Reklama

klystýr, výplach střev

vltava (Po, 10. 11. 2008 - 22:11)

Vlastiku přečti si předešlých 1650 diskuzních příspěvků tady jsi už na konci.Je tam toho pomněrně dost o klystýru . Budeš mít co číst celý týden.Vítám tě v čtenářském klubu ....zdravi Vltava.

Vlastik (Po, 10. 11. 2008 - 21:11)

Ctěl bych se zeptat jak mám výplach střev provést,prosím o podrobnější popis postupu. Mnohokrát děkuji

Návštěvník (Po, 10. 11. 2008 - 09:11)

Aneto já si nicky nevymýšlím.To,že jsem se podepsala 2x jen písmenem K a teď se nepodepisuji vůbec není vymýšlení nicků.Jinak nepotkala jsem nikoho tak arogantního a není to tím,že bych poznala málo lidí,jen jsem na ně měla asi štěstí.Ale já tu nebudu řešit blbosti.Prostě jsem řekla svůj názor na toho ač znalého,ale arogantního a namyšeného ... toť vše.

vltava (Ne, 9. 11. 2008 - 22:11)

Aneto,proč se tak vztekáš,přece ti nikdo neříká ,že Adnan píše špatné, či nepravdivé věci.Ale podle tebe v jakém je právu jak píšeš ,objasni mi to,tomu jsem nějak neporozumněla. Pokud v jeho příspěvcích necítíš pohrdání dalšími přispívajícími do této rubriky,tak to ti můžu směle říci, že máš dobrý žaludek! Handrkujete se tady stále o nepodstatných věcech a to, že tato rubrika je o klystýru, jste asi zapomněli.Pokud se ti Adnanovy poznatky zamlouvají a jseš přesvěčena o jejich pravdivosti, tak se jimi řid a nechej ostatní napokoji,ať si na to udělá každý názozor jaký chce,má na to právo! Lepší bude vložit svůj konkrétní věcný příspěvek do DISKUZE KLYSTÝR.S pozdravem všem obhajovatelkám (lům) Adnanových nejkvalitnějších příspěvků,.... patřím také mezi ně.....,ale stejně, klystýr zůstane pořád jen klystýrem, pařez - pařezem a vůl - .....! Mnějte se pěkně vltava.

Aneta (Ne, 9. 11. 2008 - 16:11)

Já tedy nevím, v čem je Adnan arogantní, fakt ne. Člověk, který se podělí o své zkušenosti, prožitky a podobně, je označen za arogantního, nechápu. A vy jste ta K a anonym zároveň, máte stejnou dikci a styl psaní! Proč píšete pdo více nicky??? To je ubohé! Mimochodem, pokud jste nepotkala dost arogantních lidí, tak asi máte malé životní poznání s lidmi, v Čechách jich je požehnaně. Navíc, po přečtení posloupnosti všech příspěvků je zjevné, že Adnan je v právu a navíc má nejkvalitnější příspěvky ze všech. Tím se nikoho nezastávám, jen vidím fakt, psaný fakt..

Praktik (Ne, 9. 11. 2008 - 09:11)

Moje zkušenosti jsou takové.Vyčistí se určitě víc než jedna třetina.Při klystýru cvičím,a cítím jak voda lítá i v vzestupné části tlustého střeva,podélné části,i sestupné části ke konečníku.Tam všude ta voda tedy se dostane,a s ní se vyplaví i ten případný bordel,co na sebe nabalí.Spíš uvažuji o tom,jestli ředěním obsahu člověk neusnadnuje snadnější vstřebání i toho bordelu přes střevní stěnu,o čemž svědčí větší intenzita močení po klystýru v průběhu několika hodin po.Edgar Cayce psal,že se má dávat lžička soli a sody do litru vody právě kvůli zamezení vstřebávaní při klystýru.Toto dodržuji,ale na malou celkem dost toho pak ještě jde.

Návštěvník (Ne, 9. 11. 2008 - 06:11)

Né já věřím,že něco znáš,umíš..Jde o ten přístup o to aroganci s jakou píšeš a urážíš.Tobě bych nepodala ani ruku natož ti vykala,protože tak arogantní ač znalé,ale arogantní lidi nesnáším.

Adnan (Ne, 9. 11. 2008 - 02:11)

To myslíte šank prakšalána, zde: http://www.mystika.cz/krtek-lecba/joga/ajurjoga-sankpra.htm

Adnan (Ne, 9. 11. 2008 - 02:11)

Pro anonyma, který mi napsal toto: /Adnane na co si tu hraješ? / Odpovídám, já si nehraji, já vím a znám, na rozdíl od tebe.. pokud v tom vidíš hraní, tvůj problém. Co zkusit napsat smysluplný a přínosný příspěvek k věci??? To neumíme, tak pliveme hovadiny o ničem. Jsem tady napadán, nesmyslné příspěvky jsou psány směrem ke mě, pokud Vás seru, je to jen Vaše CHYBA a Váš PROBLÉM, NE MŮJ!!! Nemohu za to, že někteří z vás nechápou logické kontexty, a jakmile někdo píše dostatečně fundovaně, okamžitě je napadán z arogance a hraní si.. Jenže, já to prostě vím, znám, umím a praktikuji léta!!!!! Nevím a neznám vše, ale evidentně x krát více, než ostatní. Pro to, že jsem zde z dobré vůle napsal pár smysluplných příspěvků, které několik lidí dost ocenilo, jsem nakonec považován za hajzla a arogantního, to je podlé, podlé... K Vám kritikům mé osoby, jste ubožáci, kteří nejsou schopni ničeho, tak jen prskají, možná je v tom závist, jak tradiční v ČR. Jinde by mi poděkovali, což samozřejmě nevyžaduji, v ČR mě okamžitě osočují.. Takže k těmto jedincům jako K a anonym, jděte do prdele, nula nulou zůstane a asi je k tomu důvod.. Jinak se k Vám, zcela oprávněně vyjádřit nemohu! Jinak, zdravím VLTAVU, těší mě, že jsem si to vyřešili! Měj se, Vltavo a doufám, že mě chápeš, mému nynějšímu příspěvku se nelze divit, je logický a obsahově oprávněný. Pěkný den.

Návštěvník (Ne, 9. 11. 2008 - 01:11)

Dobrý vltavo :-) ve všem souhlas

Návštěvník (Pá, 7. 11. 2008 - 21:11)

Adnane na co si tu hraješ?

Adnan (Pá, 7. 11. 2008 - 19:11)

Nevím, jak vy, ale já se jich zbavil kompletně, ostatně, i paní Doktorka zdejšího webu se k tomu přiklání velmi pozitivně. Znám asi 17 lidí, kteří se zcela zbavili potravinové alergie, ovšem, samotný klasický klystýr nestačí, navíc je to procedura dlouhodobějšího rázu, k níž samozřejmě a zcela pochopitelně patří i radikální změna stravy, stejně jako radikální změna životního stylu a kontroly biorytmů. Takže, in oute, vaše postoje jsou očividně diletantské a evidentně nepramení z patřičné praxe a především ne z odborných znalostí věci a seznámením se s kompletním systémem detoxikace a dezinfekce těla, respektive organizmu. Exekutivní názory, které nevycházejí ze znalostí věci, z odbornosti a především z bohaté a dlouholeté praxe a testování mají zcela nulový význam, lépe řečeno, to, co říkáte, si do značné míry vymýšlíte, a pokud jste přeci jen pravidelně klystýry - ať už jakékoliv, praktikoval, zřejmě s mnoha chybami v celkovém režimu a se špatnou disciplínou. Ale nevěřím vám ani ň, už z důvodu vašeho pejorativně pojatého vyjádření ve smyslu "SUPR ZÁBAVA".. !

Pája (Pá, 7. 11. 2008 - 18:11)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
www.snama.cz/dieta JDE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

in out (Pá, 7. 11. 2008 - 17:11)

potravinovou alergii klystýr nevyřeší. Jinak nic proti výplachům, pití moči a spol. Supr zábava pro toho, komu to sedí. Ale potravinové alergie se takto nezbavíš.

Adnan (Pá, 7. 11. 2008 - 15:11)

Zdravím Mony, pokud chcete, klidně mohu poradit ohledně užívání uriny a další. Můžete se ozvat na salonga"centrum.cz.

Mony (Pá, 7. 11. 2008 - 12:11)

pro Adnana:děkuji,konečně někdo kdo má zkušenosti s urinou,už jsem se zde na ni ptala,ale nikdo neměl s ní zkušenosti.Ostatních si nevšímejte,kvůli toho nezavrhujte psaní svých názorů,jsou tu jiní kteří vaše názory ocení.Malachova jsem četla,chtěla bych začít,ale nevím jak.

mydloch2"senam. (Pá, 7. 11. 2008 - 11:11)

S přítelkyni používáme často kávový klystýr a jsme spokojeni.Aplikujem asi půl roku,nemáte někdo více zkušenosti_?

K (Pá, 7. 11. 2008 - 09:11)

To není možné.Tak arogantního člověka jsem ještě neviděla.

Adnan (Pá, 7. 11. 2008 - 00:11)

Už jsem Vám psal na e-mail, tak dejte vědět.

Adnan (Čt, 6. 11. 2008 - 23:11)

Nejsem Ind, rozhodně ne, pouze jsem měl možnost být opakovaně v Indii a setkat se s fundovanými mistry jógy, kteří působí i v USA. V ČR je aktuálně jeden v Praze. Vaše narážka je tristní. Jinak, myslím, že po Vaší ultrainteligentní velmi gramotné intervenci na mou osobu si o Vás každý logicky myslící člověk udělá obrázek sám.. 30 let se zajímáte o klystýr a jste prý chytřejší než lékaři, ale nevíte, že klasickým klystýrem vyčistíte pouze 1/3 střeva a při něktrých variacích jógy nebo džu ši technik se používá i voda 47C jako spouštěč, jinak zhruba kolem 35C. Vaše OPAKOVANÉ nadávky, s nimiž jste začala již v prvním příspěvku na mne, si nechte, mě se netýkají, tyhle problémy si budete muset vyřešit sama, nejsem nositelem inteligence, která je evidentně na úrovni dosti deklasované. Tím končím, psát nemusíte, číst Vás již nebudu, ztráta času...

Reklama

Přidat komentář