Reklama

klystýr, výplach střev

zahy (Po, 15. 4. 2002 - 07:04)

Nevite nekdo, zda se provadi Colon Hydro Therapy v okrese Sumperk, popripade Olomouc? Dekuji

Návštěvník (St, 10. 4. 2002 - 23:04)

Článek na uvedené adrese je sice dobrý, ale neříká nic o tom, zda metoda je lékařsky uznaná. Mohl by se k tomu někdo vyjádřit ?

Návštěvník (St, 10. 4. 2002 - 22:04)

Prosím prohlédnete si stránky o colon hydroterapii na http://dr-kohoutova.frenstat.cz Pavel.

Návštěvník (Út, 9. 4. 2002 - 22:04)

Chtěl bych znát názor na to, zda Colon-hydro terapie je lékařsky uznaná metoda a zda při ní nemůže dojít k nějakému poškození organismu.

Návštěvník (Út, 9. 4. 2002 - 18:04)

Chci Vam rict,ze chodim na hydro-colon terapii a je to bezvadne.Ovsem neni to zadarmo(500,-kc).A to Vas vycisti daleko lepe,nez domaci klystyr.

Mark PhD PhD (Ne, 7. 4. 2002 - 14:04)

Ještě pro Milana: Ano, existuje procedura nazývaná "Colon Hydro Therapy", která slouží k výplachu celého tlustého střeva, dočtete se o ní hodně ve starších příspěvcích. Výplachy tenkého střeva (High Colonics) je třeba nechávat jen skutečným odborníkům s lékařským diplomem.

Návštěvník (Ne, 7. 4. 2002 - 14:04)

Všem nově příchozím, zejména Romaně: Pokud si dáte práci a pročtete příspěvky v této diskusi od začátku, najdete odpověď na všechny vznesené dotazy (odpovídal jsem i na otáku vhodnosti věku). Místy se sice jedná o příspěvky téměř slabomyslné, věřím že je ale budete schopni odlišit od skutečně cenných rad a popisů. Nevím zda je slečně Romaně zcela jasné oč při klystýru běží a tak připojuji odkaz na obrázek procedury: http://enema.nu/Pokud je Vám skutečně 14, tak jen mrkněte levým okem a opusťte stránku, text a další obsah je do 18. nepřístupný.

Návštěvník (Ne, 7. 4. 2002 - 03:04)

Ahoj, ja si delam klystyr teprve 3. mesic, ale nez jsem zacala, procetla jsem si celou tuto dikuzi {ta mi take dodala odvahu} a take navod u vyrobku. Hodne stesti.

Návštěvník (Pá, 5. 4. 2002 - 18:04)

Dobrý den, paní doktorko, chtěla bych radu, jak si účinně a hlavně bez komplikací pročistit střeva. Jak jsem zjistila, klistýr mohu zakoupit běžně v lékárně, ale co s ním, jak postupovat, kdy jej pít atd. prosím poraďte. Ještě jedna otázka, mohu tuhle "proceduru" podstoupit i v mém věku? Tedy ve 14 letech? Předem děkuji za odpověď, Romana

Návštěvník (Pá, 5. 4. 2002 - 12:04)

V Praze se provádí v Dolních Měcholupech. Pro bližší informace mi jestli chceš majlni

Návštěvník (Čt, 4. 4. 2002 - 19:04)

Mne se po klystyrech (podle knihy Partykove) casto obevuje zacpa. Predtim jsem tim netrpela. Kdo s tim ma stejne zkusenosti?

Návštěvník (Po, 25. 3. 2002 - 20:03)

Poradí mi někdo, kde se dá absolvovat colon-hydro terapie v Ústí nad Labem a okolí nebo v Praze? Zatím jsem zjistila jenom nějaká zařízení na Moravě, ale to je trošku z ruky.

Návštěvník (Ne, 24. 3. 2002 - 15:03)

V reakci na předcházející dotaz bych se chtěl zeptat, zda jiný klystýr než domácí proplachuje i jinou (od konečníku vzdálenější) část tlustého střeva. Existuje vůbec klystýr, který proplachuje i tenké střevo. A jaký to vlastně je ten domácí klystýr ?

Návštěvník (Ne, 24. 3. 2002 - 12:03)

Domaci klystyr vyplachuje konecny usek tlusteho streva. Leky, které se prijimaji usty, se vstrebavaji predevsim v tenkem streve, takze by to nemel byt problem. Po trech hodinach od prijmuti antikoncepce mate navic jiz ucinnou latku v krvi.

Návštěvník (Pá, 22. 3. 2002 - 20:03)

ahoj,mela bych jeden dotaz na pani doktorku, ta to bude jiste vedet nejlepe.Urciteb bych ten klystyr chtela vyzkouset, zda se to rozumne a ucinne. Uzivam hormonalni antikoncepci (Logest) a tak bych chtela vedet, jestli si klystir muzu davat i v dobe, kdy prasky uzivam, nebo jen v one 7 denni pauze. Nerada bych se totiz dockala toho, ze spolecne se vsemi temi usazeninami a neporadkem se mi ze strev vyplavi take ta ucinna latka z pilulek. I kdyz pribalovy letak rika, ze pilulky jsou neucinne, pokud do 3 hodin dostanete prujem nebo zvracite. Z toho usuzuji, ze kdybych si ten klystyr dala dostatecne dlouhou dobu po polknuti tablety, tak by tu zadny problem nemel byt.Dekuji mnohokrat.

Návštěvník (Po, 11. 3. 2002 - 19:03)

prosim, muze mi nekdo sdelit, zda existuje zarizeni na sev. morave nebo i jinde, kde provedou vyplach strev odborne, nechci doma improvizovat.dekuji mirek

Návštěvník (So, 23. 2. 2002 - 00:02)

Mám rád klystýry a dělám si je jiždelší dobu.Pro klystýry při cestování používám Janettovou stříkačku s anální hadičkou.Zaberoto málo místa a je nenápadné.Rád bych se stebou sešel -jsem ale se Vsetína.Ještě radu pro ty,kteří mají problém s úplným vyprázdněním po klystýru.Stačí tak 20 obyčejných dřepů a vypráznite se úplně.Zatím ahoj Jirka

Návštěvník (Pá, 22. 2. 2002 - 16:02)

Může se mi ozvat někdo kdo mi podá profesionálně klystýr, nejlépe zdravotní sestra z Ostravského kraje. Tel.0776154688. Děkuji.

Návštěvník (Út, 12. 2. 2002 - 13:02)

Potřebuju poradit. Asi před čtyřmi měsíci jsem si začala dělat klystýry cca 2x - 3x týdně kvůli pročištění. Cítila jsem se potom bezvadně a všechno bylo v pohodě. Postupem času jsem ale zjistila, že už se bez klystýru neobejdu. Úplně jsem si pokazila peristaltiku a mám pořád zácpu, kterou zatím řeším opět klystýrem. Můžete mi někdo poradit, co mám dělat, abych si obnovila spontánní defekaci? Zkoušela jsem glycerinové čípky, ale bez jakéhokoli účinku. Taky se snažím jíst hodně vlákniny, pít různé pročišťovací čaje, užívám Chlorellu, Yuccu, ale bez výsledku. Děkuji za případné tipy a rady.

Návštěvník (Čt, 31. 1. 2002 - 15:01)

Trápí vás nadváha? Máte kožní, neurotické, zažívací nebo gynekologické problémy? Lze je mnohdy poměrně snadno a bezbolestně odstranit. Jste-li ze Zlína /nebo i ne /ozvěte se,/ rád vám pomohu. Odměnou mi bude váš dobrý pocit.P.S. Upřímné, zodpovědné , čestné a kvalifikované jednání. Jsem VŠ a mám léčitelské zkušennosti.

Reklama

Přidat komentář