Reklama

klystýr, výplach střev

ann (Pá, 8. 8. 2008 - 21:08)

Jira: no moc dobre to neni protoze jak rikam, normalne by mi urcite delalo par dni problem si dojit - a ja nesnesu pocit plnych strev... to je muj psychickej problem... a ted mi rekni co s tim... jinak kdyz nemuzu delat vyplach, vezmu si laxygel - to prej neni takovej drijak

Jira (Pá, 8. 8. 2008 - 19:08)

Ahojky,tak to je dobře ale mě se nelíbí ta sprcha neb to není moc dobré. Lepší je irigátorem neb je bezpečnější ale jestli Ti to vyhovuje tak jak si to děláš,tak to je dobře.Nic se ale nesmí přehánět.Zajímalo by mě,jaké projímadlo používáš.Já glycerinoé čípky.

ann (Pá, 8. 8. 2008 - 19:08)

pro Jiru: no nedelam si srandu... kolik vam tu je proboha ze si to nejste schopny spojit? proste se vyplachuju furt pryc a tim padem nechodim na zachod... za posledni rok tak mozna desetkrat z toho sestkrat s projimadlem... hrozne rada bych se rano vzbudila a sla na zachod sama do sebe a poradne - jinak mam proste pocit ze nejsem dost cista a lezi tam neco co tam lezet nemusi a hned se bezim vyplachnout... mimochodem sprchou, irigator me naprosto nebavi a pripada mi nedokonalej - tlakem sprchy si delam vicemene HCT

Mony (Pá, 8. 8. 2008 - 11:08)

Báro:řekni irigátor.
Jira:jo tak,díky.

Bára (Pá, 8. 8. 2008 - 11:08)

Poraďte mi, co tedy mám chtít v lékárně nabo ve zdravotních potřebách - soupravu na klystýr? Nebo se to jmenuje nějak jinak?

Jira (Pá, 8. 8. 2008 - 08:08)

Pro Ann. Nevím co tím myslíš když už dva roky nechodíš na záchod. To znamená, že si děláš tady legraci, nebo jak tomu mám rozumět?

Jira (Pá, 8. 8. 2008 - 07:08)

Pro Arnyho. Tak irigátor stojí okolo 200kč.a balonek okolo100kč. Klystýr si už dělám delší dobu.pamatuji si,že mě ho dělala i mamka když jsem nešel na velkou.

Jira (Pá, 8. 8. 2008 - 07:08)

Ahojky Mony.Ptáš se proč se klystýr dělá po ránu to je proto protože právě v tu dobu zčínají střeva pracovat po nočním klidu a pak jsi celou noc nic nejedla. V nemocnici Ti také dělají nálev ráno co nejdříve.I večer Ti ho tam dají ale to už nesmíš nic jíst a ráno další pokud to je nutné. Já na něj nedám dopustit. Já nevím co to je nějaká rýma ,chřipka.Nemusíš mít strach že by Ti to narušilo Tvůj rytmus jen se nesmí dělat po jídle.

arny (Čt, 7. 8. 2008 - 21:08)

Chtěla bych se zeptat, od kolika let si klistýr děláte? A kolik stojí sada na klistýr v lékárně?

ann (Čt, 7. 8. 2008 - 17:08)

ja jsem se nejspis nevyjadrilA dost jasne, ja na zachod prakticky dva roky nechodim uz... neni treba

Mony (Čt, 7. 8. 2008 - 11:08)

ann:radí ti dobře,asi nenasloucháš.
Ahoj Jíro,věrný této diskusi,já jsem si klystýr teď delší dobu nedělala,a mám takový divný pocit ve střevech,takovou tíhu,asi kdo si klystýry nedělá nepochopí.Jen bych se zeptala proč je nejlepší mezi 5-7h ráno si dělat klystýr?Já chodím pravidelně na velkou ráno,a až pak si ho udělám,tj tak 8-9h ráno.Večer nechci,mám obavy,že by mi to narušilo můj pravidelný cyklus vyprázdňování.

Ji (Čt, 7. 8. 2008 - 09:08)

Tak já si klystýr dělám pravidelně každý týden a to bohatě stačí. Nálev je 2l. Myslím si,že by Ti to mělo také stačit .Nejlépe je si dělat nálev ráno od 5hod do 7hod. nebo večer když jdeš spát ale nesmíš být nasycen.

ann (Čt, 7. 8. 2008 - 00:08)

no jo jenze mne telo napovida abych ho delala i dvakrat denne, tohle sou kecy - navic uvedom si co rikas - citis se dobre uvolnenejc a nemas potrebu nahrazovat - melas na mysli "ale nemam potrebu" no nic, uz sem si zvykla ze tady mi nikdo nic kloudnyho neporadi

Jira (Út, 5. 8. 2008 - 08:08)

Tak já se vždy po výplachu cítím dobře,uvolněji a nemám potřebu vyprazdňování nahrazovat klystýrem. Nic se ale nesmí přehánět. Tělo Ti napoví samo kdy si ho máš udělat.Přečti si knížku Sám sobě doktorem od Dr.Cingroše ten tam klystýry chválí.

ann (Út, 5. 8. 2008 - 00:08)

a kdyz vite jak perfektne se pak citite, nemate potrebu nahradit normalni vyprazdnovani klystyrem?

Jira (Po, 4. 8. 2008 - 21:08)

Ahojky ann,já si myslím,že to stačí jednou týdně.Jez potom více jogurtů a to stačí.

ann (Ne, 3. 8. 2008 - 23:08)

muzu se zeptat kolikrat tydne se proplachnete? a jestli to pak dohanite treba lactobacilem..

Návštěvník (Ne, 3. 8. 2008 - 22:08)

samozrejmne pozor i na dubovou kuru ale muze i skodit ale co lze dal uzit za bylinky dostupne v domacnosti kvuli zapachu z traviciho traktu

Jira (Ne, 3. 8. 2008 - 19:08)

Ahojky Xoxo, tak na klystýru doopravdy nic není a každý si ho může provést sám přečti si o tom něco na internetu .Můžeš si také koupit klystýrovací balonek a ten je jednoduchý jen ho naplníš vodou,násadec namažeš něčím mastným i konečník a zavedeš si ho. Balonek budeš mačkat a pomalu vodu vstřikovat do střeva. Nebo si kup irigátor. Klystýr ještě nikomu neublížil.

Eman (Ne, 3. 8. 2008 - 18:08)

Xoxo má pravdu, špatně udělanej klystýr může ublížit.

Reklama

Přidat komentář