Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

A (Pá, 27. 5. 2011 - 22:05)

má dochcanou půlku...Nemůže ti jako znovu utéct, a pak naň použij tu kočku.

(Pá, 27. 5. 2011 - 21:05)

má dochcanou půlku těla............ sakra, že jsem nepoužil tu kočku............

(Pá, 27. 5. 2011 - 21:05)

asi by zdechnul, co? Kdybych ho okoupal? Teď nevím, kam s ním, smrdí jak .........

(Pá, 27. 5. 2011 - 21:05)

hele už jsme teď chytli křečka, manželku kousnul. Ty jo, ale ten křeček je dochcanej a smrdí jak prase. Fuuuuuuuuuuuuuuuj - nejraději bych ho pustil.......... strašně mu páchne zadek- je dochcanej či co. Měli jsme rači na něj pustit tu kočku a ještě ta potvora kousnula manželku :-(. Už nikdy křečka.

A (Pá, 27. 5. 2011 - 21:05)

byla výborná, uspokojila...Jo, stojí to zaprd, v takovým nečasu se nedá nic pořádnýho podnikat.

(Pá, 27. 5. 2011 - 21:05)

byla výborná, uspokojila moje chutě, mňam.

Jen doufám, že tu zítra nebude steak...... musím říci ženě, že bych si ho zítra dal....no jak je škaredě, tak myslím jen na jídlo :-)

A (Pá, 27. 5. 2011 - 19:05)

sakra, jsem pod diskuzí...Tak jaká byla pizza?
No jo, ale pruď se s těmi malými dětmi.

(Pá, 27. 5. 2011 - 19:05)

sakra, jsem pod diskuzí viděl obrázek pizzy a hned jsem na ni dostal chuť, takže jsem si musel hned objednat :-) za chvilku mi ji přivezou, už aby tu byli nebo se tu uslintám :-) snad bude dobrá.

(Pá, 27. 5. 2011 - 18:05)

No vidíš to, s dovolenou se...jo učitelé se nemají zle, hlavně ti na prvním stupni ZŠ. Jednu takovou znám. Dělá 4hoďky od 8 do 11.30 - mezi tím přestávky a furt nějaký prázdniny.

A (Pá, 27. 5. 2011 - 18:05)

No, ten důchod nemám...No jo, ale ty alespoň studuješ, jsou jiní týpci, kteří berou částečný invalidní důchod a sedí doma v poklidu a nic nedělají.

David (Pá, 27. 5. 2011 - 18:05)

Tak tomu se říká pohoda,...No, ten důchod nemám bezdůvodně, možná bych byl raději zdravý a normálně pracoval a měl rodinu.

A (Pá, 27. 5. 2011 - 18:05)

Ahoj, mně je 32 a zatím...Tak tomu se říká pohoda, klídek, tabáček.

Tak to jsem si dovolit nemohl. Studoval jsem při práci a ještě doma finančně vypomáhal.

Ale nic proti, částečný invalidní důchod je částečný invalidní důchod.

David (Pá, 27. 5. 2011 - 17:05)

Ahoj, mně je 32 a zatím jsem do práce nechodil, nepočítám-li nějaké brigády. Mám částečný invalidní důchod a žiju s rodiči. Studuju dálkově doktorské studium, loni jsem získal titul Ing. Dvě školy jsem nedokončil. Mám klid, ale jednoho dne asi budu do práce nucen jít.

Helena (Pá, 27. 5. 2011 - 17:05)

Mě sa taky nechca chodit do práce.Ale musím.Jinak bych bydlela pod mostem.Zkoušela jsem podnikat,ale to se mi nedařilo.Dělám 10h denně a chodím v 17h vyšťavená. Dělám i v neděli.Klidně bych si to s Vámi vyměnila.Nadřízení pořád něco vymýšlí a otvírají si na nás hubu.O dovolené ani nemluvím,jsem ráda,když jsem na Štědrý den doma.

A (Pá, 27. 5. 2011 - 17:05)

v pondělí má být hezky,...No vidíš to, s dovolenou se s tebou mohou srovnávat leda učitelé.

Chatař (Pá, 27. 5. 2011 - 17:05)

Otazníku, chatovat jedu zítra na chatu.

(Pá, 27. 5. 2011 - 17:05)

v pondělí má být hezky, takže už se těším, na koupačku. Potřebuji se ještě doopálit :-)No a už se blíží termín naší dovolené, takže bude co dělat..... a určitě se zabavím. Kdybych chodil od do do práce- tak bych si určitě nemohl dáchnout na měsíc v cizině. Protože pochybuji, že by mi dali, tak dlouhou dovolenou 3x do roka.

(Pá, 27. 5. 2011 - 16:05)

nechcete jit chatovat nekam...ne Jiřík mě opravdu nevykolejí. Bych chtěl vidět jeho aktivity. Co vidím v okolí, tak je to práce a z práce do hospody. To opravdu není moje činnost. Dokonce ani televizi nepouštím ani na minutu v týdnu. Někdo čumí na telku a já si raději pustím net. Když je venku hezky, tak jsem celej den pryč.... a to jsem byl včera a dnes se mi fakt nikam nechce.... nehledě na to, že zítra a v neděli budu mít co dělat... takže proč si nedat dnes relax.....a to nesedím u netu celý den, to už jsem byl si něco zařídit a od pc furt odbíhám a venku je tak hnusně, fuj........takže se napapkám.

? (Pá, 27. 5. 2011 - 16:05)

nechcete jit chatovat nekam jinam?

A (Pá, 27. 5. 2011 - 16:05)

a podle čeho soudíš? to...Prosím tě, přece tě nevykolejí nějakej Jirka, ne?

Reklama

Přidat komentář