Reklama

Nechce sa mi chodit do práce

A (St, 25. 5. 2011 - 23:05)

ne nesprchne, zítra má být...to píšeš ze Seychel? :-D
Čím si vyhřeješ bazének, máš nějaký solární systém? Nebylo by lepší takový ten krytej s odhrnovací střechou? Abys nebyl závislej na počasí, kdy si můžeš zaplavat?

(St, 25. 5. 2011 - 23:05)

třeba ne, třeba sprchne, a...ne nesprchne, zítra má být 28 stupňů

A (St, 25. 5. 2011 - 23:05)

Ne nespím, a ještě dlouho...třeba ne, třeba sprchne, a budeš muset sedět doma :-D

Michale (St, 25. 5. 2011 - 23:05)

a nejseš cigoš? tak náhodou... že tak píšeš.

(St, 25. 5. 2011 - 23:05)

Paď spát, ať v 6 ráno...no jo, ale já chodím spát tak kolem 4h, jsem noční pták, takže do 12h pak spím. A to je akorát na obídek a výlet.

(St, 25. 5. 2011 - 23:05)

Paď spát, ať v 6 ráno...Ne nespím, a ještě dlouho nebudu, Seš suchej já vstávám nejdříve kolem 12h- nejlépe kolem 14h, jo obědy mám taky- ale domácí- ty jsou lepší, taky se budu zítra opalovat na zahrádce a budu napouštět bazén. Tak snad se i vykoupu ve vlastním.

Michal (St, 25. 5. 2011 - 23:05)

však se dívej, já už taky...Paď spát, ať v 6 ráno stojíš u stoje a makáš! Já budu spát tak do 10, možná do 11 hodin, pak mi přivezou domů oběd. Taky jsem doma. Do 12ti bych ale spát nevydržel - to bych byl pak úplně unavený, ještě víc, než v nějaké fyzicky náročné práci. Pokud bude pěkně, budu se opalovat nebo si někam zajedu, anebo zase prosedím den u počítače. Brou - dobrou:)

(St, 25. 5. 2011 - 22:05)

Promiň, trochu jsem se...však se dívej, já už taky pádím. brou- dobrou

(St, 25. 5. 2011 - 22:05)

Pořádně si přečti můj...tak to má ještě dobrý, že ten její ji nechal aspoň majetek. Někdy to končí tak, že ženská odejde s holou prdelí. Věřím tomu, že nakonec se jí to povede, a že je to jen nějakej splín. Nejlepší pro ni bude asi se zamilovat. A pokud chce něco extra- ať si pořídí miminko- to ji z té nudy dostane- akorát ne s manželem.

Jájina (St, 25. 5. 2011 - 22:05)

a co ty? Máš jet za ní a...Promiň, trochu jsem se zadívala na film a nestíhám psát:-))

My jsme spolu v kontaktu pořád, navštěvujeme se pravidelně. Myslím, že se mnou je jí dobře, jeden večer (do rána:-))se vykecá a druhý večer už vyrazíme někam na akci. Často jí bez rodiny navštěvuju v cizině. Dělám co můžu, ale lepší by byl nějaký ten starší maník, to by přišla na úplně jiné myšlenky. A nějaká ta práce, kdyby to aspoň zkusila, ale to už musím nechat na ní.

Jája (St, 25. 5. 2011 - 22:05)

má si najít kamarádky,...Pořádně si přečti můj první příspěvek. "Dobře vdala" píšu tzv.. Ano, když se po 7 letech brali, byl tenkrát bohatý a ona nemusela nic, jen porodit děti. Za to dostala majetek. Zařídila vilu ve Špindlu, v Portugalsku, v Chorvatsku, atd., a tak nějak automaticky to ten její nechal napsat na ní, že to jednou budou mít stejně holky - dcery. Poznali se v 18ti letech na VŠ, on se potom vypracoval a ségra už jenom brala majetek. V cizině je často, ale už jí vše nudí. Asi by jí vyhovoval spíš starší chlap, mladoši jí nudí taky. Vzhlíží spíš k autoritám. Tak uvidíme, přála bych jí, aby z tý nudy už vypadla. Kamarádek má dost, ale ty jsou na tom tak nějak stejně jako ona...

(St, 25. 5. 2011 - 22:05)

:-))), ona může vykopnout...a co ty? Máš jet za ní a trochu ji rozdivočit, nebo ji pozvat- ať přijede k tobě. Nenechávej ji v tom..

(St, 25. 5. 2011 - 22:05)

:-))), ona může vykopnout...rozvod vše vyřeší a bude klid. Nebo ať se rozvede a odstěhuje a hned bude mít co dělat. Zbaví se chlapa, bude zařizovat nové bydlení atak. Ten stereotyp a manžel, to ji nakonec zabije. Ale nesmí sedět doma a ládovat se prášky, tím nic nevyřeší.

(St, 25. 5. 2011 - 22:05)

:-))), ona může vykopnout...já ji tam pošlu ségru a uvidí, že se nudit nebude. Ségra je akční a nevydrží posedět.
Sakra ať sbalí kamošky- vyrazí na nákupy, zajede si na výlet, nabalí chlapa, prostě nudit se nemůže. Hlavně ať nesmutní a nesedí doma.

(St, 25. 5. 2011 - 22:05)

Když ona má veškerý...má si najít kamarádky, chlapa - cestovat. No přece se nemůže nudit. Jde to s prachama se nudit? Vždyť může vymýšlet pičoviny a něco dělat. Mílí se tím, že by jí práce pomohla. To fakt jo, né v každé práci jsou přátelské vztahy. Však ať si to zkusí- pak bude ráda, že je doma.

(St, 25. 5. 2011 - 22:05)

:-))), ona může vykopnout...o to líp, ať ho vykopne, ať si najde přítele a hned bude ten její život šťastnější. Pak nechápu proč si psala "dobře vdala"- já si pod tím pojmem představím, že ona chudá on bohaty. A teď píšeš, že je to naopak.

Jája (St, 25. 5. 2011 - 22:05)

A bude hůř. Stejně ji...:-))), ona může vykopnout jeho. Jemu doma nic nepatří...žijou spolu spíš ze zvyku.

Jája (St, 25. 5. 2011 - 22:05)

Když je blá, dobře jí...Když ona má veškerý nemovitý majetek napsaný na sebe, takže práci kvůli existenci nepotřebuje. A prášky bere právě proto, že se v životě nudí. Jo jo, je to stará bába. Furt jí to říkám. Aspoň, že od toho svýho miliardářskýho blboně má klid.

(St, 25. 5. 2011 - 22:05)

Má ségra se kdysi tzv....A bude hůř. Stejně ji nakonec vykopne. Tak ať si práci hledá. Má ručičky a nožičky ne? Místo toho žere prášky a má tisíce výmluv. Přece nebude manžílek šukat starou vykopávku. Měl by si dovést mladou dom a starou vykopnout na ulici. Ta by aspoň začala používat ručičky.

(St, 25. 5. 2011 - 22:05)

Má ségra se kdysi tzv....Když je blá, dobře jí tak. Ten její by ji měl kopnout do řiti, a pak by viděla, jak by si rychle práci našla. Prášky bere z toho, že je cáklá a né k vůli tomu, že nedělá. Holt je stará, tak co by s ní manžel dělal.

Reklama

Přidat komentář