Reklama

CHYBÍ MI SEX A UŽ MI BYLO 70roků

Kmet (Čt, 27. 9. 2012 - 22:09)

Jsem bezdětná vdova a ráda...Kde je ta Anna,doufám že jí někdo neplácá na holou...?

Anna (Po, 25. 6. 2012 - 15:06)

Jsem bezdětná vdova a ráda bych byla i ve svých 72 letech užitečná nějakému partnerovi, snažila bych se Ho poslouchat a za chyby by mne mohl třeba i rozumně potrestat i na holou.

očko (St, 18. 4. 2012 - 18:04)

Nemohu se rozhodnout koho...a vědí o tom... :)

alexandr 1 (St, 18. 4. 2012 - 17:04)

Nemohu se rozhodnout koho dřív manželku nebo milenku, když mám rád obě.Obdělávat dvě poličká v šedesáti létech a být milován a nemít peníze to je přece úžasné.Tak Senioři nynější i budouci, čas je neuprosný tak ať nám to dlouho vydrží....Hodně štěstí,citu a porozumění.

Petr (St, 18. 4. 2012 - 17:04)

Přeji krásná den všem seniorkám . Vím že tady není seznamka, ale rád bych si vyměnil pár něžných a důvěrných písmenek se ženou . Psaní k ničemu nezavazuje a možná by dokázalo zahnat i občasnou samotu a stesk. Děkuji .

Iveta (Po, 26. 3. 2012 - 19:03)

Ahoj Oli a nevadilo by ti to od mlady zeny?Muj sen je to zkusit se starsi zenou.

OLINA (Po, 26. 3. 2012 - 16:03)

Jsem Pražák...JE MI 70LET A TAKÉ MI CHYBÍ SEX.Jsem sama,ale jak se seznámit s mužem,aby věděl,že nechci jen přátelství?Není to v mých letech odvaha?Pravidelně masturbuji /sprcha,vibrátor/,ale kdyby mi to udělal muž /třeba i rukou i jinak/,byla bych spokojenější.

x (Po, 13. 6. 2011 - 14:06)

Nemyslim si, ze v 70 letech...Ty seš holt kokot,taky jednou bude starý nebo stará.Primitiv se prostě ozval.

. (Pá, 10. 6. 2011 - 20:06)

VELKÝ DAŇOVÝ PODVOD !

Když jsem se zamyslel nad návrhem „změkčené“ daňové reformy a zjistil, že to je divadýlko s velkým podvodem.

Budeme počítat se základem 100 Kč:

dnes je daň 10% ze 100 Kč = 10,00 celkem cena vč. DPH 110 Kč
v roce 2012 bude 14,5% = 14,55 cena vč.DPH 114,50

Nesmíte zapomenout, že v roce 2013 se bude daň 17,5% počítat ne z dnešních 100Kč, ale z částky zvýšené v příštím roce o 14,5%

Takže bude:
2013 17,5% ze 114,5 = 20,03 cena celkem 120,03
---------

PŮVODNÍ NÁVRH BYL 20% 120,00Kč

Takže to mají ty ku… velmi dobře spočítané.

Ve skutečnosti zvednou DPH na 20%,
i když to vypadá, že „jen“ na 17,5%

Anna (Pá, 10. 6. 2011 - 20:06)

Dobrý den,

ráda bych oslovila lidi, kteří jsou ochotni se anonymně, ale otevřeně svěřit se svými problémy a životními zkušenostmi.
Jedná se o autentické příběhy/osoby a rozhovory s nimi ze kterých vzniknou nejprve materiály a poté kniha rozhovorů o skutečných lidech.
Vše naprosto anonymně. Nikdy mi nemusíte říct své jméno, svou adresu ani jména jiných osob. Jde mi jen o upřímnost a ochotu sdílet s jinými lidmi své zkušenosti a vnitřní prožitky.

V případě zájmu napiště na mail: [email protected].

Mojí babičce je (Po, 23. 5. 2011 - 20:05)

Přátelé, pokud má někdo...S dědou neměla sex už přes 10 let a teď se tetě svěřila, že měla sex se stejně starým dědkem. Je to zajímavý, před pár lety těžko představitelné, ale někde jsem četla, že mezi 70-80 si sex dopřává ještě čtvrtina lidí.

Zdena (Po, 23. 5. 2011 - 20:05)

Přátelé, pokud má někdo chuť na sex a je mu třeba osmdesát, tak je to jen dobře. Pořád ještě žije a zajímají ho jiné věci, než nemoci.Mládí je strašně sobecké. Ale spravedlnost je v tom, že se ani nenadějí a bude se tento problém týkat jich. A mladí to nebudou chápat. Život je věčný kolotoč.

Tom (Po, 23. 5. 2011 - 11:05)

Je fakt,že někteří...Sex sám se sebou je pro mě až ta poslední věc, když mi nic jiného nezbývá. Živá žena se prostě nahradit nedá.
A pokud píšeš, že nejlepší sex si uděláš jenom sama, tak je to proto, že to ti chlapi s tebou neuměli. Nebo to máš možná jinak nastavené.

zklamaná (Po, 23. 5. 2011 - 08:05)

Je fakt,že někteří 70sátníci stále vypadají sexy,hlavně chlapi.Ale nechápu,že někdo píše,že mu chybí sex.Pro mě je nejlepší sex,když si to dělám sama.Muž je pasivní a milenec mi zlomil srdce. Takže se bez chlapů obejdu / s manželem to občas přežiju .=)/.Nevím,jaké pocity mají při masturbaci chlapi.Spíš bych chápala,kdyby někdo napsal,že nechce být sám a chybí mu porozumění atd.,ale sex se dá nahradit :=))/P.S je mi 55/.

x_x (Ne, 22. 5. 2011 - 20:05)

Docela rozumím tomu, že...Kolik Ti je? kolem dvaceti?

Protože bys jinak nepsal takové bludy. Proč starý dědeček? Znám skoro sedumdesátníky, jezdí na kole, chodí hrát fotbálek a mají na to pořád chuť. Někteří ňoumové mají ve čtyřiceti sex jednou za měsíc,

jr (Ne, 22. 5. 2011 - 18:05)

Docela rozumím tomu, že spolu dva seniorští manželé šukají, jsou na sebe navyklí a dělají to spoustu let. Přece si ze dne na den neřeknou serem na sex, odteď už jenom čekáme na smrt, ale aby se starý dedeček sháněl po nějaké cizí babce kvůli sexu, to je divný. Každému seniorovi přeju šťastné a dlouholeté sexuální fungování, ale i tak je to divný.

V. (Pá, 1. 8. 2008 - 01:08)

Neboj,zkus to znovu,dneska při zatmění zajdi opět na krchov,tohle na baby působí a během jednoho týdne budeš za tou třetí metou.
Ještě přídavná metoda pro případ nouze-stěžuj si na neduhy a nemoci,to baby zbožňujou a hned bude mít slitování a vezme tě pod ochranná křídla-sukni.

V. (Pá, 1. 8. 2008 - 01:08)

Neboj,zkus to znovu,dneska při zatmění zajdi opět na krchov,tohle na baby působí a během jednoho týdne budeš za tou třetí metou.
Ještě přídavná metoda pro případ nouze-stěžuj si na neduhy a nemoci,to baby zbožňujou a hned bude mít slitování a vezme tě pod ochranná křídla-sukni.

Sen. (Čt, 31. 7. 2008 - 09:07)

V.-díky ty to máš ověřený,že to takto funguje?Možná,že jsem zvolil špatný hřbitov,budu to muset zkusit na menším,asi to chce víc soukromí.....ale já toho času zas tolik nemám,abych chodil zalévat hroby a sdílel smutek.....ten čas letí a abych neskončil dřív v truhle.......

V. (Čt, 31. 7. 2008 - 01:07)

Musíš dočkat času a nechat je vypovídat...
Pak to pojede jak po másle-kafíčko,štrúdl,pak knedlo,vepřo,zelo a napotřetí na tebe skočí sama.Hlavně s ní musíš trpělivě chodit k hrobu nebožtíka,to zabírá.

Reklama

Přidat komentář