Reklama

klystýr, výplach střev

Adnan (Ne, 7. 12. 2008 - 18:12)

Yal není "moderní" náhrada klystýru! Máte málo znalostí o fyziologii sliznic střeva, yal, který se používá pravidelně, je škodlivý, klystýr ne, a YAL se nevyrovná ani omylem jóginskému systému klystýru, který s sebou obnáší jisté cviky.

Adnan (Ne, 7. 12. 2008 - 18:12)

Yal není "moderní" náhrada klystýru! Máte málo znalostí o fyziologii sliznic střeva, yal, který se používá pravidelně, je škodlivý, klystýr ne, a YAL se nevyrovná ani omylem jóginskému systému klystýru, který s sebou obnáší jisté cviky.

Yal (Ne, 7. 12. 2008 - 17:12)

Jedno balení stojí cca 180Kč, záleží jak kde.

Adnan (Ne, 7. 12. 2008 - 17:12)

Ale ne, dělená strava nemusí být za každou cenu, existuje řada metod, lze být klidně i bez dělené stravy...... Jen to chce o tom více vědět.

Majo (Ne, 7. 12. 2008 - 17:12)

Mam otazku, ako sa umyva/cisti irigator, resp. privodna hadicka? Mam dojem, ze hadicka trochu zmenila farbu - asi je zanesena nejakym povlakom. Ak sa "nadobicko dobre nevysusi, nemoze sa povrchu supravy vytvorit pliesen?

Jira (Ne, 7. 12. 2008 - 09:12)

Akolik Kč. jsi platil za jedno balení YALU. Díky.

Praktik (Ne, 7. 12. 2008 - 07:12)

Všichni z problémy se zažíváním musí dodržovat dělěnou stravu,zlepšit psychiku.To je jediná cesta.Pravidelné klystýry jsou samozřejmě super.I kýbl od smetí občas umyjete vodou.

Yal (Pá, 5. 12. 2008 - 20:12)

Ale mně ten Yal prodali i normálně. Nevím proč je na předpis, nechápu jak si lze ublížit Yalem. Spíš proto že se vozí z Německa. Ale pomůže. Občas se ráno probudím, bolest břicha strašná, nafouklé jak balón. A přitom to nejde "ani na jednu stranu"! Potom stačí dát si Yal, tak 20 minut čekat a běžet na WC. A potom už mám celý den od bolesti a nafouklého břicha klid. Proto jsem si taky pár balení Yalu koupil do zásoby.

Jira (Pá, 5. 12. 2008 - 09:12)

Ano Yal je dobrý, ale je na předpis . Klystýr ať je provedený balonkem nebo irigátorem a je proveden dobře je zadarmo pokud ho máte po ruce doma. A já si myslím,že by měl být v každé domácnosti.

Návštěvník (Čt, 4. 12. 2008 - 22:12)

Yal je moderní náhrada klystýru.

klara (Čt, 4. 12. 2008 - 17:12)

dceri to obcas delam take, pouzivsam jen maly balonek i kdyz je ji take 12. ma to obsah asi 120 ml a vyhecuje ji to natolik, ze po podani jde do 5 minut

Adnan (Út, 25. 11. 2008 - 19:11)

Nikoliv, Yalgel rozhodně není lepší než systematická očista klystýrem nebo hydrocolon terapií, a ani omylem se biologicky nevyrovná urině!!! Yalgel dokonce narušuje některé klky při opakovaném použití, vhodný je tak možná při porodu (respektive před), ani omylem ne na proces kompletní a komplexní detoxikace a dezinfekce organismu, už vůbec ne při detoxikaci na buněčné úrovni, to spíše naopak!!! Píšete nesmysly, neb Yalgel vypláchne obsah, nikoliv toxiny usazené v buněčných membránách slizničních stěn a nerozpouští kameny a hnilobné zátky, zatímco kyseliny - citronová a podobně ano, urina však rozhodně vede. Čili píšete nesmysly, které jednoznačně nevycházejí z odborných znalostí, ale z domněnky, navíc nevěřím ve vaši praxi s klystýry, Yalgel navíc nedosáhne na celé střevo!

YALGEL (Pá, 21. 11. 2008 - 19:11)

Příjemnější než ty tvoje postupy je YAL, Bohumile! Zavedeš aplikátor, obsah ampule vymačkáš do konečníku, vytáhneš a čekáš. A pak máš co dělat doběhnou na záchod. WC budeš okupovat tak půl hodiny. Vymeje tě to dokonale! Je to lepší než tvůj klystýr.

Adnan (Pá, 21. 11. 2008 - 17:11)

Dobře si pročtěte tyto stránky a máte po problému, pokud budete schopni dané metody patřičně kvalitně aplikovat. http://www.oslikuv.net/skola/cl020.htm

Návštěvník (St, 12. 11. 2008 - 19:11)

Blbečku Bohumile, strč si svou neplacenou reklamu do řiti místo klystýru.

anda (St, 12. 11. 2008 - 18:11)

promin Bohumile ale obavam se ze prijemnejsi zpusob neexistuje
a Pepine : ) co blbnes? nechces mi rict ze si v padesati letech vycitas onanii?

Bohumil (St, 12. 11. 2008 - 18:11)

Vím o šetrnějším a příjemnějším způsobu, jak si vyčisti střeva, spojeném s léčebným účinkem pro ně a celý organizmus. Kdo chce vědět více, ať mi napíše na adresu: bohumiljaeger"gmail.com

PEPIN (Út, 11. 11. 2008 - 21:11)

je mi už přes padesat a klystyry si delam přes třicet let takže mam určite zkušenosti mam čtři a půl litrovy irigator celou kůru začinam menšimi objemy samozřejmě na lačno šest až asi osmkratza sebou při posledni aplikaci a mastrubaci mam vždy krasny dlouhy orgasmus pak mam krasny pocit vnitřni čistoty a sexualniho uspokojeni a take pocit viny protože je to vastně onanie

Jira (Út, 11. 11. 2008 - 17:11)

Ahoj Vlastíku. Přečti si vše tady na této stránce od začátku. Zmáčkni jen hlavní stránku diskuse klystýr,výplach střev. Nebo si na seznamu zadej klystýr a dej vyhledat je tam hodně popisů na klystýr.

Vlastik (Út, 11. 11. 2008 - 05:11)

Děkuji za odpověd,jen jsem PC amater,tak nevím vůbec kde to hledat.

Reklama

Přidat komentář