26. 5. 2011 - 23:05)

ale neboj, budu spát tak hoďku- dvě, ve dvě zas budu vzhůru, ale to ty už budeš bucat. Tak mi něco hezkého napiš, ať mám co ve 2h ráno číst.

Jo a už jenom slovo pracovna zní hrůzostrašně, měli byste to nazvat relaxační místnost. Já mít doma místnost pracovna, tak se jí obloukem vyhnu.

křeček :-) (Čt, 26. 5. 2011 - 23:05)

žije, sem ho dnes dvakrát viděl, ale je rychlej, asi ho se svou pomalostí nechytnu. A čekat na něj hodinu než vyběhne se mi nechce. Asi ho nelapím...jak mě naštve, tak si půjčím asi od sousedů kočku a ta to vyřeší.

Na šanony nevidím. Horší je, že kdybych něco hledal, tak to asi nenajdu.

Jdu si bucnout, dnes jsem spal tak od 4 rána do 8h rána, tak to musím dospat. Venku jsem se sice opaloval a málem jsem zatuhnul, ale okusávali mě mravenci, takže půjdu bucat do postele. Mám tam dnes příživníka, tak mi nebude aspoň smutno. Zítra mám pernej den. Né sice pracovní, ale tak něco musím vyřídit. Já zásadně nepracuji. Razím heslo, ten kdo pracuje má málo, ten kdo nepracuje má víc, ten kdo se prácí baví má nejvíc. Takže zítra budu dělat samé zábavné věci. Tak těpic. Snad jsi se taky opálil, když bylo tak hezky. Bílá barva není hezká. Musím něco sehnat na ty mravence. čau

Nechám si o něčem hezkým zdát.

A (Čt, 26. 5. 2011 - 21:05)

zdar můj křečáku, no já...Tě pic! Chudák křeček, někde zdechnul, asi. To je sice fajn, ale já bych s šanonama prostě neusnul, musel bych si prostor oddělit alespoň třeba knihovnou, abych na to neviděl :-D

(Čt, 26. 5. 2011 - 21:05)

zdar můj křečáku, no já nemám pokoj 4x4 m ale mám pokoj 7x8,5m, tudiž se mi tam vleze letište, obrovský pc stůl, věci na šanony, pc, velká telka, domácí kino, další stůl, nějaká skřínka a ještě tu můžu tancovat. Máme ložnice dvě- druhá je manželky a ta je menší- ale né zas malá- tam je letiště, telka, domácí kino, kosmetický stůl,pc, skříňky a další chujoviny. Takže opravdu můj pokoj mi stačí- velikostí. Nebavilo by mě chodit do pracovny, stejně na pc nic pracovně nedělám. Takže pracovní místo nepotřebuji. Mám akorát lenivý ručičky, chytnout papír a zařadit ho. No a obaly od čokolád mi zfouknul asi větrák :-) Však jsem to zved. Dneska jsem měl perný den, takže jsem kaput. A ještě jsem tak šikovný, že jsem dobře nakoupil akcie. Mám ze sebe dnes radost. No a krásně jsem se opálil a vyčváchal ve vodě. Ale křečka jsem nenašel.

Reklama

Přidat komentář