Reklama

PROČ NEVADÍ TLUSTÝM HOLKÁM UKAZOVAT ŠPEKY

Sasanka (Út, 28. 9. 2010 - 17:09)

tak to máš pravdu.Jaké...Ahoj Ferdo, nejraději mám psy, ale zvířata mám ráda všeobecně, pokud jde o ta chlupatá.
:-)

H. (Út, 28. 9. 2010 - 17:09)

Nedavno sem slyšela názor (já sama sem plnoštíhlá,taková normal střední postava) ale slyšela sem že prý inteligentní muží se SŠ-VŠ vzdělánim si vybíraji nejčastějí štíhlé holky a řemeslníci naopak dávaji přednost oplácanym typum..Co si o tom myslíte?Myslíte že je natom kus pravdy?

di caprio (Út, 28. 9. 2010 - 16:09)

To je naprosto nechutné, když má holka tričko do 1/2 břicha a lezou jí ven špeky!
Vrchol hnusu. Horší už je jenom pírcing v nose nebo na bradě, to když vidím, začne se mi zvedat žaludek.

M. (Út, 28. 9. 2010 - 15:09)

Samozřejmě, že ty štíhlé ženy se asi cítí líp. Mají větší výběr oděvů, kdežto baculky musí kupovat větší čísla a potom upravovat délku.
Co se mě týče- mám radši zrovna ty baculky. Zvláště v posteli jsou ty špíčky rajcovní, a nemusím se bát trochu přitlačit:-)

The King (Út, 28. 9. 2010 - 15:09)

by me zajímalo kolik je tem...Vychrtliny rozhodně nechtěj (pokud netrpějí nekrofilií), jenom se jim vsugerováná, že by je měli chtít.

Karolína (Út, 28. 9. 2010 - 15:09)

je to nechutnej pohled.Vždy...A proč nevidíš spíš vyzáblinu s pěkným klukem, co? Oni ty hubený zas tak nefrčej, jak si někdo myslí!

Beck (Út, 28. 9. 2010 - 15:09)

proč nevadí tlustým...Není to tím, že by jim to nevadilo, asi se s tím snaží smířit a nedělat z toho takovou vědu. Anorektičky taky nejsou pyšný na svoje vylezlý kosti, a co s tím mají dělat? Někdy toho prostě moc nejde...

David (Út, 28. 9. 2010 - 15:09)

a kdo se má koukat na tebe...Já osobně taky nesnáším hubený ženský -jsem toho názoru, že tenhle trend je jen uměle vyvolaný - mám rád ,,festovní ženský", který mají všechno, co má pořádná ženská mít. Ale každej máme jinej vkus, a v tom je kouzlo.

Fion (Út, 28. 9. 2010 - 15:09)

Samozřejmě - nemá cenu se hádat, všechno může být hezké. Tajně však sympatizuju s Karolínkou; a prsa nemusejí být vůbec!

Ferda (Út, 28. 9. 2010 - 12:09)

nebo zvířatům!tak to máš pravdu.Jaké zvířata preferuješ?

Sasanka (Út, 28. 9. 2010 - 12:09)

nebo zvířatům!

Sasanka (Út, 28. 9. 2010 - 12:09)

Krása není v tom,kdo je...Ferdo - tys trefil hřebík na hlavičku!
Není to jen o bezchybném těle, ale taky o životním postoji, naladění atd.
Já osobně lidem, kteří jsou mi příjemní, odpustím jak špeky, tak i horší věci.
Imponují mi třeba i jen snahou prospět jiným lidem.

Dana (Út, 28. 9. 2010 - 11:09)

proč nevadí tlustým holkám ukazovat špeky?asi proto, že jdou špatně schovat...já jsem štíhlá, jen trošku bříško a to mi vadí dost, nevím, jak to mají holky s tuky na těle a sebevědomím, ale potkávám dost takových s celkem hezkými mladíky

Bikus (Út, 28. 9. 2010 - 11:09)

a proč by se muž nesměl...na tlusté kanape s tupým mozkem bych fakt nevlez.A ještě když má špeky,u nás chodí mladá holka,zadek jako almara,nohy,má jak dva duby.Pupek venku i v zimě a když se sehne-tak...no co bych povídal-to se musí vidět.Markéto--stovky mužů? Co s takovou ojetinou?

Ferda (Út, 28. 9. 2010 - 11:09)

a proč by se muž nesměl...pak se ,ale nesmí divit,když zůstane na stará kolena sama,kdo by takovou pak chtěl-uvaž-stovky mužů---již jen ta představa mě děsí.

JOJO (Út, 28. 9. 2010 - 11:09)

Nechapu nechapu nechapu ty...a máš prsa po tátovi,že?To se potom není co divit.

karolinka (Út, 28. 9. 2010 - 10:09)

Nechapu nechapu nechapu ty tluste holky at jsou si tluste ,kdyz chtej ,ale vystrkovat speky??kdo se ma na to koukat?
ano ja jsem hubena,mozna az moc ale aspon kdyz mam uple triko nikdo me nepocita faldy ,mozna zebra:-)))

Ferda (Út, 28. 9. 2010 - 08:09)

Ráda bych upozornila na...Krása není v tom,kdo je tlustý nebo hubený,ale v postoji těla,které nosí.Jak dokáže tu svou krásu,,prodat".Já mám rád ,ženy inteligentní a duchovní.U nás v práci je jedna starší paní,ta má postavu jako měla Helenka Růžičková,je ¨úpřímná,veselá a všichni ji máme rádi.Naproti tomu máme ůčetní,mladá,na pohled krásná a elegantní žena.Ale,tak nějak studená.Tak se přestaňte hádat,nemá to cenu.Muž se nesmí doma nudit.Teprve potom je spokojený a každý si najde takovou jaká se mu fakt líbí.

Helča (Út, 28. 9. 2010 - 02:09)

Já osobně jsem tlustá a...Já mám dceru.Je baculatá po mě,našla si partnera a ten kolem ní pobíhal a radostně ji poplácával po zadečku,vykřikujíc ,,to je všechno moje".Málem nás to s manželem skosilo.Náhodou-holky nedejte se! Hubený budou studený a tlustý hubený,to mě říkával táta a cpal mě koláčema,když tetičky lomily rukama,co z té ,,buchte" bude.Jenom,až příjde stáří,budou vás bolet klouby.Možná.

(Út, 28. 9. 2010 - 00:09)

CHCI SE ZEPTAT NA JEDNU VĚC:...Já osobně jsem tlustá a jsem za to ráda :-). Mám přítele, který si mně vykrmuje a tak jdu na ulici klidně v krátkém tričku, v kraťáskách a klidně s pořádným mastným langošem ;-)

Reklama

Přidat komentář