Reklama

klystýr, výplach střev

ENYK (Út, 29. 1. 2002 - 22:01)

K paní Štastné to mám poněkud daleko a v okolí mého bydliště se colon terapie neprovádí. Podělte se s ostatními s návodem na domácí vyčištění střev. Díky.

Návštěvník (Út, 29. 1. 2002 - 19:01)

Při klystýru mi často vyklouzne hadička ze zadku. Neprodává se někde nějaká šikovná koncovka,respektive tvarovaná hadička,která by se udržela bez problému v konečníku? Pro účinnější výplach občas používám 4 litry vody,takže při takovém tlaku je pak těžké hadičku v konečníku udržet. V Americe tyto koncovky stojí až 100 dolarů,což je 3500 korun. U nás v evropě jsem ale nic takového nikdy neviděla.

Návštěvník (Po, 28. 1. 2002 - 14:01)

nevíte o někom z Brna kdo provádí výplach střev - colon hydroterapii, prosím vás nemohli byste mi na dát tel. číslo? děkuji

Návštěvník (Ne, 27. 1. 2002 - 10:01)

Na adrese http://kluby.quick.cz sem založil klub na téma "klysýr". Pokud máte zájem a možnosť něčím přispiet tak ste všichni vítany. Také sem založil klub pod zložkou "zdraví" na téma "colon hydroterapie" , kto máte skušenosti můžete také něčim přispiet bubu se tešit Pavel.

babeta (Pá, 25. 1. 2002 - 23:01)

Dnes jsem právě abaolvovala COLON-terapii u p. Šťastné v Prostějově, Finská ul 9. Cítím se perfektně a vřele doporučuji.

Návštěvník (Pá, 25. 1. 2002 - 23:01)

dnes jsem právě prodělal colon- terapii v prostějově na finské ulici 9.při této terapii mi vyčistila střevo p. Šťastná a dala mi i poučení jak si dobře vyčistit střevo i doma. Proto pokud máte zájem navštivte jí

Návštěvník (Pá, 25. 1. 2002 - 22:01)

Zdravím všechny, byla jsem u pí Kazdové v Brně na "střevní sprše"a musím říci, že je to fajn a mám skvělý pocit.Od 4.2. budu držet 7 dnů půst, tak mi držte palce, zkouším to poprvé, mám k tomu super knížku.Hezký den přejeJarmila

Návštěvník (Út, 22. 1. 2002 - 07:01)

Vážení přátelé,zjistil jsem, že se v Plzni v domě U Slunce nově dělá colon hydro terapie. tel. 0728/281241 mezi 16. a 20. hodinou. Tomáš

Návštěvník (Ne, 20. 1. 2002 - 08:01)

Zájemci o nástavec v předchozím přízpěvku mi mohou poslat SMS na můj mobil 0608 407415

Návštěvník (So, 19. 1. 2002 - 09:01)

Pokud má někdo zájem o speciálně tvarovaný nástavec do konečníku,který nikdy nevyklouzne tak jako hadička,ať klikne na moje jméno a objeví se mu moje adresa. Tento nástavec je sice na pohled docela masívní a tlustý ale do konečníku se dá vsunout celkem pohodlně. Dokonale těsní,takže ani při větším tlaku vody neunikne ani kapka.

Návštěvník (Pá, 18. 1. 2002 - 19:01)

Hledám přátelé z Ostravy,kteří se zajímají zavádění klystýru a o problematiku spojenou s erotickými prožitky spojenými klystýrem. Zajímají mě také různé techniky klytýru a používaná zařízení a klysmatické roztoky.

Návštěvník (Čt, 17. 1. 2002 - 21:01)

Když jsem před dvěma roky odjížděl na stipendijní pobyt do Belgie, netušil jsem, co všechno nového poznám. Na univerzitě v Bruselu jsem se seznámil s mladými manželi, keří zde pracovali. Jejich kredem byla řecká filosifie harmonie těla a ducha, člověka a přírody. Ctili zdravý životní styl.Hodně jsme jezdili na kolech a diskutovali o všem možném.Jednoho mě pozvali k sobě do sauny. Když jsme se svlékli, paní se mi řekkla, že by bolo dobré, abych dostal klystýr. Že je to velmi zdravá a prospěšná věc. Že oni již jej měli. Byl jsem překvapen, ale nějak nešlo odmítnout, zdálo se mi to hloupě puritánské. A tak jsem poznal , že klystýr je prospěšná věc nejen pro tělo, ale pokud je spojen s určitým rituálem- i pro ducha. Neměl jsem žádné zdravotní potíže, ale poté jsem se cítil ještě lépe. Byl jsem překvapen, jakou renesanci klystýr na západě v současnosti zažívá.U nás je tato věc stále tabu. Chtěl bych najít přátele /muže, ženy, páry/- nejlépe ze Zlína, kteří chtějí nejen schodit, zbavit se kožních problému, bolestí hlavy atp. a troch jinak se začít dívat na lidské tělo, ale i svět kolem -ať se mi ozvou. Díky za odpověď.P.S. To,co jsem poznal chci dát i ostatním. Libor

Návštěvník (Út, 15. 1. 2002 - 20:01)

Ve kterém městě a zdravotních potřebách se dá takový nástavec koupit. Všade prodávají jen rektální trubičky.

Návštěvník (Út, 15. 1. 2002 - 16:01)

To telefonni cislo jsem spatne opsala. Omlouvam se. Spravne to je: 05/48538243

Návštěvník (Út, 15. 1. 2002 - 16:01)

Nasla jsem v casopise Regenerace 1 z tohoto roku na strane 25 /dole/ nabidku tohoto zneni :PROVADIM COLON-HYDRO-TERAPII.....Info: tel./zazn. 05/48536243 ut-pa 14-17 hod./Brno/

Návštěvník (Út, 15. 1. 2002 - 16:01)

Doporučuji používat pro výplachy speciální plastový nástavec většího průměru,který je tvarován tak,aby nevyklouznul z konečníku.Od doby,kdy jsem si ho pořídil nemám žádné problémy s vyklouzáváním.

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2002 - 23:01)

Jaké zařízení mám používat pro provádění klystýru,aby mi nevykluzovala z konečníku trubička.

Libor (Čt, 10. 1. 2002 - 10:01)

S aplikací klystýru mám velmi dobré zkušenosti.Jedná se o velmi dobrý, zejména preventivní prostředek nejen proti zažívacím potížím,kožním a neurotickým obtížím, ale v utčítých případech může pomoci k otěhotnění.Pobýval jsem vice než rok na studijní stáži v zahraničí/Belgii/a byl jsem překvapen renesancí této léčebné metody.Využívám této možnosti a nabízím všem, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví -nejlépe však ze Zlína ať se ozvou. Libor

Petr (St, 9. 1. 2002 - 15:01)

Jarko, nevím jaký používáš irigátor,ale plastový irigátor je nutno zavěsit tak 120 cm nad místem podání klystýru, a řádně odvzdušnit, vypuštěním první dávky vody a vzduchu.Nezaváděj rouru příliš hluboko do konečníku,stačí tak 10-12 cm.Zkus a uvidíš že to funguje.Jestli tě to bude příliš tlačit, tak na chvíli zastav přítok tekutiny. S pozdravem Petr

Jarmila (Po, 7. 1. 2002 - 23:01)

Děkuju, Petře, prosím Tě, jak dosáhnout většího tlaku tekoucí vody??Jinak moc díky za odpověď.J.

Reklama

Přidat komentář