Reklama

klystýr, výplach střev

Jira (Út, 7. 7. 2009 - 18:07)

Ano to je pravda. I já používám už hodně dlouho vodu z vodovodu a sřídám mýdlovou vodu s heřmánkovým nálevem a jsem naprosto v pohodě.Nic se nesmí ale přehánět.

zdr.sestra (Ne, 5. 7. 2009 - 14:07)

Vždy co pamatuji se ke klystýru používala pouze voda z vodovodu a to i v nemocnici...a nikomu takový klasický klystýr s mýdlovou vodou neublížil...a to jsem jich za své služby podala...

Návštěvník (So, 27. 6. 2009 - 14:06)

Já, kam na ty nesmysly chodíš? Připadá mi to jak názory pětiletého děcka.

(So, 27. 6. 2009 - 09:06)

A ještě jedna "velice" důležitá věc:když si to děláte z kohoutku,tak filtr na kohoutku musí být před tím důkladně vydezinfikovany!!Odšroubovat a vyvařit v soli třeba a podobně. Protože co se bakterii týče tak faktem je jediná hrozba a to právě ten filtr kde se usazují škodlivé bakterie. Poté před každým klystýrem odšroubovat a stačí přelejt horkou vodou z rychl.konvice.Ono třeba po mytí rukou se tam dostanou právě ty škodlivé bakterie-cákánim atd. Filtr musí být čistý!!!!!

(Pá, 26. 6. 2009 - 22:06)

A když máte tak velký strach z vody z kohoutku tak si do klystýru nasypte trocha soli,ono sůl je dezinfekční-u některých jedinců ale může mít dráždivý účinek to už ale pozná každý sám.

(Pá, 26. 6. 2009 - 22:06)

Když máte po klystýru třeba průjem tak to může mít x příčin. A právě proto je důležité to vyšetření střev! A jestli to nepochopite tak prostě a jednoduše můžete dopadnout časem špatně. A zdravá výživa je opravdu důležitá! Zdravá výživa je jak na průjem tak i na zácpu. A když píšu zdravá strava tak tím nemyslím být vegetarián. Třeba tmavé pečivo je ideální-tím myslím ale originální a né úplně to levné-falešné... Změňte svůj jídelníček,vážně.

(Pá, 26. 6. 2009 - 22:06)

Co se mě týče tak jsem v pohodě po klystýru a to používám normal vodu z kohoutku a co se teplé vody týče tak máme bojler a bez chlóru a tedy je faktem to,že chlór může dělat potíže a v paneláku se chlóru právě že nelze zbavit to je trošku problém.Tak v tom případě to sice zkuste a jestli nebudete mít potíže tak pořád je lepší si udělat klystyr,než trpět či pít projímadla-která časem ničí slinivku atd.

(Pá, 26. 6. 2009 - 21:06)

tak pak je jedno jestli tu vodu do sebe dostanete formou klystyru či když si budete čistit zuby. A že je prudce jedovatá? Tohle může vážně napsat jen deintelektuál/ka. Znova:klystýr používat pouze když máte zácpu. A pokud máte nějaké potíže tak jít na vyšetření střev! Může to být vážná nemoc a že v tyhle republice jsme na prvním místě bohužel i v tom.

(Pá, 26. 6. 2009 - 21:06)

Ano,určitě máte pravdu,ha. Ono je vidět že klystýr pro vás je hlavně sexuální uspokojení a né pro potřebu. Co se převařováni týče tak si vážně myslíte že balena voda či převařena je lepši?A že převařena voda je lepší když v ní plavou mrtvé mikroby?Pořád zapomínate že tělo potřebuje i takzvané škodlivé bakterie aby moh žít. Když se zbavíte úplně těch špatných bakterii tak vaše tělo časem úplně ztratí imunitu vůči "právě těm škodlivým bakteriim" Samozřejmě pokud se do vodovodu dostane nějaké pořádné svinstvo-

Návštěvník (Út, 23. 6. 2009 - 17:06)

Asi na to umřeš. Nepřevařená voda z vodovodu je totiž prudce jedovatá.

Václav (Út, 23. 6. 2009 - 17:06)

Dobrý den. Měl jsem problémy se stolicí, měl jsem pocit neúplného vyprazdňování, někdy zácpu. Řešil jsem to klystýrem. Bohužel jsem ale nevěděl, že voda má být převařená, používal jsem vodu z kohoutku. S odstupem času zjišťuji, že má stolice světlejší barvu, a mám častěji průjem. Může být voda z kohoutku příčinou? Je to vážný problém? Děkuji za odpověď.

(Ne, 14. 6. 2009 - 14:06)

OVŠEM NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚC JE TŘEBA ZDŮRAZNIT:KDYŽ MÁTE POTÍŽE JAKO ZÁCPU NEBO KRVÁCENÍ,TAK ROZHODNĚ,ALE ROZHODNĚ JDĚTE K DOKTOROVI ABY VÁS POSLAL NA VYŠETŘENÍ. URČITĚ NEŠAHAT ROVNOU PO KLYSTÝRU. NECHCI NIKOHO STRAŠIT,ALE LIDÉ PROSTĚ MAJÍ I NÁDORY A RAKOVINY! A JINÉ.

(Ne, 14. 6. 2009 - 13:06)

Ještě jedna supr věc na různé potíže v bříšku ba aj na hubnutí. Víte co pomáhá? Zelený čaj! Po každém i mini.jídle vypít silný zelený čaj klidně s příchutí broskve. Sice chutná tak jak,ale pít teplý a bez cukru hlavně. A aby to mělo účinek tak aspoň 5.skleniček denně minimálně. Je to proti rakovině a nádorům a hlavně jako prevence rakoviny prsou. Klidně i do klystýru.

(Ne, 14. 6. 2009 - 12:06)

Ono de o to,že i ty horší bakterie střeva potřebují to už je ale jiná diskuze. Hlavně není se čeho bát,klystýr je úžasná věc. Alee,zdravá výživa je hold zdravá výživa. Bohužel stojí nejmíň jednou tolik než co běžné jídlo. A tak je to ale na každém z vás. Tedy Klystýru zdar!

(Ne, 14. 6. 2009 - 12:06)

A že používat pouze balenou vodu či převařenou=hrozná dřina protože si nedovedu představit že bych převařoval celkově tak 9.litrů vody či kupoval balenou vodu jako kdybych si dělal zásobu do Bunkru...,a tedy furt tahal litry vody ha ha. Stačí z kohoutku ale očistit si filtr a přelít ji horkou vodou z konvice kvůli dezinfekci a to samé to platí pro Irigátory prostě nalít horkou vodu a vypustit=tím se zničí bakterie a tedy není třeba vyvařovat.

(Ne, 14. 6. 2009 - 12:06)

Jo a Warning! Proboha,prý zaváděcí hadička může mít i 70.cm=hloupost a když sem to četl tak sem nevěřil svým očím tak pozor vážení maximum je 25.cm!!!!!!!!!!!!!! Ono když vám dělají vyšetření tlustého střeva-Rektoskopii tak má přesně 25.cm také. Čili,jestli si nechcete fest ublížit,tak 25.cm je akorát. Ono některé Irigátory mají jen 8.cm a stačí to však voda při masáži bříška se vám v pohodě dostane vám kam má...Hlavní je do sebe dostat celý obsah.

(Ne, 14. 6. 2009 - 11:06)

na wc.pravidelně bez potíží tak jedině dodržet bezlepkovou stravu. Já třeba když jim čočku se zelím a chlebem či bílé fazole tak mám stolici úplně mega v pohodě. Je to o stravě. Samozřejmě,ha,bez jiných jídel bych žít nemoh a tak právě proto když je potřeba tak klystýr mi úžasně pomáhá ale max.2.litry NEJLÉPE jen 1,2L 4-6.krát po sobě protože nic se nesmí přehánět...

(Ne, 14. 6. 2009 - 11:06)

Samozřejmě Géniové budou namítat to je logické však hloupost lidí je nekonečna. Klystýr doporučuju pouze při zácpě. Ovšem nejlepší je poznat svoje střeva a jíst to po čem můžete normálně na wc. Případně bezlepkovou stravu jíst pouze protože syndrom lenivého střeva má čím dále více lidí no je to nevhodnou stravou nebo genetický dáno. Ono třeba do 23.let můžete jíst co chcete a pak to přijde ze dne na den najednou a musíte jednoduše jíst Bezlepková jídla sice to stojí víc peněz atd ale když chcete chodit-

(Ne, 14. 6. 2009 - 11:06)

Hm. Klystýr používám 2.roky a jen proto že trpím zácpou. A to,že tam máte léta nějaké hnilobý atd je blbost! Zeptejte se normal.lékaře který dělá vyšetření tenkého střeva či jen tlustého-Rektoskopii a řekne vám že je to blbost protože když se dívá kamerkou tak vidí krásně a jasně vaše čistá střeva žílky atd a víte proč? Ha,určitě to není tím,že ty dotyčný lidé si dělají Klystýry ale nýbrž proto(protože střeva se naprosto přirozeně očištujíí!!!) Je to prostě a jednoduše přirozený pochod!!!

Návštěvník (Čt, 11. 6. 2009 - 11:06)

Objednal jsem balení rektální rourky se zádržným balónkem - výtečná pomůcka pro klystýry. Mohu odprodat přebytečné (min. odběr byl 5 ks)- bohužel cena je dost vysoko 250 Kč. V případě zájmu pište na twistr"email.cz

Reklama

Přidat komentář